Search found 521 matches

by Sobik
18:12 04. Apr 2015
Forum: Koš
Topic: VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena
Replies: 6
Views: 4622

Re: Vaše postava nebyla schválena

V lokaci před divočákama, myslím že se to tam jmenuje Karathský lesík. A někde v jižní čtvrtce lokace, jestli si dobře pamatuju.
by Sobik
17:28 04. Apr 2015
Forum: Koš
Topic: VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena
Replies: 6
Views: 4622

VYřešeno: Vaše postava nebyla schválena

Zdravím, mám problém.
Před restartem jsem odlognul a když jsem se teď snažil přihlásit, dostanu se do úvodní lokace, ale portál hlásí "Vaše postava nebyla schválena, nepustím vás", nebo tak něco.

Zkusil jsem sundat všechny itemy, ale nic.

Postava: Gorok Kovadlina
acc: Sobik
by Sobik
00:16 01. Aug 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Replies: 39
Views: 36764

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Jsou už někde fotky?
by Sobik
14:47 21. Jul 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: Osmý velký letní sraz Thalie 2014
Replies: 39
Views: 36764

Re: Osmý velký letní sraz Thalie 2014

Jestli bude chcát, bude tam hodně lidí. Jedu taky.
by Sobik
00:56 26. Jan 2014
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

The Shawshank Redemption... Ten konec jsem nečekal. :D
by Sobik
23:01 25. Jan 2014
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702289

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Trochu irského folku v podání Srbů!
Orthodox Celts - Rocky Road to Dublin
by Sobik
20:23 27. Dec 2013
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469854

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Dámy a pánové: Gorok Kovadlina
by Sobik
17:09 27. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: Co Vám na Thalii vadí?
Replies: 2123
Views: 809994

Re: Co Vám na Thalii vadí?

Drogy od Roida nefungujou. :(
by Sobik
02:00 27. Dec 2013
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702289

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Pro příznivce tvrdší hudby: Tohle bude v únoru v Praze.

Kataklysm - Elevate (CAN, Death metal)
Fleshgod apocalypse - Elegy (ITA, Symphonic Technical Death)
by Sobik
18:30 23. Dec 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

(zatím) poslední...
by Sobik
18:30 23. Dec 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Další
by Sobik
18:29 23. Dec 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Když člověk zakládá folk metalovou kapelu a přemýšlí nad jménem, jako inspirace může posloužit katalog IKEA...
by Sobik
01:17 19. Dec 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Behemoth mi připomněli tohle... Demigod pro děti... Ty harmonie v půldruhý minutě jsou úžasný :D
http://www.youtube.com/watch?v=E92zCs4sWto
by Sobik
15:18 08. Dec 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362299

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Nevím jak moc lsožité by to blyo na přidání, ale u barvíře by se šikla možnost navíc nakopírovat vzhled aktuálního oblečení na nové.

Taky by se mi líbilo, kdyby u částí oblečení které jsou symetrické (ramena, bicepsy, holeně ...) kromě možností "pravá" a "levá", byla taktéž možnost "obě", která ...
by Sobik
13:32 06. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory
Replies: 7
Views: 6267

OPRAVENO: Metro na trase Dračí maják - Ivory

Když jsem procházel dračím majákem, hodily mě poslední dveře na který jsem narazil do strašidelného domu v Ivory a nejde se dostat zpět.

Čili jsem teď zaseklej uprostřed baráku plnýho nemrtvejch s aurou strachu.