Search found 1 match

by logoogo
10:01 12. Oct 2009
Forum: Koš
Topic: LAG
Replies: 14
Views: 7648

Re: LAG

Alviara wrote:Připojuji se k tomu. Hra se seká cca každých 5 minut na 20 sec a k tomu se ted nemohu připojit. Při načítání lokace karathské dílny, mi to spadlo a od té doby to pádá vždy, když s tou postavu loguji do téhle lokace.
Taky mi to padne při načítaní lokace karathské dílny.