Search found 2506 matches

by -RoF-
11:53 24. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Kel-el-hazr - město - povrch obecně
Replies: 6
Views: 3717

Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně

Mourisson1 wrote:A teď RoFe vyjádření k tomu co tím kato myslel, a co jsi určitě taky pochopil. Proč tam jsou takovýhle i podle mýho názoru nechutný pitomosti co hnusně nezapadaj do toho světa? :)
Není chyba, tohle není spam ;)
by -RoF-
09:22 11. Dec 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Hehe ty podpatky u těch vojaček severokorejských :D, mi to připomělo některé v NWN. :twisted:

jinak tohle taky pobaví

http://cdn.roumen.cz/kecy/Koupim_rande.jpeg
by -RoF-
16:39 26. Aug 2013
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Aria Oria - Morusův stánek
Replies: 0
Views: 6300

Aria Oria - Morusův stánek

*na nástěnce se objevil tento vzkaz*

Zdravím milí vážení,

já polodračice Aria Oria pravým jménem Raisa ib Souzan Yalda, jsem se rozhodla odcestovat na jih, jelikož mě to tam táhne už pár let a zde jsem strávila dost let, takže je čas se posunout zase někam dál. Dosáhla jsem dle mého dost věcí ...
by -RoF-
22:28 25. Aug 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Já děkuju, že jste přišli a byla sranda na rozlučkové akci ;)
Fajnové rozloučení se srdcovkou postavou.
Pak snad někdy na Nové Thalii :)
by -RoF-
10:32 25. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: Fantasy obrazárna
Replies: 984
Views: 382027

Re: Fantasy obrazárna

Nějaká klíčnice :) Podle těch zámků, co má na přezkách :D

Image
by -RoF-
06:10 23. Aug 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Já na to málem zapoměl, jak jsem dělal v Toolu a u toho ten čas utíká nějak jinak nebo nevím :D

Takže díkas za fajn akci, ikdyž z třetí části jsem byl marný :D
by -RoF-
06:07 23. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 514906

Re: World of Tanks

:D
by -RoF-
16:11 22. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: NPCs
Replies: 26
Views: 34223

Re: NPCs

kucik wrote:Pokud se ti chce, tak bych tam to rozlišování dával.
Dobrá zkusím si s tím pohrát.
by -RoF-
16:01 22. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: NPCs
Replies: 26
Views: 34223

Re: NPCs

Určitě to nějak jde. Hledej něco jako private dialog. Bude to buď v nastavení rozhovoru, nebo při spouštění toho dialogu.

Okey otestuju. Zatím je na to čas, ale ptám se předem no.

Ještě otázka mám v rozhovorech použít nastavení, aby NPC rozlišovalo jestli mluví s holkou nebo s chlapem? Já jen ...
by -RoF-
15:52 22. Aug 2013
Forum: Koš
Topic: NPCs
Replies: 26
Views: 34223

Re: NPCs

Jde nastavit, aby NPC při rozhovoru šeptalo?
Abych nerušil spamem rozhovoru ostatní?
by -RoF-
19:22 20. Aug 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Mapa povedená ;) Díkas
by -RoF-
09:51 20. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: Zajímavá videa
Replies: 526
Views: 254570

Re: Zajímavá videa

Hezky udělané video, hlavně ty kulisy musely dát práci :) A ti zelení vojáci, to mě pobavilo. :D

http://xman.idnes.cz/danny-macskill-01c ... n-styl_fro
by -RoF-
07:34 20. Aug 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

:D :twisted: :roll:
by -RoF-
11:31 18. Aug 2013
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362299

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Co se týče NT, jsou nějaká omezení na multiclass? Max 2 povolání? Mnich a paladin musí zůstat čisté povolání.


A jak je to s kombinacema povolání? Stále max 2 povolání a mnich a paladin jen solo?

Základní povolání je dobrodruh (jen 1. úroveň), pak jsou možná další dvě povolání (nař. kombinace ...
by -RoF-
16:07 16. Aug 2013
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Díky VŠEM kdo se podíleli i podílí na vývoji NT, teď po dlouhé době vývoje vykoukly na svět "první malé růžky" všech těch obřích a šílených změn, děkuji za ně a i když vím že lidé budou chvíli (no, možná i delší chvíli) zmateni, držím palce aby to dopadlo vše dobře.
Díky všem za trpělivost, Rejtymu ...