Dobrého dne přeji.
Znovu se shledáváme u našeho Karathského kurýra, s radostí vám oznamuji, že
z našich novin se stává měsíčník. Nová vydání listu najdete vždy počátkem následujícího měsíce
u vašich dveří a ve vašich knajpách. Nadále vám chci taktéž oznámit, že zde nebudeme uvádět jen novinky ...
Search found 445 matches
- 12:46 12. Jan 2016
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Karatský kurýr
- Replies: 3
- Views: 12306
- 17:51 07. Jan 2016
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Karatský kurýr
- Replies: 3
- Views: 12306
Karatský kurýr
Představuje se vám Karatský kurýr
Vážení čtenáři a čtenářky, dovolte mi představit vám Karatského kurýra. Jsou to nejnovější a nejrychlejší zprávy šířící se Karatským královstvím. Ať už byste si přáli přečíst novinky, příběhy, anebo snad jiné zajímavosti, zde najdete vše. Přeji vám příjemné čtení ...
Vážení čtenáři a čtenářky, dovolte mi představit vám Karatského kurýra. Jsou to nejnovější a nejrychlejší zprávy šířící se Karatským královstvím. Ať už byste si přáli přečíst novinky, příběhy, anebo snad jiné zajímavosti, zde najdete vše. Přeji vám příjemné čtení ...
- 14:15 07. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Felčar Tarten hrobka
- Replies: 20
- Views: 17198
Re: Felčar Tarten hrobka
My jsme to šli s trpošema na různých levelech a už od začátku byl Felčar trošku zklamáním v jeho síle. Když už si projdete dung nemrtvaku, kde vam daj krumpáčem kritik za 40hp ani nemrknete, tak příjde na řadu boss, kterej vás ohrozí pouze jedním kouzlem (nějaké zmatení na vůli) a potom už to jsou ...
- 10:57 07. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Felčar Tarten hrobka
- Replies: 20
- Views: 17198
Re: Felčar Tarten hrobka
hlavně se neuraz že někdo řekl že je někde chyba u něčeho vytvořeného tebou
Pokuď tam není už jsem se omluvil za omyl.*krouti hlavou*
- 10:52 07. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Felčar Tarten hrobka
- Replies: 20
- Views: 17198
Re: Felčar Tarten hrobka
neškodny je, jen je otravny stím kouzlenímkarolina wrote:Ani do milionu to nebude, těch hp nemá ani tisíc...Zedral wrote:Mě ten Felčar tedy přišel dětsky snadný... takový podle vzoru smaragdového pavouka.. "milion" HP, ale jinak neškodný.
- 10:21 07. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Felčar Tarten hrobka
- Replies: 20
- Views: 17198
Re: Felčar Tarten hrobka
No srazím ho a on prostě ignoruje sražení a kouzlí. Nebyl jsme tam do nekočna pač sem ho prostě domlatil. To maš pravdukarolina wrote:Byl jsi tam snad do nekonečna? Nebyl.
A to že kouzlí sražený, jako prostě ho srazíš a on začne castit? Asi taky ne, že? Spíš jen nahoda, že kouzlo doběhlo až po tom co padnul.
- 10:15 07. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Felčar Tarten hrobka
- Replies: 20
- Views: 17198
Re: Felčar Tarten hrobka
Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
Nemá nekonečno ničeho.
V takovém připadě se ...
Nemá nekonečno ničeho.
V takovém připadě se ...
- 09:50 07. Jan 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702287
Re: Jakou hudbu posloucháte?
https://www.youtube.com/watch?v=m476qv7IONo tak trochu toho folku 
- 08:32 07. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Felčar Tarten hrobka
- Replies: 20
- Views: 17198
Felčar Tarten hrobka
Nemrtvý felčar má nekonečno jak lečících tak zraňujících kouzel, je to docela nepřijemné, a aby to nebylo málo pan felčar kouzli i když je sražen. Redukci na něm chápu, ale chtělo by to snižit HP, má ho docela dost na to že to je dung pro menší lvly
- 12:26 06. Jan 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: písek
- Replies: 0
- Views: 11356
písek
Je tu někdo z Písku ? Že by jsme někam zašli ?
- 14:21 04. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
- Replies: 57
- Views: 61678
Re: Demo DM vychytávky pro hráče
Povídej sem zvědavkokosak wrote:...proč jen asi, proč jen asi *dumá, dumá*
- 14:01 04. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: Demo DM vychytávky pro hráče
- Replies: 57
- Views: 61678
Re: Demo DM vychytávky pro hráče
On Kvalitní DM tým by i byl... a možná by byl i aktivní, kdyby nebyl znechucen hráči, kteří si pak myslí, že tedy není DM tým a podávají si žádosti na DM post.
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.
Tento příspěvek bych přesunul do vlákna: Co ...
Máte si ty DM hýčkat a ne je pořád obviňovat z naddržování jedněm a cílené šikaně druhých.
Tento příspěvek bych přesunul do vlákna: Co ...
- 03:09 04. Jan 2016
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400048
Re: Pády servru
a Bum !:)) to same jako předtím. Na stránkach prý server jede ale nepouští to do hry
- 02:44 03. Jan 2016
- Forum: Koš
- Topic: UZAVŘENO- Pergamen, dopis, dokument
- Replies: 17
- Views: 14454
Re: Pergamen, dopis, dokument
zajimavé je že jsem u Arnyho měl sepsanou knižku a měl jsem ji v trezoru a dopisoval sem jiCaehan wrote:To nenechávaly.
Re: Thalie
ticho nebo z tebe zase bude hobitDecka wrote:Takže se tvůrcům vlastně podařilo zakřivit časoprostor, akorát opačným způsobem, než bysme to všichni v realitě rádi viděli