Search found 15 matches

by jogurt
17:53 23. Oct 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 357794

Re: Portréty postav

Thalack fuer'yon
by jogurt
14:37 13. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: Lokace pro hostinec
Replies: 20
Views: 11401

Re: Lokace pro hostinec

Tam by mu to asi dlouho nevydrzelo kdyz se tam casto prochazi Bers a dalsi drowove :D
by jogurt
00:53 03. Dec 2009
Forum: Koš
Topic: vzhled zbroje Hirana a Hakavarna
Replies: 1
Views: 1785

vzhled zbroje Hirana a Hakavarna

Chtel jsem se zeptat zda je nejak mozne zkusit si jak by vypadal Hiran nebo Hakavarn ve zbroji z Toolsetu. Nejaky modul co podporuje jejich vzhled, nebo jak si to do modulu importovat( treba pro test na Novice to epic modul). Nebo jeste lip jak nastavit aby postava, na ktere se v toolu zobrazuje ...
by jogurt
14:26 29. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Skrývání a tichý pohyb
Replies: 5
Views: 2875

Re: Skrývání a tichý pohyb

me taky blbne hide... a porad. mam proste snizeny hide asi o 30 bodu a nejsem jedinej. Hned po log inu jsem mel aktivni debuff Dovednost snizena a trva to stale
by jogurt
14:17 22. Nov 2009
Forum: Koš
Topic: Znalosti
Replies: 5
Views: 3634

Znalosti

Mam sice znalosti 1, ale driv mi to envadilo a identifikoval jsem vsechno. Ted najdu rohy, zlataky, jakykoli drahokam, sosku a je to neidentifikovany. Copak postava zapomela jak vypadaj rohy? jak vypadaj zlataky? :D
by jogurt
15:44 30. Sep 2009
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1367376

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

A jako bioware craft nebo jako thalijskej?

Protoze je to skvelej napad ale nedokazu si predstavit realizaci
by jogurt
15:35 30. Sep 2009
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1367376

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Chci se jen zeptat, jestli se na thalii uvažuje o craftu pasti?
by jogurt
09:24 30. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: identita
Replies: 43
Views: 13484

Re: identita

Jeste bych pridal aspon tu masku (podle toho co sem videl v Toolsetu). Jsou tam helmice co vypadají jako obliceje lidi
by jogurt
19:36 28. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: identita
Replies: 43
Views: 13484

Re: identita

Tak koukam ze tu je dost ruznejch nazoru... Co takhle presunout tenhle topic do anket a hlasovat?

Chcete aby byla vaše jmeno skryte kdyz nosite helmu nebo masku?

Ano
Ano, ale chci aby byla možnost ji vypnout (třeba kombinace v /pc soul povolit zobrazovani jmena pri noseni helmy)
Ne
by jogurt
09:18 28. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: identita
Replies: 43
Views: 13484

Re: identita

Dobře tak třeba u masek, helmy by to nemuselo být poznat. Slo by to tedy zrealizovat? Nemam odhad jak dlouho by to mohlo trvat.
by jogurt
00:04 28. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: identita
Replies: 43
Views: 13484

Re: identita

To ne.. to by bylo jako by cela Thalie pak trpela amnesií :D rád bych poprosil o přezkoumání tý úpravy týmem thalie

Dekuji
by jogurt
22:32 27. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: identita
Replies: 43
Views: 13484

Re: identita

Technicky by to slo, ale dle IC kape neznemoznuje rozpoznatelnost postavy. Takze nevim, jestli by to bylo zrovna vhodne.

Co se tyce rozpoznani identity tak dle kápě mu nejde vidět do tváře rovněž helma. Hráč by musel aspon trošku dávat pozor na vzhled jeho oblečení.
Navic by se aspon vic ...
by jogurt
13:27 27. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: cerny trh - vykupci odevu
Replies: 0
Views: 3898

cerny trh - vykupci odevu

Nefunguje vykupovani ze stolku takze musim vsechno co si chci nechat vyhazet nez to prodavam
by jogurt
13:26 27. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: identita
Replies: 43
Views: 13484

identita

chtel bych se zeptat, zda by slo aby pri noseni helmy nebo kápě nebylo možno vidět hráčovo jméno :)
by jogurt
09:56 23. Sep 2009
Forum: Koš
Topic: NWN Windows VISTA
Replies: 54
Views: 19758

Re: NWN Windows VISTA

Kdyz uz jsme u tech Vist a win7. Nevite někdo co mam udelat aby mi NWN nepadalo kazdejch 10 minut?? :(

Zjistil jsem ze se mi v AR_ERROR.log po kazdem padu hry prepisou ty chyby. Vsiml jsem si nejcastejsi chyby
Names Differ: MODEL em_ssword_l nebo jina zbran... mam si stahnout neco aby to nepadalo??