Search found 2 matches

by Tanur
10:56 12. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48310

mno spis zkuste vymyslet co je RP hra a co je obycejne zneuzivani toho svateho spojeni pismenek za nejake sve choutky ci poruchy v chovani :).
by Tanur
21:20 09. Oct 2007
Forum: Koš
Topic: Dobro a Zlo
Replies: 113
Views: 48310

zdravicko, sem tu nove a neco RP uz sem zahral na jinem serveru jak za zle tak hodne.Necetl jsem to cele, ale po tom setkani s jmenovanou carodejnici nelze nez nenapsat...Ano, zlo exustuje a musi bejt.Je vseobecne znamo jak tezke je ho zahrat tak,aby se bavili obe dve strany.Ano jde to, ale ne tak ...