Search found 8 matches

by Smoke
16:47 11. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Nehratelne
Replies: 95
Views: 33666

Re: Nehratelne

Gabrielovy pěsti už se taky těší na ty špinavý elfy :]]]
by Smoke
22:44 03. Feb 2008
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405628

Re: Poděkování

také chci moc poděkovat jak všem zůčastněným hráčům, tak i DM, byla to myslím velice podařená akce a budu se těšit na příště ;)
by Smoke
13:35 02. Feb 2008
Forum: Koš
Topic: Výprava na ettiny
Replies: 12
Views: 5772

Re: Výprava na ettiny

opravdu velice pěkné :wink:
by Smoke
00:37 29. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Cesta v hledani kulu
Replies: 15
Views: 8124

Re: Cesta v hledani kulu

no víceméně souhlásím s Resem...měl jsem z toho také takové smíšené pocity, když jsme něco začali plánovat a najednou se do toho zapletlo spoustu jiných záležitostí a někdy jsem netušil co bych měl dělat dřív

k účasti DM: DM asi měl připraveno něco jiného než plánovala parta dobrodruhů...(to si ...
by Smoke
11:21 28. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Subrasy
Replies: 92
Views: 37804

Re: Subrasy

stále bohužel s Aasimarem nemám žádné bonusy dle subrasy :[
by Smoke
13:55 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Průzkum obyvatelstva
Replies: 140
Views: 61597

Re: Průzkum obyvatelstva

já asi budu hrát Aasimara, možná se ale ještě rozhodnu pro Duergara...se uvidí
by Smoke
13:52 14. Jan 2008
Forum: Koš
Topic: Jake povolani budete hrat?
Replies: 75
Views: 29195

Re: Jake povolani budete hrat?

na 99% mnicha, ale ten duergar bojovník by mě taky docela lákal, sbírka drowích skalpů nikdy neni k zahození :twisted:
by Smoke
00:18 31. Dec 2007
Forum: Koš
Topic: Subrasy
Replies: 92
Views: 37804

tak jsem si zkusil vytvořit subrasu, po lognutí do hry se zdálo být vše v pořádku...patřičné bonusy se mi zobrazily ve formě boostů jako okénka v pravém rohu obrazovky a samozřejmě vše bylo zaznamenáno číselně ve statistikách postavy... jenže co jsem prošel do světa přes Thala, okamžitě boosty ...