Search found 1176 matches
- 15:58 31. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50048
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Brno hlásí příjezd domů .... díky všem, opět jsem se výtečně bavil a moc rád jsem vás viděl. 
- 12:02 21. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50048
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Ahoj, tak jedeme, spaní zamluvil brácha u Krkovičky, napíšu mu ať pošle Rejtymu penízky.
- 12:48 19. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
Byl to úžasný den strávený v milé společnosti. Díky všem. 
- 09:10 17. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
Tak ne, aby jsi se zmazal jako carský důstojník.kucik wrote:Úhel naklonění je závislý na počtu piv v pátek večer.Theogil I wrote:No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky.
- 12:27 16. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
No proto, tak teď ještě naklonit hvězdy.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky.
Dejte mi jeden pevný bod ve vesmíru, nekonečně dlouhou tyč a Kucik jde na 100% taky.
- 11:50 14. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
OK, nějak si to rozplánuji abych to pohodlně stihl.
- 10:37 14. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
Ahoj, termín pořád platí? Už se to blíží. 
- 08:37 19. May 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Kde pracujete / Co studujete?
- Replies: 110
- Views: 84345
Re: Kde pracujete / Co studujete?
Koukám poslední příspěvek tu je trolling... Já ale troling nebudu.
Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!
Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle :D
Veliká gratulace paní doktor.
Neboj, stačí si přečíst spam ...
Dneska jsem uspěla u poslední státnice. Takže už MUDr.!
Pracovat pujdu až si udělám chvíli prázdniny. Domluvené mám ORL, tak mě moc nezlobte nebo vám vytrham mandle :D
Veliká gratulace paní doktor.
Neboj, stačí si přečíst spam ...
- 16:21 18. May 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
Tak jo, můžu si napsat do kalendáře? 
- 14:55 18. May 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31321
Re: Letní ZOO
Taky se přidám a termínu se budu snažit přizpůsobit.
- 08:31 17. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571742
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Já budu v Praze zase od 06.10. - 08.10..
- 11:22 16. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571742
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den. :D
Husty :D. To abys delal nad mladejma z Prahy perma dozor, nebo co? :D
Já to mám teď všelijak nárazově. Ale nějak se sejdem.
Drobet ...
Husty :D. To abys delal nad mladejma z Prahy perma dozor, nebo co? :D
Já to mám teď všelijak nárazově. Ale nějak se sejdem.
Drobet ...
- 15:42 15. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571742
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Příští týden jsem celý v Brně, tak s tím pivkem ještě počkám až to nebude tak rozlítané. 
- 12:03 14. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571742
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Tak zatím jsem jen polonáplava, takže se budu moct občas někde ukázat v Út. nebo ve St. večer. Až budu náplava úplná ta mi to bude taky fuk co je vlastně za den. 
- 09:42 14. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571742
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Ahoj, chodíte ještě občas ve středu na nějaké krátké přátelské popovídání spojené např. s večeří, zábavou či konzumací něčeho dobrého? Pokud by mi to vyšlo, občas bych se přidal.