Search found 49 matches

by orcbutcher
15:25 19. Oct 2008
Forum: Vtípky
Topic: Poslední věty před smrtí
Replies: 92
Views: 67819

Re: Poslední věty před smrtí

Už je téměř mrtev...
by orcbutcher
11:48 18. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Malaři
Replies: 0
Views: 3720

Malaři

Malarovi panteři v Krynských horách nejdou stáhnout, přitom kožešník jednou říkal že mi za ně vyplatí víc než obvykle.
by orcbutcher
11:44 18. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Meč
Replies: 5
Views: 2864

Re: Meč

už sem to u něj dal spravit, dik za radu.
by orcbutcher
19:55 17. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Meč
Replies: 5
Views: 2864

Re: Meč

Tož to díky, sem fakt netušil, to se dá spravit u kováře že?
by orcbutcher
19:52 17. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Meč
Replies: 5
Views: 2864

Meč

V toolsetu sem si vyrobil meč, už asi před dvěma měsícama a stejnou dobu ho mám. Má vlastnosti bonus k vylepšení +1 a zranění mečem 1k8, Nedávno se mi tam však objevil postih ke zranění -1, pokud to je záměr nějakého dmka tak dejte vědět ale jestli ne tak zkuste prosim poradit čím to může být, DÍK
by orcbutcher
12:57 05. Oct 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

No jo....žoldáci :mrgreen:
by orcbutcher
09:45 03. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Prestižní povolání
Replies: 16
Views: 8321

Re: Prestižní povolání

Tak to jo, jen sem se ptal, neříkám že mi někdo brání :arrow: :wink:
by orcbutcher
08:38 03. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Prestižní povolání
Replies: 16
Views: 8321

Prestižní povolání

Na internetu jsem viděl vlastnosti prestižních povolání do 30 lvl, Chtěl jsem se zeptat jak je to v Thalii, jelikož sem učedník docela by se mi líbilo pokračovat dál tímto povoláním.
by orcbutcher
07:27 01. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Zaseknutý v lesíku
Replies: 13
Views: 6457

Re: Zaseknutý v lesíku

to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)

Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen. :D

Bohužel nepomáhá..
by orcbutcher
07:21 01. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Zaseknutý v lesíku
Replies: 13
Views: 6457

Re: Zaseknutý v lesíku

vyskouším, dík
by orcbutcher
07:11 01. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Zaseknutý v lesíku
Replies: 13
Views: 6457

Re: Zaseknutý v lesíku

jasne, napíšu
by orcbutcher
07:05 01. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Zaseknutý v lesíku
Replies: 13
Views: 6457

Re: Zaseknutý v lesíku

to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)
by orcbutcher
06:59 01. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Zaseknutý v lesíku
Replies: 13
Views: 6457

Zaseknutý v lesíku

byl jsem v lesiku kousek od ivory, každy asi vi kde v noci jsou plivnici a ve dne zmije... jmenuje se to myslím pramen potůčku. no vyšel jsem přimo nad ten pramen-na utes, pozabijel jsem plivniky a chtěl jsem odejít, jenomže jsem se tam nějak sekl- mám vyhrazený jenom prostor kam můžu jít :D ...
by orcbutcher
17:53 30. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Učitel vraha
Replies: 14
Views: 5508

Re: Učitel vraha

tak co už je někde šouplý? jestli ne tak za nedlouho vás DM budu zase otravovat :) :twisted:
by orcbutcher
06:48 26. Sep 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408759

Re: Poděkování

Chtěl bych poděkovat kratovi za super quest s upíry :twisted: a všem hráčům co tam byli... bylo to super!