Search found 140 matches

by Cairon
11:50 27. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Nefunkční přechod
Replies: 84
Views: 44154

Re: Nefunkční přechod

Takže ... *-* zde jsem chtěl napsat zajímavá fakta o MEGA slibech a plánech , které pak vždy udělal někdo jiný , cesta do prahvozdu slíbená před dvěma roky , poušť slíbená loni , Karatha slíbená letos atd.. to vše proloženo jadrným výrazivem *-* rozkaz však zněl "žádné veřejné hádky" a navíc DM musí ...
by Cairon
10:45 27. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Nefunkční přechod
Replies: 84
Views: 44154

Re: Nefunkční přechod

Dorenský hvozd-západní les-trosky zaniklé osady Margold-sever

je zde kostel a u něj je na zemi přechod, ale nefunguje
o tomhle jsem taky říkal, přechod nikam nevede a celá lokace nejspíš zanikne


Kam chodíte na ty infa ve stylu : "lokace zanikne , protože přechod ZATÍM nikam nevede" Víte kolik ...
by Cairon
23:15 07. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235192

Re: Pady serveru

Okamžitě si zvedni charismu tak odpornej vzhled servr dohání k mdlobám ! Ještě jednou si bez předešlého varování servru sundáš kápi a uvidíš jak ti trvale změníme vizáš... :twisted:

A teď vážněji ... Nepanikařte loguju do hry
by Cairon
10:03 06. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Pasce + nerozbitné truhlice
Replies: 9
Views: 4247

Re: Pasce + nerozbitné truhlice

A víš že 50 střepů od Vás obchodník opravdu vykoupí ? A to za velmi překvapující obnos... :twisted: Recyklujte !
by Cairon
10:05 01. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Druid - zbraně
Replies: 5
Views: 3522

Re: Druid - zbraně

Může druid používat štíty - pavézu velký nebo malý?

Ano - existují přeci i dřevěné štíty + štíty z vytvrzených kůží + štíty z krunýřů obřího hmyzu

Může druid používat vrhací sekery?

Ano - existují přeci i kamené sekery + u mořských národů jsou používány i sekery z obřích mušlí

Může druid ...
by Cairon
09:58 27. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Emoteri
Replies: 131
Views: 46447

Re: Emoteri

A úplně top jsou emotéři davu...

Postava vstoupí do hostince ..

*spokojeně sleduje jak celá hospoda utichla a s obdivem vzhlýží k její spanilé postavě*

Postava zamíří k baru ...

*položí na pult měšec a všímá si jak hospodský rudne při myšlenkách na její tělo*

No a pak jako DM odolejte a ...
by Cairon
10:00 22. Aug 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403402

Re: Poděkování

Máš milovat blyžního svého a né si vybírat :mrgreen:

Udivuje mne , že RoF ještě nepráskl že jsem to byl já ... takhle se musím já starý ješita přihlásit aby mne měla tvoje postavička ráda :wink:
by Cairon
21:07 20. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Chyba znovu objevení
Replies: 8
Views: 5380

Re: Chyba znovu objevení

U trpošků to opravdu buguje...moc se omlouvám za komplikace. Oprava bude provedena , ale až najednou ve společném balíku s opravou pronájmu pokojů u Pavézy a trpasličí mega dílnou. Zatím se to bude řešit individuálním zásahem Norda :wink:
by Cairon
20:53 12. Jun 2010
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Dotaz k válečnému stavu v Karathe
Replies: 6
Views: 12964

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Takže tak říkajíc "po lopatě" :

Khar Durn , Alwariel , Kel-A-Hazr , Murgond ... nejsou součástí Karathského království ... neplatíte daň

Karatha , Tarten ... platíte u správce za používání mašin ... 10000,- za nekovovový kraft ... 20000,- za kraft ve kterém je používán kov

Doubkov ... v současné ...
by Cairon
11:44 12. Jun 2010
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Dotaz k válečnému stavu v Karathe
Replies: 6
Views: 12964

Re: Dotaz k válečnému stavu v Karathe

Týká se to kraftu v dílnách nikoli prodeje ve svazu.
by Cairon
10:16 12. Jun 2010
Forum: IC novinky
Topic: Zprávy z Karathy
Replies: 487
Views: 310666

Re: Zprávy z Karathy

Válečný stav !!

Tak a je to tady...to o čem si babky na trhu už nějaký den povídají je pravda. Karatha vyhlašuje válečné tažení proti Isilu , který se stal sídlem vzbouřenců seskupených okolo hraběte Lacaranta.

Oznámení , které je vylepeno na nárožích a které pro negramotnou část obyvatel ...
by Cairon
10:18 09. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362158

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

To jsme se nepochopili :)) To moje vypadá dost jinak.
No, tak já teda nechám aspoň trochu nahlédnout, i když je to v takovém pochybném stavu...

http://www.jpeg.cz/images/864_lazne1.jpg
Vstup do lázní a recepce. Jedna pro dámy, jedna pro pány... Chybí NPC.

http://www.jpeg.cz/images/928_lazne2.jpg ...
by Cairon
10:23 08. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362158

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Tym narazas na tie screeny z mojich lokacii alebo naco? :?


Narážím na to že mi přišlo pár žádostí o pokus stát se WB a začít s tvorbu nových lokací ( např. Nayra lazně , Douragon mlýn atd..) A první co ze vzorků vidím je že někdo našel tvoje staré nepoužité lokace místo aby ukázal vlastní tvorbu ...
by Cairon
10:05 07. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: smůla na serveru
Replies: 10
Views: 4333

Re: smůla na serveru

Tiez sem pridam svoje.
Od coho zavisi ci spadnem alebo nespadnem z toho "superbombaspica" mostu co je vo hvozde na ceste do pevnosti Nordovej kovadliny? Na tom "superbombaspica" moste som sa ocitol dvakrat a zakazdym som sa zrubal dole.To by nebol problem ale ako alchymistovi sa moje straty po ...
by Cairon
09:51 07. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362158

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

A pokud není, tak... co lázně? Budou, budou? :)

Teď jsem to náhodou našel :P jen tak pro inspiraci ;)

http://thalie.pilsfree.cz/forum/download/file.php?id=184&mode=view

z topicu http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?p=19959#p19959


Nudááááááá... :? To vaše fantasie nevyplodí něco ...