Search found 3 matches

by ingPepa
23:24 22. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Omezeni zbrani a zbroji
Replies: 208
Views: 93915

Re: Omezeni zbrani a zbroji

pilnik wrote:...
A teď zkus počítat se zbraněmi +2, nebo +3. Pochopitelně nezapomeň očarovat i pavézu.
by ingPepa
15:46 15. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Vyvážení subras
Replies: 48
Views: 25763

Re: Vyvážení subras

jiromir wrote:...
Mě hlavně napadnul feat děsivá zuřivost, to pak může být takový skřetí barbar horší jak drak :)
by ingPepa
14:22 15. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Vyvážení subras
Replies: 48
Views: 25763

Re: Vyvážení subras

Jen mě tak napadlo, nepřipadá vám ten bonus na zastrašování u černého skřeta trochu velký? Možná do toho až tak nevidím, nikdy jsem zastrašování v nwn nepoužíval, ale zajímalo by mě to.