Search found 163 matches

by Firefox_
15:48 07. Mar 2016
Forum: Srazy a setkání
Topic: Prokopáčem za koláčem
Replies: 4
Views: 6846

Re: Prokopáčem za koláčem

-1 Neuvědomil jsem si, že je to velikonoční víkend :o :( . Někdy příště
by Firefox_
00:29 24. Oct 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Někdy, něco, někde?
by Firefox_
16:30 17. Sep 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

To můžeme jít taky :D
by Firefox_
23:34 16. Sep 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Takže příští úterý? Vyšák?
by Firefox_
21:52 14. Sep 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

V úterý bych se mohl přidat.
by Firefox_
20:46 16. Jun 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Sobota 15+ Vyšehrad?
by Firefox_
00:12 17. May 2015
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702293

Re: Jakou hudbu posloucháte?

Pro příznivce alternativní muziky.

https://www.youtube.com/watch?v=U7CUjGHP-8M
by Firefox_
12:55 02. Apr 2015
Forum: Pokec
Topic: Na jakých PC hrách ujíždíte?
Replies: 1144
Views: 1655319

Re: Na jakých PC hrách ujíždíte?

War for the Overworld !!! (dnes vyšlo z bety) Dungeon Keeper 3 bez práv na užití jména značky
by Firefox_
16:41 15. Jan 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Bahnak wrote:strejda Bahňák diplomaticky něco zvolí a ušetří tak ostatní od přemýšlení!
:lol:
Jinak mám volno po celý víkend, takže je mi to šumák.
by Firefox_
17:03 13. Jan 2015
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

To záleží na tom, jestli na víkend = někam odjet ; na víkend = sejdeme se někde v Praze v odpolednovečer
by Firefox_
22:23 31. Jul 2014
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552853

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Tak jsem dnes viděl Guardians of the Galaxy a je to super :D . Film o hrdinech hodně zaměřený na humor, který je vtipný místo, jinak častého, trapného haha on spadl... 10/10
by Firefox_
16:35 30. Jul 2014
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571782

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Takže nic no