Search found 521 matches
- 18:12 04. Apr 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena
- Replies: 6
- Views: 4622
Re: Vaše postava nebyla schválena
V lokaci před divočákama, myslím že se to tam jmenuje Karathský lesík. A někde v jižní čtvrtce lokace, jestli si dobře pamatuju.
- 17:28 04. Apr 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena
- Replies: 6
- Views: 4622
VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena
Zdravím, mám problém.
Před restartem jsem odlognul a když jsem se teď snažil přihlásit, dostanu se do úvodní lokace, ale portál hlásí "Vaše postava nebyla schválena, nepustím vás", nebo tak něco.
Zkusil jsem sundat všechny itemy, ale nic.
Postava: Gorok Kovadlina
acc: Sobik
Před restartem jsem odlognul a když jsem se teď snažil přihlásit, dostanu se do úvodní lokace, ale portál hlásí "Vaše postava nebyla schválena, nepustím vás", nebo tak něco.
Zkusil jsem sundat všechny itemy, ale nic.
Postava: Gorok Kovadlina
acc: Sobik
- 00:16 01. Aug 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
- Replies: 39
- Views: 36764
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Jsou už někde fotky?
- 14:47 21. Jul 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
- Replies: 39
- Views: 36764
Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Jestli bude chcát, bude tam hodně lidí. Jedu taky.
Re: Vtípky
The Shawshank Redemption... Ten konec jsem nečekal. 
- 23:01 25. Jan 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702289
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Trochu irského folku v podání Srbů!
Orthodox Celts - Rocky Road to Dublin
Orthodox Celts - Rocky Road to Dublin
- 20:23 27. Dec 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469854
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Dámy a pánové: Gorok Kovadlina
- 17:09 27. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: Co Vám na Thalii vadí?
- Replies: 2123
- Views: 809994
Re: Co Vám na Thalii vadí?
Drogy od Roida nefungujou. 
- 02:00 27. Dec 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702289
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Pro příznivce tvrdší hudby: Tohle bude v únoru v Praze.
Kataklysm - Elevate (CAN, Death metal)
Fleshgod apocalypse - Elegy (ITA, Symphonic Technical Death)
Kataklysm - Elevate (CAN, Death metal)
Fleshgod apocalypse - Elegy (ITA, Symphonic Technical Death)
Re: Vtípky
(zatím) poslední...
Re: Vtípky
Další
Re: Vtípky
Když člověk zakládá folk metalovou kapelu a přemýšlí nad jménem, jako inspirace může posloužit katalog IKEA...
Re: Vtípky
Behemoth mi připomněli tohle... Demigod pro děti... Ty harmonie v půldruhý minutě jsou úžasný 
http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto
http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto
- 15:18 08. Dec 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362299
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Nevím jak moc lsožité by to blyo na přidání, ale u barvíře by se šikla možnost navíc nakopírovat vzhled aktuálního oblečení na nové.
Taky by se mi líbilo, kdyby u částí oblečení které jsou symetrické (ramena, bicepsy, holeně ...) kromě možností "pravá" a "levá", byla taktéž možnost "obě", která ...
Taky by se mi líbilo, kdyby u částí oblečení které jsou symetrické (ramena, bicepsy, holeně ...) kromě možností "pravá" a "levá", byla taktéž možnost "obě", která ...
- 13:32 06. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
- Replies: 7
- Views: 6267
OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Když jsem procházel dračím majákem, hodily mě poslední dveře na který jsem narazil do strašidelného domu v Ivory a nejde se dostat zpět.
Čili jsem teď zaseklej uprostřed baráku plnýho nemrtvejch s aurou strachu.
Čili jsem teď zaseklej uprostřed baráku plnýho nemrtvejch s aurou strachu.