Search found 4 matches

by Sarapatka
12:21 23. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: výkup dropu za max 10k
Replies: 10
Views: 6166

Re: výkup dropu za max 10k

Coz pri poctu hracu v podtemnu bude nadlicky ukol....

takze hura do dilen, nic jineho se uz fakt nevyplati :wall:
by Sarapatka
03:03 23. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: výkup dropu za max 10k
Replies: 10
Views: 6166

Re: výkup dropu za max 10k

No moment,

chces rict, ze vybavu cca v radu 1 milionu o 5 -6 polozkach, koupenou u demona v podtemnu, tam ted prodam za 50 - 60 tisic :?:
by Sarapatka
19:34 18. Mar 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1411110

Re: Poděkování

Dekuji DM Luelle za trpelivost :)
by Sarapatka
22:10 27. Jul 2009
Forum: Koš
Topic: Dotaz -falchion
Replies: 1
Views: 2121

Dotaz -falchion

Zdravim, nevim, jestli se to jiz zde resilo, ale nikde jsem to nenasel, tak by me zajimalo, jak to je s touto zbrani...jestli se na ni da dat feat na zamereni, ci vylepseny kritikal, pac nikde nejsou v nabidce.....to same oboustrany scimitar ?

muze mi prosim nekdo poradit? diky