V tom případě pardon. Má nevědomost.de Aers wrote:Můžeš si to sám přepnout v nastavení, že už není letní čas.
Search found 8 matches
Re: Forum
Re: Forum
Čas na foru je pořád letní.
EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
EDIT by Paulus: VYŘEŠENO
- 22:04 30. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
- Replies: 306
- Views: 97027
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.
A děkuju DM, za vyhnání dalšího hráče ze hry, tady vidíte plod své HC hry.
Prosímtě, Skuurka má ...
A děkuju DM, za vyhnání dalšího hráče ze hry, tady vidíte plod své HC hry.
Prosímtě, Skuurka má ...
- 21:39 30. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
- Replies: 306
- Views: 97027
Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Snad mi to DenGrasse odpustí, ale schoval jsem si jednu komunikaci, když jsem mel Mortena V batohu a snazil se ho předat k inkvizici:
Co se týče permky, není možné ji vynutit pokud si ji hráč sám nedá.
Citace je nezeměněná a neupavená.
Na základě této premisy předpokládám, že hráč mohl projít ...
Co se týče permky, není možné ji vynutit pokud si ji hráč sám nedá.
Citace je nezeměněná a neupavená.
Na základě této premisy předpokládám, že hráč mohl projít ...
- 21:00 30. Oct 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405624
Re: Poděkování
Já děkuji hráčům za hru, za dobu co tu hraji, ať už jste mě měli rádi či ne. Přeji vám do budoucna pěknou hru a využiji to i na rozloučení. Takže se mějte hráči/hráčky, já to tady balím. Mějte se.
- 22:17 23. Oct 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405624
Re: Poděkování
Já děkuji dneska za hru. Líbilo se mi to jen mě mrzí že jsem neměl na to to vzít celé sebou. Ale i tak to bylo pěkné. Dík všem! Dobrou noc
- 17:42 22. Oct 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405624
Re: Poděkování
Já bych chtěl poděkovat Maye, nejedná se o dnešek, ale o dobu nedávnou. Také bych chtěl poděkovat Kokosi za nečekané oživení světa.
- 20:28 12. Sep 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470144
