Search found 445 matches

by sendys
12:46 12. Jan 2016
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Karatský kurýr
Replies: 3
Views: 12306

Re: Karatský kurýr

Dobrého dne přeji.

Znovu se shledáváme u našeho Karathského kurýra, s radostí vám oznamuji, že
z našich novin se stává měsíčník. Nová vydání listu najdete vždy počátkem následujícího měsíce
u vašich dveří a ve vašich knajpách. Nadále vám chci taktéž oznámit, že zde nebudeme uvádět jen novinky ...
by sendys
17:51 07. Jan 2016
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Karatský kurýr
Replies: 3
Views: 12306

Karatský kurýr

Představuje se vám Karatský kurýr
Vážení čtenáři a čtenářky, dovolte mi představit vám Karatského kurýra. Jsou to nejnovější a nejrychlejší zprávy šířící se Karatským královstvím. Ať už byste si přáli přečíst novinky, příběhy, anebo snad jiné zajímavosti, zde najdete vše. Přeji vám příjemné čtení ...
by sendys
14:15 07. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Felčar Tarten hrobka
Replies: 20
Views: 17198

Re: Felčar Tarten hrobka

My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou ...
by sendys
10:57 07. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Felčar Tarten hrobka
Replies: 20
Views: 17198

Re: Felčar Tarten hrobka

hlavně se neuraz že někdo řekl že je někde chyba u něčeho vytvořeného tebou :) Pokuď tam není už jsem se omluvil za omyl.*krouti hlavou*
by sendys
10:52 07. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Felčar Tarten hrobka
Replies: 20
Views: 17198

Re: Felčar Tarten hrobka

karolina wrote:
Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...
neškodny je, jen je otravny stím kouzlením
by sendys
10:21 07. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Felčar Tarten hrobka
Replies: 20
Views: 17198

Re: Felčar Tarten hrobka

karolina wrote:Byl jsi tam snad do nekonečna? Nebyl.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.
No srazím ho a on prostě ignoruje sražení a kouzlí. Nebyl jsme tam do nekočna pač sem ho prostě domlatil. To maš pravdu
by sendys
10:15 07. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Felčar Tarten hrobka
Replies: 20
Views: 17198

Re: Felčar Tarten hrobka

Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Nemá nekonečno ničeho.
V takovém připadě se ...
by sendys
09:50 07. Jan 2016
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702287

Re: Jakou hudbu posloucháte?

by sendys
08:32 07. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Felčar Tarten hrobka
Replies: 20
Views: 17198

Felčar Tarten hrobka

Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
by sendys
12:26 06. Jan 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: písek
Replies: 0
Views: 11356

písek

Je tu někdo z Písku ? Že by jsme někam zašli ?
by sendys
14:21 04. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
Replies: 57
Views: 61678

Re: Demo DM vychytávky pro hráče

kokosak wrote:...proč jen asi, proč jen asi *dumá, dumá*
Povídej sem zvědav :) proč Payne zařizuje a dělá vše sám :)
by sendys
14:01 04. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
Replies: 57
Views: 61678

Re: Demo DM vychytávky pro hráče

On Kvalitní DM tým by i byl... a možná by byl i aktivní, kdyby nebyl znechucen hráči, kteří si pak myslí, že tedy není DM tým a podávají si žádosti na DM post.
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.
Tento příspěvek bych přesunul do vlákna: Co ...
by sendys
03:09 04. Jan 2016
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400048

Re: Pády servru

a Bum !:)) to same jako předtím. Na stránkach prý server jede ale nepouští to do hry
by sendys
02:44 03. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: UZAVŘENO- Pergamen, dopis, dokument
Replies: 17
Views: 14454

Re: Pergamen, dopis, dokument

Caehan wrote:To nenechávaly.
zajimavé je že jsem u Arnyho měl sepsanou knižku a měl jsem ji v trezoru a dopisoval sem ji
by sendys
20:34 02. Jan 2016
Forum: Koš
Topic: Thalie
Replies: 120
Views: 62263

Re: Thalie

Decka wrote:Takže se tvůrcům vlastně podařilo zakřivit časoprostor, akorát opačným způsobem, než bysme to všichni v realitě rádi viděli :lol:
ticho nebo z tebe zase bude hobit :-D