Search found 15 matches
- 17:53 23. Oct 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 357794
Re: Portréty postav
Thalack fuer'yon
- 14:37 13. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: Lokace pro hostinec
- Replies: 20
- Views: 11401
Re: Lokace pro hostinec
Tam by mu to asi dlouho nevydrzelo kdyz se tam casto prochazi Bers a dalsi drowove 
- 00:53 03. Dec 2009
- Forum: Koš
- Topic: vzhled zbroje Hirana a Hakavarna
- Replies: 1
- Views: 1785
vzhled zbroje Hirana a Hakavarna
Chtel jsem se zeptat zda je nejak mozne zkusit si jak by vypadal Hiran nebo Hakavarn ve zbroji z Toolsetu. Nejaky modul co podporuje jejich vzhled, nebo jak si to do modulu importovat( treba pro test na Novice to epic modul). Nebo jeste lip jak nastavit aby postava, na ktere se v toolu zobrazuje ...
- 14:26 29. Nov 2009
- Forum: Koš
- Topic: Skrývání a tichý pohyb
- Replies: 5
- Views: 2875
Re: Skrývání a tichý pohyb
me taky blbne hide... a porad. mam proste snizeny hide asi o 30 bodu a nejsem jedinej. Hned po log inu jsem mel aktivni debuff Dovednost snizena a trva to stale
Znalosti
Mam sice znalosti 1, ale driv mi to envadilo a identifikoval jsem vsechno. Ted najdu rohy, zlataky, jakykoli drahokam, sosku a je to neidentifikovany. Copak postava zapomela jak vypadaj rohy? jak vypadaj zlataky? 
- 15:44 30. Sep 2009
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1367376
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A jako bioware craft nebo jako thalijskej?
Protoze je to skvelej napad ale nedokazu si predstavit realizaci
Protoze je to skvelej napad ale nedokazu si predstavit realizaci
- 15:35 30. Sep 2009
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1367376
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Chci se jen zeptat, jestli se na thalii uvažuje o craftu pasti?
Re: identita
Jeste bych pridal aspon tu masku (podle toho co sem videl v Toolsetu). Jsou tam helmice co vypadají jako obliceje lidi
Re: identita
Tak koukam ze tu je dost ruznejch nazoru... Co takhle presunout tenhle topic do anket a hlasovat?
Chcete aby byla vaše jmeno skryte kdyz nosite helmu nebo masku?
Ano
Ano, ale chci aby byla možnost ji vypnout (třeba kombinace v /pc soul povolit zobrazovani jmena pri noseni helmy)
Ne
Chcete aby byla vaše jmeno skryte kdyz nosite helmu nebo masku?
Ano
Ano, ale chci aby byla možnost ji vypnout (třeba kombinace v /pc soul povolit zobrazovani jmena pri noseni helmy)
Ne
Re: identita
Dobře tak třeba u masek, helmy by to nemuselo být poznat. Slo by to tedy zrealizovat? Nemam odhad jak dlouho by to mohlo trvat.
Re: identita
To ne.. to by bylo jako by cela Thalie pak trpela amnesií
rád bych poprosil o přezkoumání tý úpravy týmem thalie
Dekuji
Dekuji
Re: identita
Technicky by to slo, ale dle IC kape neznemoznuje rozpoznatelnost postavy. Takze nevim, jestli by to bylo zrovna vhodne.
Co se tyce rozpoznani identity tak dle kápě mu nejde vidět do tváře rovněž helma. Hráč by musel aspon trošku dávat pozor na vzhled jeho oblečení.
Navic by se aspon vic ...
Co se tyce rozpoznani identity tak dle kápě mu nejde vidět do tváře rovněž helma. Hráč by musel aspon trošku dávat pozor na vzhled jeho oblečení.
Navic by se aspon vic ...
- 13:27 27. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: cerny trh - vykupci odevu
- Replies: 0
- Views: 3898
cerny trh - vykupci odevu
Nefunguje vykupovani ze stolku takze musim vsechno co si chci nechat vyhazet nez to prodavam
identita
chtel bych se zeptat, zda by slo aby pri noseni helmy nebo kápě nebylo možno vidět hráčovo jméno 
- 09:56 23. Sep 2009
- Forum: Koš
- Topic: NWN Windows VISTA
- Replies: 54
- Views: 19758
Re: NWN Windows VISTA
Kdyz uz jsme u tech Vist a win7. Nevite někdo co mam udelat aby mi NWN nepadalo kazdejch 10 minut?? 
Zjistil jsem ze se mi v AR_ERROR.log po kazdem padu hry prepisou ty chyby. Vsiml jsem si nejcastejsi chyby
Names Differ: MODEL em_ssword_l nebo jina zbran... mam si stahnout neco aby to nepadalo??
Zjistil jsem ze se mi v AR_ERROR.log po kazdem padu hry prepisou ty chyby. Vsiml jsem si nejcastejsi chyby
Names Differ: MODEL em_ssword_l nebo jina zbran... mam si stahnout neco aby to nepadalo??