Search found 136 matches
- 18:51 07. May 2017
- Forum: Koš
- Topic: Chyba perzistetneho trezoru
- Replies: 3
- Views: 5601
Re: Chyba perzistetneho trezoru
Ďakujem hodnému DM za refundáciu

- 09:00 07. May 2017
- Forum: Koš
- Topic: Chyba perzistetneho trezoru
- Replies: 3
- Views: 5601
Chyba perzistetneho trezoru
Z trezoru v nájomnom dome Na útesu v Ivory mi zmizol amulez zakúpený u Dobrodruha zhruba za 93k, trezor hlási že je v ňom uložených 22 itemov a po otvorení že bolo obnovených len 21. Dá sa to nejako vyriešiť prosím? Prikladám screen amuletu aj hlásenia trezoru.
- 07:22 23. Apr 2017
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO - Byl jsi zaveden
- Replies: 5
- Views: 5901
Re: Byl jsi zaveden
Vubec se nejde pripojit, klasicka hlaska byl jsi zaveden...
- 11:37 25. Dec 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 105895
Re: Vánoce....
Návrat ztraceného synaRadim wrote:Hacanus wrote:Preju vsem na Thalii vesele Vanoce plne pohody a chlastu a taky at mate po Silvestru vsechny prsty na rukach
Toz to jo
- 07:17 24. Dec 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 105895
Re: Vánoce....
Preju vsem na Thalii vesele Vanoce plne pohody a chlastu a taky at mate po Silvestru vsechny prsty na rukach 
- 09:13 02. Nov 2009
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702286
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Ja vrele doporucuju Counting Crows konkretne album August and everything after...vazne jeden z nejlepsich albumu devadesatych let 
- 21:11 19. Oct 2009
- Forum: Koš
- Topic: Srdce náčelníka ohnivců
- Replies: 10
- Views: 4568
Re: Srdce náčelníka ohnivců
Tretas wrote:Je možné že jsi ho nabízel prvně lovci trofejí (v Karathské radnici, Alwariel královský palác, Kel-a-Hazr věž) a ten dává čtyřnásobek ceny.
Jop tehdy by to sedelo
- 13:46 19. Oct 2009
- Forum: Koš
- Topic: Srdce náčelníka ohnivců
- Replies: 10
- Views: 4568
Re: Srdce náčelníka ohnivců
Srdce nacelnika ohnivcu nikdy nestalo 22k dyt je to lowlvl dungeon
vzdy ho vykupovali za 6k
- 07:46 17. Oct 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403528
Re: Poděkování
HEHEHE
ten odpocet mne hodne prekvapil
a to nemluvim o chudakovi Asshenovi

- 12:08 08. Oct 2009
- Forum: Koš
- Topic: Změna vzhledu
- Replies: 9
- Views: 5666
Re: Změna vzhledu
Toolset ti je plne k dispozici

- 12:34 01. Oct 2009
- Forum: Koš
- Topic: Sraz na SR
- Replies: 180
- Views: 43596
Re: Sraz na SR
Toz de sou ty fotky???

- 16:53 27. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Sraz na SR
- Replies: 180
- Views: 43596
Re: Sraz na SR
Takze sraz byl bajecny vsichni co neprisli muzou litovat, dekuju vsem co dorazili, rad sem vas poznal lidicky

- 10:52 24. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Sraz na SR
- Replies: 180
- Views: 43596
Re: Sraz na SR
Joooo!!! plne souhlasim, esli vas neprejel parni valec tak mate smulu a musite dojit

- 16:11 23. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Sraz na SR
- Replies: 180
- Views: 43596
Re: Sraz na SR
takze kdo vlastne dojde???

- 16:31 19. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: Sraz na SR
- Replies: 180
- Views: 43596
Re: Sraz na SR
WE`LL BE THERE...MUHAHAHAHAHAHARadim wrote:Takže jak jsme si psali 16:13 na nádru v Žilině +/- nějaký to zpoždění které je samozřejméHacanus wrote:To Radim: no ja koncim v praci ve dve takze nekdy potom...dej jenom vedet cas prichodu vyzvedneme te s Daanrim![]()