Search found 8 matches

by Skurkaa
14:55 31. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Forum
Replies: 20
Views: 20001

Re: Forum

de Aers wrote:Můžeš si to sám přepnout v nastavení, že už není letní čas.
V tom případě pardon. Má nevědomost.
by Skurkaa
14:52 31. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: Forum
Replies: 20
Views: 20001

Re: Forum

Čas na foru je pořád letní.



EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
by Skurkaa
22:04 30. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Replies: 306
Views: 97027

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.

A děkuju DM, za vyhnání dalšího hráče ze hry, tady vidíte plod své HC hry.

Prosímtě, Skuurka má ...
by Skurkaa
21:39 30. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Replies: 306
Views: 97027

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Snad mi to DenGrasse odpustí, ale schoval jsem si jednu komunikaci, když jsem mel Mortena V batohu a snazil se ho předat k inkvizici:
Co se týče permky, není možné ji vynutit pokud si ji hráč sám nedá.

Citace je nezeměněná a neupavená.

Na základě této premisy předpokládám, že hráč mohl projít ...
by Skurkaa
21:00 30. Oct 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405624

Re: Poděkování

Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.
by Skurkaa
22:17 23. Oct 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405624

Re: Poděkování

Já děkuji dneska za hru. Líbilo se mi to jen mě mrzí že jsem neměl na to to vzít celé sebou. Ale i tak to bylo pěkné. Dík všem! Dobrou noc
by Skurkaa
17:42 22. Oct 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405624

Re: Poděkování

Já bych chtěl poděkovat Maye, nejedná se o dnešek, ale o dobu nedávnou. Také bych chtěl poděkovat Kokosi za nečekané oživení světa.
by Skurkaa
20:28 12. Sep 2011
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470144

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Laisen
Image