Search found 152 matches

by Sielencer
00:07 22. Feb 2017
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331969

Re: Vtípky

:lol:
:lol: :lol:
8) :-) 8)
:lol: :lol:
:lol:
by Sielencer
22:03 26. Jun 2016
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552853

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

http://truththeory.com/2016/06/24/21-mi ... nk-deeply/

Hodně zajímavě vypadající seznam. Dnes jsem z něj shlédl snímek Frequencies a bylo to víc než fajn :-).
by Sielencer
00:41 02. Mar 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403689

Re: Poděkování

Potlesk pro Kucíka :D
by Sielencer
00:49 04. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
Replies: 57
Views: 61678

Re: Demo DM vychytávky pro hráče

Spíš získávání levelů jako guilda, ale jako prestiž by se to mohlo chápat IC.
Podpořilo by to hru nejen v rámci konkurenčních bojů mezi guildami, ale i boj o pozice v rámci guildy.
Jedinou možnou nevýhodou je tvorba nespočtu postav aby guilda získala více členů :roll:
by Sielencer
19:37 03. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
Replies: 57
Views: 61678

Re: Demo DM vychytávky pro hráče

Takže je otázka, zda tvé "stvoříme tři gildy" bude aktivně fungovat..
Ne 3 guildy, nýbrž 3 třídy guild, ale může jich být i 11klidně. Aby se hráči neposouvali jen v rovině své vlastní postavy ale i celé guildy. Jde o to vytvořit systém, který bude hráče motivovat spolky aktivně tvořit. Výplata by ...
by Sielencer
19:16 03. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
Replies: 57
Views: 61678

Re: Demo DM vychytávky pro hráče

Osobně si myslím, že by to světu velmi prospělo a kdyby to dostávali jen GM tak by se měla závist a flamy eliminovat, naopak by to mohlo podpořit týmovou hru.

Návrh:
Vytvoření např. 3 tříd guild.
- Guildy by měly podle počtu členů(případně zásluh) odpovídající počet a sílu svých npc.
- "hůlku ...
by Sielencer
23:46 22. Jun 2015
Forum: IC novinky
Topic: Zprávy z Karathy
Replies: 487
Views: 310718

Re: Zprávy z Karathy

Sirotci opět osiřeli!

Dnes brzy ráno dolní město potkalo veliké neštěstí. Mladá žena pracující v sirotčinci jako kuchařka namísto do svého obvyklého pracoviště vstoupila do krkvavých lázní. S křikem vyběhla do ulic a zburcovala nejen stráže ale i měštany. Po městě se pak začalo povídat o několika ...
by Sielencer
13:41 20. Jun 2015
Forum: IC novinky
Topic: Zprávy z Karathy
Replies: 487
Views: 310718

Re: Zprávy z Karathy

Nákaza na ústupu!

Po panice která krátce zavládla v ulicích se vše navrací do klidu a krom několika nakažených jedinců, které je možno zahlédnout v dolním městě než jsou odvedeni bůh ví kam, město naopak ožívá především kvůli přípravám na dobročinnou akci. Jelikož se to ulicemi jen hemží, stráže ...
by Sielencer
14:09 10. Jun 2015
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400057

Re: Pády servru

Server se nám při restartu načte jen do 4% a pak bác a jede se dokola nanovo :wall: .
Nezbývá než čekat na spasitele :roll: :P
by Sielencer
19:08 07. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3
Replies: 8
Views: 7280

Re: Království - Skalní hory - doupě 1 & 3

Lashek wrote:
FroziKk wrote:Nemohli tě tam nějak nasktrkat ostatní z party nebo mobky? Co to zkouším v toolu, funguje normálně.

Kdepak. Takhle mě to hodilo z doupěte banditů přímo do zdi. Byl jsem v dungu sam a bez party.
A pak tě potvory prostě umlátili jen abych si ujasnil jak to celé dopadlo :)
by Sielencer
17:14 21. Jan 2015
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552853

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Co toto viděl to tu někdo? http://www.csfd.cz/film/343881-vychozi-bod/ pokud to někdo viděl tak bych se chtěl na něco zeptat fundovanějších než-li jsem já .
Pokud to někdo neviděl a chtěl by se podívat tak na uložto to mají , ale musím upozornit na to že je to ten náboženskou filozofií ...
by Sielencer
23:18 15. Jan 2015
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331969

Re: Vtípky

Původně jsem chtěl přeposlat jiný zábavný odkaz, ale ten na který jsem klikl posléze mě pobavil víc.
Takto by se lidi měli bavit i na místech které již zevšedněly :P
by Sielencer
16:52 22. Nov 2014
Forum: IC novinky
Topic: Zpravy z Dorenskeho hvozdu
Replies: 30
Views: 45328

Re: Zpravy z Dorenskeho hvozdu

Masakr v dřevorubecké osadě

O pozdvižení se postaral pocestný, který včera jak uragán vtrhl do Ivory. V Dorenském hvozdu totiž objevil těla mnoha dřevorubců v kalužích jejich vlastní krve. Dle přihlížejících v tělech viděl zaražené šípy a spoustu řezných ran.
Poslední dobou se v okolí pohybovala ...
by Sielencer
03:27 07. Nov 2014
Forum: IC novinky
Topic: Zprávy z Karathy
Replies: 487
Views: 310718

Re: Zprávy z Karathy

Mord v rybářské osadě

O kapitální ulovek se dnes v rybářské osadě postaral jeden z místních rybářů. Přestože ryby nebraly, rybář tonda stále cítil podivný smrad, který jej poté co se přesvědčil o vlastním odéru zavedl do jednoho z domků patřícímu knězi.
Toho našel ležet v zaschlé kaluži krve a ve ...