Ihned se přestaň vymlouvat novici, vzlykal snad velmistr Markantem Jednoruký?!
Samozřejmě preji brzké uzdravení.
Search found 248 matches
- 06:48 29. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
jj sraz byl v pohodě! Jen byla škoda, že jsem musel tak brzo vypadnout
Jsem vám záviděl pánové, všichni si ráno vyspávali, zatímco my lítali do 21h se štětcem :-/
No těšim se na ten plzeňskej, to už bude byt v pohodě.
No těšim se na ten plzeňskej, to už bude byt v pohodě.
- 16:55 27. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Teď jsem si všiml mapky v první záložce topicu. Dost dobrá. :mrgreen: A hele, Maricu? Ten Strašlivý démon pochází ze Švehlovy koleje? Beno jde o obsluhu konkurenční Slavíkovy hospody? :D
[/b]
Podobnost je čistě náhodná. Ja to zvládnu asi až po šesté, před chvílí jsem dorazil domu, dám se do kupy a ...
[/b]
Podobnost je čistě náhodná. Ja to zvládnu asi až po šesté, před chvílí jsem dorazil domu, dám se do kupy a ...
- 09:57 27. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
ano je to tavinárna snápisem "u sudu",neboj se toho vzhledu,musí se tam sejít po schodech do sklepa a tam na tebe čeká příjemná změna.
- 13:03 25. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Vidíš jak hraju RP 
- 12:18 25. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
editace prvního postu
tu poznámku na paladiny jsem jako neviděl
tu poznámku na paladiny jsem jako neviděl
- 12:10 25. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
jj je to teď, když jsem naposled editoval první příspěvek, tak jsem si spletl dataShifter wrote:Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.
- 00:59 24. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Je to zamluvenéod šesti, takže asi nějak tak. Já zatím nevím v kolik dorazím, ale do šesti to asi určitě stihnu.Jonny wrote:Tak dobrá zpráva je, že fotbal hraju už v sobotu, čili sice dorazím později(v 8-9), ale bude pitka unlimited...V kolik se mimochodem začnete v té knajpě scházet?
- 07:33 20. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Boj v Alwarielu
- Replies: 32
- Views: 12564
Re: Boj v Alwarielu
Koukám, že jdu asi pozdě
No skončili prázdniny, a tenhle rok se zdá hustší než minulej 
- 07:27 20. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Knajpa je už zamluvená. Cesta tam stála opravdu zato, máme v nohách pěknejch pár kiláčku, každopádně to tam vypadá luxusně, hospoda přesně dle mého gusta!
Zamluvit jsem to musel pro 15 lid, sice je tam místa dost, ale zákazníků ještě víc, takže koukejte dorazit .
U mě žel nebude možné přespat, mladá ...
Zamluvit jsem to musel pro 15 lid, sice je tam místa dost, ale zákazníků ještě víc, takže koukejte dorazit .
U mě žel nebude možné přespat, mladá ...
- 14:50 16. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Jsem tam volal a požadují osobní zamluvení, cože je při mojí momentální vytíženosti na dvě věci. Snad se tam nějak v tejdnu dostanu, každopádně chtějí zálohu kilo na hlavu, takže za 15 lidí vypláznu 1500, absence tedy nebude tolerována 
- 00:51 13. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Boj v Alwarielu
- Replies: 32
- Views: 12564
Re: Boj v Alwarielu
No já taky nemůžu, zejtra jdu do školy a potom na Smich of Summer. Návrat v pozdních hodinách v nepředvidatelném stavu.
- 18:03 12. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: VULGARITA v RP
- Replies: 20
- Views: 7622
Re: VULGARITA v RP
Osobně mi stačilo už jen když jistá drowka začala pořád něco vykřikovat o kravách. Vzhledem k tomu, že v podtemnu žádná kráva není, tak je to trochu nesmyslný přirovnání.
To mi připomíná jednu pěknou pohádku, snad se jmenovala sůl nad zlato.
Já že jsem kráva?! Ty jsi kráva! Zaprvé nevím co to je ...
To mi připomíná jednu pěknou pohádku, snad se jmenovala sůl nad zlato.
Já že jsem kráva?! Ty jsi kráva! Zaprvé nevím co to je ...
- 07:02 12. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: otroci v podtemnu
- Replies: 22
- Views: 7608
Re: otroci v podtemnu
Je to možné, černé huby jeden čas neustále na fórum házeli inzeráty.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.
Ještě ti napíšu PM o jedné z možných, méně křečovitých cest.
- 15:53 11. Sep 2008
- Forum: Koš
- Topic: Poprázdninový sraz - Praha
- Replies: 101
- Views: 32169
Re: Poprázdninový sraz - Praha
Zamluvím to teda na toho 27. tak pro 15 lidí. Myslím, že při větší účasti se tam nějak naskládáme.