i já bych chtěla poděkovat všem zučastněným za nedávno prožité velice zajímavé události a to přepadení banditou a unos sestry,pak honění ducha po lese a konečnbě naše vystoupení.doufám že se všem naše hra líbila a těším se na další zajímavá setkání a prožitky.