Search found 8 matches
- 16:47 11. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Nehratelne
- Replies: 95
- Views: 33666
Re: Nehratelne
Gabrielovy pěsti už se taky těší na ty špinavý elfy :]]]
- 22:44 03. Feb 2008
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405628
Re: Poděkování
také chci moc poděkovat jak všem zůčastněným hráčům, tak i DM, byla to myslím velice podařená akce a budu se těšit na příště 
- 13:35 02. Feb 2008
- Forum: Koš
- Topic: Výprava na ettiny
- Replies: 12
- Views: 5772
Re: Výprava na ettiny
opravdu velice pěkné 
- 00:37 29. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Cesta v hledani kulu
- Replies: 15
- Views: 8124
Re: Cesta v hledani kulu
no víceméně souhlásím s Resem...měl jsem z toho také takové smíšené pocity, když jsme něco začali plánovat a najednou se do toho zapletlo spoustu jiných záležitostí a někdy jsem netušil co bych měl dělat dřív
k účasti DM: DM asi měl připraveno něco jiného než plánovala parta dobrodruhů...(to si ...
k účasti DM: DM asi měl připraveno něco jiného než plánovala parta dobrodruhů...(to si ...
Re: Subrasy
stále bohužel s Aasimarem nemám žádné bonusy dle subrasy :[
- 13:55 14. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Průzkum obyvatelstva
- Replies: 140
- Views: 61597
Re: Průzkum obyvatelstva
já asi budu hrát Aasimara, možná se ale ještě rozhodnu pro Duergara...se uvidí
- 13:52 14. Jan 2008
- Forum: Koš
- Topic: Jake povolani budete hrat?
- Replies: 75
- Views: 29195
Re: Jake povolani budete hrat?
na 99% mnicha, ale ten duergar bojovník by mě taky docela lákal, sbírka drowích skalpů nikdy neni k zahození 