Není chyba, tohle není spamMourisson1 wrote:A teď RoFe vyjádření k tomu co tím kato myslel, a co jsi určitě taky pochopil. Proč tam jsou takovýhle i podle mýho názoru nechutný pitomosti co hnusně nezapadaj do toho světa?
Search found 2506 matches
- 11:53 24. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Kel-el-hazr - město - povrch obecně
- Replies: 6
- Views: 3717
Re: Kel-el-hazr - město - povrch obecně
Re: Vtípky
Hehe ty podpatky u těch vojaček severokorejských
, mi to připomělo některé v NWN.
jinak tohle taky pobaví
http://cdn.roumen.cz/kecy/Koupim_rande.jpeg
jinak tohle taky pobaví
http://cdn.roumen.cz/kecy/Koupim_rande.jpeg
- 16:39 26. Aug 2013
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Aria Oria - Morusův stánek
- Replies: 0
- Views: 6300
Aria Oria - Morusův stánek
*na nástěnce se objevil tento vzkaz*
Zdravím milí vážení,
já polodračice Aria Oria pravým jménem Raisa ib Souzan Yalda, jsem se rozhodla odcestovat na jih, jelikož mě to tam táhne už pár let a zde jsem strávila dost let, takže je čas se posunout zase někam dál. Dosáhla jsem dle mého dost věcí ...
Zdravím milí vážení,
já polodračice Aria Oria pravým jménem Raisa ib Souzan Yalda, jsem se rozhodla odcestovat na jih, jelikož mě to tam táhne už pár let a zde jsem strávila dost let, takže je čas se posunout zase někam dál. Dosáhla jsem dle mého dost věcí ...
- 22:28 25. Aug 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Já děkuju, že jste přišli a byla sranda na rozlučkové akci
Fajnové rozloučení se srdcovkou postavou.
Pak snad někdy na Nové Thalii
Fajnové rozloučení se srdcovkou postavou.
Pak snad někdy na Nové Thalii
- 10:32 25. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Fantasy obrazárna
- Replies: 984
- Views: 382027
- 06:10 23. Aug 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Já na to málem zapoměl, jak jsem dělal v Toolu a u toho ten čas utíká nějak jinak nebo nevím
Takže díkas za fajn akci, ikdyž z třetí části jsem byl marný
Takže díkas za fajn akci, ikdyž z třetí části jsem byl marný
- 06:07 23. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 514906
Re: NPCs
Dobrá zkusím si s tím pohrát.kucik wrote:Pokud se ti chce, tak bych tam to rozlišování dával.
Re: NPCs
Určitě to nějak jde. Hledej něco jako private dialog. Bude to buď v nastavení rozhovoru, nebo při spouštění toho dialogu.
Okey otestuju. Zatím je na to čas, ale ptám se předem no.
Ještě otázka mám v rozhovorech použít nastavení, aby NPC rozlišovalo jestli mluví s holkou nebo s chlapem? Já jen ...
Okey otestuju. Zatím je na to čas, ale ptám se předem no.
Ještě otázka mám v rozhovorech použít nastavení, aby NPC rozlišovalo jestli mluví s holkou nebo s chlapem? Já jen ...
Re: NPCs
Jde nastavit, aby NPC při rozhovoru šeptalo?
Abych nerušil spamem rozhovoru ostatní?
Abych nerušil spamem rozhovoru ostatní?
- 19:22 20. Aug 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Mapa povedená
Díkas
- 09:51 20. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: Zajímavá videa
- Replies: 526
- Views: 254570
Re: Zajímavá videa
Hezky udělané video, hlavně ty kulisy musely dát práci
A ti zelení vojáci, to mě pobavilo.
http://xman.idnes.cz/danny-macskill-01c ... n-styl_fro
http://xman.idnes.cz/danny-macskill-01c ... n-styl_fro
- 11:31 18. Aug 2013
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362299
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Co se týče NT, jsou nějaká omezení na multiclass? Max 2 povolání? Mnich a paladin musí zůstat čisté povolání.
A jak je to s kombinacema povolání? Stále max 2 povolání a mnich a paladin jen solo?
Základní povolání je dobrodruh (jen 1. úroveň), pak jsou možná další dvě povolání (nař. kombinace ...
A jak je to s kombinacema povolání? Stále max 2 povolání a mnich a paladin jen solo?
Základní povolání je dobrodruh (jen 1. úroveň), pak jsou možná další dvě povolání (nař. kombinace ...
- 16:07 16. Aug 2013
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Díky VŠEM kdo se podíleli i podílí na vývoji NT, teď po dlouhé době vývoje vykoukly na svět "první malé růžky" všech těch obřích a šílených změn, děkuji za ně a i když vím že lidé budou chvíli (no, možná i delší chvíli) zmateni, držím palce aby to dopadlo vše dobře.
Díky všem za trpělivost, Rejtymu ...
Díky všem za trpělivost, Rejtymu ...