takze hura do dilen, nic jineho se uz fakt nevyplati
Search found 4 matches
- 12:21 23. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: výkup dropu za max 10k
- Replies: 10
- Views: 6166
Re: výkup dropu za max 10k
Coz pri poctu hracu v podtemnu bude nadlicky ukol....
takze hura do dilen, nic jineho se uz fakt nevyplati
takze hura do dilen, nic jineho se uz fakt nevyplati
- 03:03 23. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: výkup dropu za max 10k
- Replies: 10
- Views: 6166
Re: výkup dropu za max 10k
No moment,
chces rict, ze vybavu cca v radu 1 milionu o 5 -6 polozkach, koupenou u demona v podtemnu, tam ted prodam za 50 - 60 tisic
chces rict, ze vybavu cca v radu 1 milionu o 5 -6 polozkach, koupenou u demona v podtemnu, tam ted prodam za 50 - 60 tisic
- 19:34 18. Mar 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1411110
Re: Poděkování
Dekuji DM Luelle za trpelivost 
- 22:10 27. Jul 2009
- Forum: Koš
- Topic: Dotaz -falchion
- Replies: 1
- Views: 2121
Dotaz -falchion
Zdravim, nevim, jestli se to jiz zde resilo, ale nikde jsem to nenasel, tak by me zajimalo, jak to je s touto zbrani...jestli se na ni da dat feat na zamereni, ci vylepseny kritikal, pac nikde nejsou v nabidce.....to same oboustrany scimitar ?
muze mi prosim nekdo poradit? diky
muze mi prosim nekdo poradit? diky