Search found 3 matches
Re: Dotaz
acct je Sandarus tak se podívej
Re: Dotaz
jo to jo vsak ja mam i postavu ale jak dam "hrat" tak se objevi to ze cas vyprsel atd...
Dotaz
mam dotaz:kdyz se chci prihlasit do hry (mam vytvorenou postavu a dam hrat) tak se na chvili vypne monitor a pak mi to napise:časový limit vypršel byl si odpojen od serveru.tak tedy muj dotaz:Co s tim?