Search found 5 matches
- 11:00 26. Jan 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 352168
Re: Portrety postav
Akor R´orrok
- 23:30 20. Nov 2009
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 352168
Re: Portrety postav
grigasha
Re: sekyrka
no,sou povolani, co treba nidky smrtici zbrane mit nemohou. napr. druid a tim je hodne znevyhodnen, protoze si sam nikdy luk neudela. ale s perzistentnim obchodem uz to de. protoze tam nekdo muze dat drevo do vykupu..
- 15:16 06. Nov 2009
- Forum: Koš
- Topic: Snizeni zraneni
- Replies: 4
- Views: 2346
Re: Snizeni zraneni
tedy u featu kde je to cislo/- (neni tam cislo/cislo)
- 08:09 06. Nov 2009
- Forum: Koš
- Topic: Persistentní obchodníci
- Replies: 37
- Views: 11605
Re: Persistentní obchodníci
Ok hezka prace, jen otazka:
kdyz tam dejme tomu bude neco predrazeneho a nikdo to nebude kupovat, je tam limit, za jakou dobu to samo zmizi? nebo to tam bude nafurt ?
Aby to tam treba nekdo nezaSPAMoval nejakyma kravinama atd.
+ zase at vim, jak dlouho se tam muj vyrobek udrzi.
+ je pocet predmetu ...
kdyz tam dejme tomu bude neco predrazeneho a nikdo to nebude kupovat, je tam limit, za jakou dobu to samo zmizi? nebo to tam bude nafurt ?
Aby to tam treba nekdo nezaSPAMoval nejakyma kravinama atd.
+ zase at vim, jak dlouho se tam muj vyrobek udrzi.
+ je pocet predmetu ...