Search found 3 matches
- 09:17 31. Oct 2009
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1366898
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
trochu blbost, ale nešlo by do hospod přidat i rum?
Jsou tam pálenyk všeho druhu, štávy a likéry ale na normální rum se zapomělo 
- 14:29 25. Oct 2009
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Mořští psi!
- Replies: 1
- Views: 3304
Re: Mořští psi!
// pokud sem někoho inspiroval a líbí se mu to, necht se mi ozve do PM, může rozehrát dalšího z Devovi posádku, co přežil
- 14:26 25. Oct 2009
- Forum: Příběhy ze hry
- Topic: Mořští psi!
- Replies: 1
- Views: 3304
Mořští psi!
Vznik piráta!
Jmenuji se Dag, narodil sem se v Karathe v chudinské čtvrti. Moji rodiče se mě snažili vychovat jak nejllépe to šlo. Matka byla štetka a když se vrátila domů, zmlátila mě. Otec okrádal opilé námořníky a občas mě něčemu přiučil, později to ten škrt chtěl ode mne zaplatit. Jednoho dne ...
Jmenuji se Dag, narodil sem se v Karathe v chudinské čtvrti. Moji rodiče se mě snažili vychovat jak nejllépe to šlo. Matka byla štetka a když se vrátila domů, zmlátila mě. Otec okrádal opilé námořníky a občas mě něčemu přiučil, později to ten škrt chtěl ode mne zaplatit. Jednoho dne ...