Search found 1 match

by darkpriest
10:25 21. Jul 2009
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1404583

Re: Poděkování

Aby tu neděkovala je hodná strana. :) Chtěl bych poděkovat silám zla. Často se neloguji, ale včera byl celý večer parádní. Krásna výprava zakončená pronásledováním a zmasakrováním opovážlivců z povrchu v podtemnu. Což sem ani nečekal, že bude tak snadné vzlhledem k jejich počtu a ooc sem celkem ...