Search found 2 matches

by Blacmin
17:29 31. Oct 2011
Forum: Koš
Topic: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)
Replies: 306
Views: 97000

Re: DM a jejjich hra (permky a odchod hráčů)

Mám už dlouhodobě stejný názor jako Shaman88, pokud ovšem není záměr si tu erpit se skupinou pěti lidí.

Jakýkoliv herní svět bez hráčů = nic.
by Blacmin
15:43 28. May 2010
Forum: Příběhy ze hry
Topic: Stan Marlin - přímluvné dopisy
Replies: 4
Views: 5042

Re: Stan Marlin - přímluvné dopisy

Zdravim. Drowové nás unesli, mučili a pak na nás prováděli pokusy.Nevěděli, že Stan je proměněný v dráčka. Potom, co drowové někam odešli, se Stan proměnil zpět do podoby člověka a přeřízl nám provazy, probojoval nám cestu ven přes divný příšery a vcelku nás dostal až do Ivory.

Arruzar