Search found 1 match
- 10:25 21. Jul 2009
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1404583
Re: Poděkování
Aby tu neděkovala je hodná strana. :) Chtěl bych poděkovat silám zla. Často se neloguji, ale včera byl celý večer parádní. Krásna výprava zakončená pronásledováním a zmasakrováním opovážlivců z povrchu v podtemnu. Což sem ani nečekal, že bude tak snadné vzlhledem k jejich počtu a ooc sem celkem ...