Search found 3 matches

by AnThrax
17:48 22. May 2009
Forum: Koš
Topic: Nevím jak se připojit
Replies: 4
Views: 2426

Re: Nevím jak se připojit

Mám z rapidu, ale teď jsem se registroval na biowaru a tam jse msi udělal účet a jde mi teĎ připojit a jsem na vytvoření postavy, tak to asi pujde :)
by AnThrax
17:35 22. May 2009
Forum: Koš
Topic: Nevím jak se připojit
Replies: 4
Views: 2426

Re: Nevím jak se připojit

Phantorris wrote:Vyplnil jsi veřejný klíč?
viz bod 3. http://thalie.pilsfree.cz/jak-se-pripojit-34.htm
No vyplnil, ale pořád mi to píše "Máš zakázán přístup"

:( :(
by AnThrax
16:18 22. May 2009
Forum: Koš
Topic: Nevím jak se připojit
Replies: 4
Views: 2426

Nevím jak se připojit

Zdravím
Vše jsem stahnul a nainstaloval, ale nevím co dál. Dám více hráču, ale tam jak si chci vytvořit učet, tak mi to napíše něco ve smyslu, že nemám oprávnění nebo něco podobného.

Prosím pomoc:)