Search found 49 matches
- 15:25 19. Oct 2008
- Forum: Vtípky
- Topic: Poslední věty před smrtí
- Replies: 92
- Views: 67819
Re: Poslední věty před smrtí
Už je téměř mrtev...
Malaři
Malarovi panteři v Krynských horách nejdou stáhnout, přitom kožešník jednou říkal že mi za ně vyplatí víc než obvykle.
Re: Meč
už sem to u něj dal spravit, dik za radu.
Re: Meč
Tož to díky, sem fakt netušil, to se dá spravit u kováře že?
Meč
V toolsetu sem si vyrobil meč, už asi před dvěma měsícama a stejnou dobu ho mám. Má vlastnosti bonus k vylepšení +1 a zranění mečem 1k8, Nedávno se mi tam však objevil postih ke zranění -1, pokud to je záměr nějakého dmka tak dejte vědět ale jestli ne tak zkuste prosim poradit čím to může být, DÍK
- 12:57 05. Oct 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
No jo....žoldáci 
- 09:45 03. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Prestižní povolání
- Replies: 16
- Views: 8321
Re: Prestižní povolání
Tak to jo, jen sem se ptal, neříkám že mi někdo brání

- 08:38 03. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Prestižní povolání
- Replies: 16
- Views: 8321
Prestižní povolání
Na internetu jsem viděl vlastnosti prestižních povolání do 30 lvl, Chtěl jsem se zeptat jak je to v Thalii, jelikož sem učedník docela by se mi líbilo pokračovat dál tímto povoláním.
- 07:27 01. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zaseknutý v lesíku
- Replies: 13
- Views: 6457
Re: Zaseknutý v lesíku
to je možné :D myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? :)
Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen. :D
Bohužel nepomáhá..
Stalo se mi to dva dny zpátky, pomůže relog a při načítání držení "w" (postavou před relogem koukat do volného prostoru). Chybka už hlášena byla cca před měsícem, kdy mě od tamtud vytahoval Žorž za což jsem mu povděčen. :D
Bohužel nepomáhá..
- 07:21 01. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zaseknutý v lesíku
- Replies: 13
- Views: 6457
Re: Zaseknutý v lesíku
vyskouším, dík
- 07:11 01. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zaseknutý v lesíku
- Replies: 13
- Views: 6457
Re: Zaseknutý v lesíku
jasne, napíšu
- 07:05 01. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zaseknutý v lesíku
- Replies: 13
- Views: 6457
Re: Zaseknutý v lesíku
to je možné
myslíš že bys mě mohl aji vytáhnout? 
- 06:59 01. Oct 2008
- Forum: Koš
- Topic: Zaseknutý v lesíku
- Replies: 13
- Views: 6457
Zaseknutý v lesíku
byl jsem v lesiku kousek od ivory, každy asi vi kde v noci jsou plivnici a ve dne zmije... jmenuje se to myslím pramen potůčku. no vyšel jsem přimo nad ten pramen-na utes, pozabijel jsem plivniky a chtěl jsem odejít, jenomže jsem se tam nějak sekl- mám vyhrazený jenom prostor kam můžu jít :D ...
- 17:53 30. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Učitel vraha
- Replies: 14
- Views: 5508
Re: Učitel vraha
tak co už je někde šouplý? jestli ne tak za nedlouho vás DM budu zase otravovat

- 06:48 26. Sep 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408759
Re: Poděkování
Chtěl bych poděkovat kratovi za super quest s upíry
a všem hráčům co tam byli... bylo to super!