Search found 62 matches
- 20:11 29. Apr 2011
- Forum: Koš
- Topic: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
- Replies: 130
- Views: 110708
Re: Problém nwn komunity: stále stejní hráči, jak přilákat nové?
nojo Vorenus ma magicky nadani na kritiky 
- 02:53 12. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hiran pohlavi zenske
- Replies: 3
- Views: 3770
Re: Hiran pohlavi zenske
nechci do toho rejpat ale vim ze u rasy Hiran chlap ty animacky fungujou neslo by to jenom nejak priradit??kucik wrote:Musí se toho ujmout někdo, kdo by vytvořil animace v 3DSMaxu
sem lama
- 13:31 17. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Předělávka vzhledů zbraní
- Replies: 11
- Views: 6085
Re: Předělávka vzhledů zbraní
tak to bude tim ze je jenom +2 kdyby byla +5 tak tam ten vzhled bude vim ze treba u +1 tam sou jen 3 vzhledy...
- 17:30 16. Feb 2011
- Forum: Koš
- Topic: Předělávka vzhledů zbraní
- Replies: 11
- Views: 6085
Re: Předělávka vzhledů zbraní
zalezi jak dobrou zbran mas na +1 nejdou vsechny vzhledy odblokovava se to podle kvality a to co chces ty sorowe je myslim vsechny vzhledy na jednicku a pak menit barvy je dobry to vyzkouset v toolu co tam presne je treba nastavit
- 21:52 09. Feb 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255062
- 17:37 26. Jan 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255062
Re: Zajímavá videa
epicky fight Vorena s finalnim bossem na koci Karathy
http://www.youtube.com/watch?v=RtAt9KEItT4
jojo Voren zalozil fotbalovej mancaft pac uz nevedel co s tema hlavama
http://www.youtube.com/watch?v=RtAt9KEItT4
jojo Voren zalozil fotbalovej mancaft pac uz nevedel co s tema hlavama
- 16:59 26. Jan 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255062
- 16:03 26. Jan 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 255062
- 15:21 22. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hiran pohlavi zenske
- Replies: 3
- Views: 3770
Hiran pohlavi zenske
Ahoj u ras hiran a hakavarn nefungujou animace pri tezbe jakekoliv suroviny takze se neda poznat jestly tezi. Jen podle zvuku a nebo az zacne tezba vypisovat hlasky.
animace pres pc emo rovnez nefunguji neslo by s tim neco udelat? diky
animace pres pc emo rovnez nefunguji neslo by s tim neco udelat? diky
- 00:33 22. Jan 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 471136
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
ale no taak to je normalni skredved a ne zadna hirani samicka... ted si me urazil ja mam takovou fesandu a ty posilas takovej hnus
- 16:09 20. Jan 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 471136
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Ze by se bers zamiloval?? no budu muset rozpocitat vug.... bers.... vug.... bers
sakra nemuzu se rozhodnout, oba fesaci oba prachaty *zamysli se* jo to je vono beru vas voba
sakra nemuzu se rozhodnout, oba fesaci oba prachaty *zamysli se* jo to je vono beru vas voba
- 22:14 22. Nov 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Isabell....příběhy ze "života"
- Replies: 68
- Views: 89853
Re: Isabell....příběhy ze "života"
9.gif
Nacerpala novou energii.Jeden zustava a zahlazuje stopy.Vracime se jinou cestou.
2.jpg
Pada na me ten bilej sajrajt.V tom mi neco splasi kone.Skocil do potoka a vykopaval me ze sedla.Svalil sem se na zem a chtel capnout po kose.V tom uz sem se nemoch hejbat ani mluvit.Zasranej drak,jeste ...
Nacerpala novou energii.Jeden zustava a zahlazuje stopy.Vracime se jinou cestou.
2.jpg
Pada na me ten bilej sajrajt.V tom mi neco splasi kone.Skocil do potoka a vykopaval me ze sedla.Svalil sem se na zem a chtel capnout po kose.V tom uz sem se nemoch hejbat ani mluvit.Zasranej drak,jeste ...
- 22:11 22. Nov 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Isabell....příběhy ze "života"
- Replies: 68
- Views: 89853
Re: Isabell....příběhy ze "života"
"Vorene!"Probral sem se ze zamysleni."Ty snad u toho chrapes?Narovnej sem ty lebky!""Jak si prejes ma pani."Zacala ten svuj ritual.
10.jpg
Priletl drak,zacla neco mumlat,hovno se v tom vyznam.Vsichni drzeli huby a hlidali.
17.jpg
Kolem krasavice se tvoril rudej runovej kruh,co me kurva dost ...
10.jpg
Priletl drak,zacla neco mumlat,hovno se v tom vyznam.Vsichni drzeli huby a hlidali.
17.jpg
Kolem krasavice se tvoril rudej runovej kruh,co me kurva dost ...
- 22:05 22. Nov 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Isabell....příběhy ze "života"
- Replies: 68
- Views: 89853
Re: Isabell....příběhy ze "života"
Parkrat si do ni rizla.Pak piskla na svyho psa a ten odvedl cast svy prace.Zrejme ho ta krev nabuzovala,pac ji pokousal vic nez Isabell chtela.Kdyby ta elfka stala upadla by v mdlobach,takhle proste jen spadla hubou do travy."Nesurove probrat.Nic nevydrzi,ale chci ji jeste zivou."Zavelela mi a ja se ...
- 22:00 22. Nov 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Isabell....příběhy ze "života"
- Replies: 68
- Views: 89853
Re: Isabell....příběhy ze "života"
OLTÁŘ
Je to dobry.Po koupeli,napita cerstve krve z malyho smrada,jak ji znam tak pro dnesek uz jen spacha nejakou prasecinku a ma dobrou naladu po zbytek dne.To je moje holka.
5.jpg
"Hotovo ma pani."Drasticky milovani,sladka to odmena....Pak rozda rozkazy.Vetsina zustala.Jde nas hrstka.Jeji ...
Je to dobry.Po koupeli,napita cerstve krve z malyho smrada,jak ji znam tak pro dnesek uz jen spacha nejakou prasecinku a ma dobrou naladu po zbytek dne.To je moje holka.
5.jpg
"Hotovo ma pani."Drasticky milovani,sladka to odmena....Pak rozda rozkazy.Vetsina zustala.Jde nas hrstka.Jeji ...