Search found 163 matches
- 15:48 07. Mar 2016
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Prokopáčem za koláčem
- Replies: 4
- Views: 6846
Re: Prokopáčem za koláčem
-1 Neuvědomil jsem si, že je to velikonoční víkend
. Někdy příště
- 00:29 24. Oct 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Někdy, něco, někde?
- 16:30 17. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
To můžeme jít taky 
- 23:34 16. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Takže příští úterý? Vyšák?
- 21:52 14. Sep 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
V úterý bych se mohl přidat.
- 00:11 09. Jul 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
- 20:46 16. Jun 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Sobota 15+ Vyšehrad?
- 00:12 17. May 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702293
- 12:55 02. Apr 2015
- Forum: Pokec
- Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
- Replies: 1144
- Views: 1655319
Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?
War for the Overworld !!! (dnes vyšlo z bety) Dungeon Keeper 3 bez práv na užití jména značky
- 16:41 15. Jan 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Bahnak wrote:strejda Bahňák diplomaticky něco zvolí a ušetří tak ostatní od přemýšlení!
Jinak mám volno po celý víkend, takže je mi to šumák.
- 23:02 13. Jan 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
- 17:03 13. Jan 2015
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
To záleží na tom, jestli na víkend = někam odjet ; na víkend = sejdeme se někde v Praze v odpolednovečer
- 22:23 31. Jul 2014
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552853
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Tak jsem dnes viděl Guardians of the Galaxy a je to super
. Film o hrdinech hodně zaměřený na humor, který je vtipný místo, jinak častého, trapného haha on spadl... 10/10
- 16:35 30. Jul 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Takže nic no
- 21:13 27. Jul 2014
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571782
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Středa 17+?