Search found 9 matches

by Gloirin
16:29 09. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Re: Neznámé heslo

Tak to je blbost.... IP adresu jsem si neměnil.... mohli bysjte i napsat teda ty dvě odlišené IP adresy ?
by Gloirin
15:03 09. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Re: Neznámé heslo

A můžete mi vysvětlit proč se i povedlo připojit ? Jen to nechápu...
by Gloirin
07:40 09. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Re: Neznámé heslo

Tak jak se to teda vyřeší ?
by Gloirin
15:53 07. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Re: Neznámé heslo

Psal jsem Rejtymu o zrušení banu.... ale neodepsal.

A pak po nějaké době co jsem to psal, jsem se zkusil přihlásit a šlo to... tak nevím
by Gloirin
14:03 07. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Re: Neznámé heslo

Ano to vím, ale ban mě byl zrušen... teď hraju pod účtem Gloirin a ostatním hráčům se moje hra líbí...

Ale rád bych se vrátil ke své staré postavě na účtě srubak
by Gloirin
13:00 07. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Re: Neznámé heslo

Nepomohlo... :(


Tak co mám dělat ? :?
by Gloirin
10:22 07. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: Neznámé heslo
Replies: 15
Views: 4868

Neznámé heslo

Ahoj,

mám takový problém. Chtěl jsem se lognout na svůj starší účet a najedou na mě vyskoší hláška ''Jsi zaveden''. Tak se hci přihlásit na ten účet na thalii a 100% mám správné heslo ale podle systému není. Mohly by jste mě nějak pomoci ?

PS: jedná se o účet srubak
by Gloirin
10:02 27. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Problém s haky
Replies: 12
Views: 5376

Re: Problém s haky

Ten odkaz je neplatný .... nepošlete mikde to teda stáhnut ?
by Gloirin
09:45 27. Feb 2010
Forum: Koš
Topic: Problém s haky
Replies: 12
Views: 5376

Problém s haky

Ahoj,

dnes jsem se chtěl přiopjit na Thalii, jenže to na mě vyhrkolo, že to nepujde kvůli dvoum hakům které prý nemám. Zjistil jsem že je opravdu nemám, idkyž včera jsem hrál bez problému. Znova jsme ztáhnul haky a ty dva haky tam nebyly ... :?