Search found 5 matches

by Ca5per
18:47 13. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Průzkum obyvatelstva
Replies: 140
Views: 61756

Re: Průzkum obyvatelstva

Skřet je tuze lákavý
by Ca5per
21:47 10. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48313

Kiri wrote:ja si myslim, ze konec a to stema domluvama a DMkama, ci realnosti hry, pripadne samotna operace usi se muze prehodit do jinyho topicu...DIKY VSEM
Né že bych chtěl mít poslední slovo, ale s tímhle vším jsi tu přišel Ty :-P
by Ca5per
19:10 10. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48313

hahahaha, no prave ze hru :))) takovejhle temat se tu uz probralo nescetne a vzdy se doslo k zaveru, ze ma byt co nejrealistyctejsi...to se pak muze stat kralem, nebo ponocnym kdo chce hned na prvnim lvlu protoze se tak dohodne s druhou stranou (DM), nebo lepsi priklad DM zada v Q hadanku a hrac se ...
by Ca5per
18:34 10. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48313

ve skole nebo v praci se nikdy nikdo nepta zda se ti libi zrovna tahle pisemnka nebo tahle prace...navic usi se daj prisit, pokud si je nestratil. Cejch je pamatka na hrozne muceni a urcite postava tak ziskava na sve charizma a zajimavosti. Podle me, je celkem uspech prezit muceni hrozne ...
by Ca5per
18:02 10. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48313

Já jsem hrál za tu druhou postavu, co byla s Tanurem.

Mě osobně celkem naštavlo už to uřezání ucha a ocejchování čela.
Než něco takového udělá, tak by si měl uvědomit, jaký to ma dopad na další hraní té postavy. Podle mne by se tohle bez souhlasu druhé strany nemělo dělat.

Když bylo po všem, tak ...