Search found 2968 matches
- 23:57 03. Apr 2017
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408490
Re: Poděkování
Děkuji všem co mě upozornili na nevhodný obrázek v mém podpisu. Došlo k tomu tak, že odkaz na původní obrázek na imagehostingu použil někdo jiný a dal tam hambatou ženskou. Všem se také omlouvám za pohoršení. Přítelkyně se tomu zasmála tak snad i vy
.
- 13:17 19. Aug 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656125
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Kdyby se někdo chtěl podívat na mé skromné albíčko z Elite Dangerous. Grafika na médium, všechno záběry přímo ze hry. Vesmír není tak plný života jako v NMS, ale když si k tomu pustíte vážnou hudbu, tak je to impozantní. Když jsem lítal s náklaďákem tak pro atmošku byl ideální klasický rock a do ...
- 17:00 17. Aug 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656125
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Jako čtu o tom hodně kontroverze a jsem rád, že jsem těch 60 éček neplatil no. To spíš možná počkám na Dual Universe, to vypadá docela zajímavě. Pak ještě Star Citizen.
Ale zkušenost mám jedině s tím Elite Dangerous a tam je to s partou kámošů paráda.
Ale zkušenost mám jedině s tím Elite Dangerous a tam je to s partou kámošů paráda.
- 14:34 17. Aug 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656125
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Pro mě No mans sky určitě není. Ale zase Elite Dangerous! To jo!
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování(tvoření) dějové linie
- relaxační procházky(projížďky v SRV) po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy (můžem kosit ...
- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování(tvoření) dějové linie
- relaxační procházky(projížďky v SRV) po planetách
- objevování
Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy (můžem kosit ...
- 11:23 17. Aug 2016
- Forum: Koš
- Topic: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
- Replies: 53
- Views: 37441
Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
Moc klerikovi propůjčuje bůh. Já jsem pro přesvědčení specifické summony. Sílu jsem netestoval zatím.
"Oooh Gordule! Povolej mi vzdušného elemtála!"
"AAARRRGHHH! Tumáš démoního bersekra s obouruční sekerou! MwAHAhaHáá!"
*skupina se ohlédne na svého klerika, který je rudý jak drak a na rameno mu ...
"Oooh Gordule! Povolej mi vzdušného elemtála!"
"AAARRRGHHH! Tumáš démoního bersekra s obouruční sekerou! MwAHAhaHáá!"
*skupina se ohlédne na svého klerika, který je rudý jak drak a na rameno mu ...
- 09:15 27. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50102
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Já platím! Bezhotovostně 
- 11:48 26. Jul 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1656125
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Taky vlastním Black Death. Hrozně mi to začalo padat, tak jsem se na to nějak vybodl.
- 10:00 26. Jul 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
- Replies: 63
- Views: 50102
Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Prašule jsem poslal až ted, byl jsem rozlítaný a nějak na to úplně zapomněl 
- 15:15 19. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31371
Re: Letní ZOO
Jsem rád že jsem to stihnul, příště snad na celý den. 
- 09:10 16. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31371
Re: Letní ZOO
Ok, ukecali jste mě
. Nějak si to rozplánuji.
- 18:30 15. Jun 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31371
Re: Letní ZOO
Mě to asi nevyjde. V 18:00 mám být v O2 Aréně. 
- 09:21 13. Jun 2016
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408490
Re: Poděkování
Díky Kucikovi za večerní asistenci!
Moc to pomohlo!
- 23:43 23. May 2016
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 704046
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Dneska mě dostala kapelka Gilead, dudy, píšťali, kráááása
https://www.youtube.com/watch?v=9D8U5JIb-Ls
https://www.youtube.com/watch?v=9D8U5JIb-Ls
- 16:44 18. May 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Letní ZOO
- Replies: 36
- Views: 31371
Re: Letní ZOO
Tak bohužel nemám čas
, třeba příště.