Search found 3 matches
- 17:48 22. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nevím jak se připojit
- Replies: 4
- Views: 2426
Re: Nevím jak se připojit
Mám z rapidu, ale teď jsem se registroval na biowaru a tam jse msi udělal účet a jde mi teĎ připojit a jsem na vytvoření postavy, tak to asi pujde 
- 17:35 22. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nevím jak se připojit
- Replies: 4
- Views: 2426
Re: Nevím jak se připojit
No vyplnil, ale pořád mi to píše "Máš zakázán přístup"Phantorris wrote:Vyplnil jsi veřejný klíč?
viz bod 3. http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
- 16:18 22. May 2009
- Forum: Koš
- Topic: Nevím jak se připojit
- Replies: 4
- Views: 2426
Nevím jak se připojit
Zdravím
Vše jsem stahnul a nainstaloval, ale nevím co dál. Dám více hráču, ale tam jak si chci vytvořit učet, tak mi to napíše něco ve smyslu, že nemám oprávnění nebo něco podobného.
Prosím pomoc:)
Vše jsem stahnul a nainstaloval, ale nevím co dál. Dám více hráču, ale tam jak si chci vytvořit učet, tak mi to napíše něco ve smyslu, že nemám oprávnění nebo něco podobného.
Prosím pomoc:)