Mám už dlouhodobě stejný názor jako Shaman88, pokud ovšem není záměr si tu erpit se skupinou pěti lidí.
Jakýkoliv herní svět bez hráčů = nic.
Search found 2 matches
- 17:29 31. Oct 2011
- Forum: Koš
- Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
- Replies: 306
- Views: 97000
- 15:43 28. May 2010
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Stan Marlin - přímluvné dopisy
- Replies: 4
- Views: 5042
Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Zdravim. Drowové nás unesli, mučili a pak na nás prováděli pokusy.Nevěděli, že Stan je proměněný v dráčka. Potom, co drowové někam odešli, se Stan proměnil zpět do podoby člověka a přeřízl nám provazy, probojoval nám cestu ven přes divný příšery a vcelku nás dostal až do Ivory.
Arruzar
Arruzar