Search found 2968 matches

by Molly23
23:57 03. Apr 2017
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408490

Re: Poděkování

Děkuji všem co mě upozornili na nevhodný obrázek v mém podpisu. Došlo k tomu tak, že odkaz na původní obrázek na imagehostingu použil někdo jiný a dal tam hambatou ženskou. Všem se také omlouvám za pohoršení. Přítelkyně se tomu zasmála tak snad i vy :P.
by Molly23
13:17 19. Aug 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656125

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Kdyby se někdo chtěl podívat na mé skromné albíčko z Elite Dangerous. Grafika na médium, všechno záběry přímo ze hry. Vesmír není tak plný života jako v NMS, ale když si k tomu pustíte vážnou hudbu, tak je to impozantní. Když jsem lítal s náklaďákem tak pro atmošku byl ideální klasický rock a do ...
by Molly23
17:00 17. Aug 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656125

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Jako čtu o tom hodně kontroverze a jsem rád, že jsem těch 60 éček neplatil no. To spíš možná počkám na Dual Universe, to vypadá docela zajímavě. Pak ještě Star Citizen.

Ale zkušenost mám jedině s tím Elite Dangerous a tam je to s partou kámošů paráda.
by Molly23
14:34 17. Aug 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656125

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Pro mě No mans sky určitě není. Ale zase Elite Dangerous! To jo!

- nekonečný vesmír
- těžba, craftění
- vylepšování výbavy a lodičky
- objevování(tvoření) dějové linie
- relaxační procházky(projížďky v SRV) po planetách
- objevování

Není to pro vás, pokud chcete:
- střílet obludy (můžem kosit ...
by Molly23
11:23 17. Aug 2016
Forum: Koš
Topic: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných
Replies: 53
Views: 37441

Re: Povolávací kniha - klerik nemá výběr z povolaných

Moc klerikovi propůjčuje bůh. Já jsem pro přesvědčení specifické summony. Sílu jsem netestoval zatím.

"Oooh Gordule! Povolej mi vzdušného elemtála!"
"AAARRRGHHH! Tumáš démoního bersekra s obouruční sekerou! MwAHAhaHáá!"

*skupina se ohlédne na svého klerika, který je rudý jak drak a na rameno mu ...
by Molly23
11:48 26. Jul 2016
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1656125

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

Taky vlastním Black Death. Hrozně mi to začalo padat, tak jsem se na to nějak vybodl.
by Molly23
10:00 26. Jul 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016
Replies: 63
Views: 50102

Re: Desátý letní sraz Thalie 29. - 31. července 2016

Prašule jsem poslal až ted, byl jsem rozlítaný a nějak na to úplně zapomněl :(
by Molly23
15:15 19. Jun 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Letní ZOO
Replies: 36
Views: 31371

Re: Letní ZOO

Jsem rád že jsem to stihnul, příště snad na celý den. :)
by Molly23
09:10 16. Jun 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Letní ZOO
Replies: 36
Views: 31371

Re: Letní ZOO

Ok, ukecali jste mě :twisted: . Nějak si to rozplánuji.
by Molly23
18:30 15. Jun 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Letní ZOO
Replies: 36
Views: 31371

Re: Letní ZOO

Mě to asi nevyjde. V 18:00 mám být v O2 Aréně. :(
by Molly23
09:21 13. Jun 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408490

Re: Poděkování

Díky Kucikovi za večerní asistenci! :) Moc to pomohlo!
by Molly23
23:22 25. May 2016
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1335457

Re: Vtípky

Možná už to tu někde bylo... ale docela krutej nález :D
https://www.youtube.com/watch?v=lQG01MMZZwY
by Molly23
23:43 23. May 2016
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704046

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Dneska mě dostala kapelka Gilead, dudy, píšťali, kráááása
https://www.youtube.com/watch?v=9D8U5JIb-Ls
by Molly23
16:44 18. May 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Letní ZOO
Replies: 36
Views: 31371

Re: Letní ZOO

Tak bohužel nemám čas :), třeba příště.