A teď zkus počítat se zbraněmi +2, nebo +3. Pochopitelně nezapomeň očarovat i pavézu.pilnik wrote:...
Search found 3 matches
- 23:24 22. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Omezeni zbrani a zbroji
- Replies: 208
- Views: 93915
Re: Omezeni zbrani a zbroji
- 15:46 15. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Vyvážení subras
- Replies: 48
- Views: 25763
Re: Vyvážení subras
Mě hlavně napadnul feat děsivá zuřivost, to pak může být takový skřetí barbar horší jak drakjiromir wrote:...
- 14:22 15. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Vyvážení subras
- Replies: 48
- Views: 25763
Re: Vyvážení subras
Jen mě tak napadlo, nepřipadá vám ten bonus na zastrašování u černého skřeta trochu velký? Možná do toho až tak nevidím, nikdy jsem zastrašování v nwn nepoužíval, ale zajímalo by mě to.