Search found 248 matches

by Shifter
08:53 03. Oct 2008
Forum: Koš
Topic: Jednoruký
Replies: 7
Views: 4740

Re: Jednoruký

Ihned se přestaň vymlouvat novici, vzlykal snad velmistr Markantem Jednoruký?!

Samozřejmě preji brzké uzdravení.
by Shifter
06:48 29. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

jj sraz byl v pohodě! Jen byla škoda, že jsem musel tak brzo vypadnout :( Jsem vám záviděl pánové, všichni si ráno vyspávali, zatímco my lítali do 21h se štětcem :-/
No těšim se na ten plzeňskej, to už bude byt v pohodě.
by Shifter
16:55 27. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Teď jsem si všiml mapky v první záložce topicu. Dost dobrá. :mrgreen: A hele, Maricu? Ten Strašlivý démon pochází ze Švehlovy koleje? Beno jde o obsluhu konkurenční Slavíkovy hospody? :D
[/b]
Podobnost je čistě náhodná. Ja to zvládnu asi až po šesté, před chvílí jsem dorazil domu, dám se do kupy a ...
by Shifter
09:57 27. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

ano je to tavinárna snápisem "u sudu",neboj se toho vzhledu,musí se tam sejít po schodech do sklepa a tam na tebe čeká příjemná změna.
by Shifter
13:03 25. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Vidíš jak hraju RP :D
by Shifter
12:18 25. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

editace prvního postu

tu poznámku na paladiny jsem jako neviděl ;)
by Shifter
12:10 25. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Shifter wrote:Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
jj je to teď, když jsem naposled editoval první příspěvek, tak jsem si spletl data :D
by Shifter
00:59 24. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Jonny wrote:Tak dobrá zpráva je, že fotbal hraju už v sobotu, čili sice dorazím později(v 8-9), ale bude pitka unlimited :D ...V kolik se mimochodem začnete v té knajpě scházet?
Je to zamluvenéod šesti, takže asi nějak tak. Já zatím nevím v kolik dorazím, ale do šesti to asi určitě stihnu.
by Shifter
07:33 20. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Boj v Alwarielu
Replies: 32
Views: 12564

Re: Boj v Alwarielu

Koukám, že jdu asi pozdě :D No skončili prázdniny, a tenhle rok se zdá hustší než minulej :(
by Shifter
07:27 20. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Knajpa je už zamluvená. Cesta tam stála opravdu zato, máme v nohách pěknejch pár kiláčku, každopádně to tam vypadá luxusně, hospoda přesně dle mého gusta!
Zamluvit jsem to musel pro 15 lid, sice je tam místa dost, ale zákazníků ještě víc, takže koukejte dorazit .
U mě žel nebude možné přespat, mladá ...
by Shifter
14:50 16. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Jsem tam volal a požadují osobní zamluvení, cože je při mojí momentální vytíženosti na dvě věci. Snad se tam nějak v tejdnu dostanu, každopádně chtějí zálohu kilo na hlavu, takže za 15 lidí vypláznu 1500, absence tedy nebude tolerována :twisted:
by Shifter
00:51 13. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Boj v Alwarielu
Replies: 32
Views: 12564

Re: Boj v Alwarielu

No já taky nemůžu, zejtra jdu do školy a potom na Smich of Summer. Návrat v pozdních hodinách v nepředvidatelném stavu.
by Shifter
18:03 12. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: VULGARITA v RP
Replies: 20
Views: 7622

Re: VULGARITA v RP

Osobně mi stačilo už jen když jistá drowka začala pořád něco vykřikovat o kravách. Vzhledem k tomu, že v podtemnu žádná kráva není, tak je to trochu nesmyslný přirovnání.
To mi připomíná jednu pěknou pohádku, snad se jmenovala sůl nad zlato.

Já že jsem kráva?! Ty jsi kráva! Zaprvé nevím co to je ...
by Shifter
07:02 12. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: otroci v podtemnu
Replies: 22
Views: 7608

Re: otroci v podtemnu

Je to možné, černé huby jeden čas neustále na fórum házeli inzeráty.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.
by Shifter
15:53 11. Sep 2008
Forum: Koš
Topic: Poprázdninový sraz - Praha
Replies: 101
Views: 32169

Re: Poprázdninový sraz - Praha

Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.