Search found 84 matches

by maliarda
20:12 21. Jul 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

I já všem děkuji za velmi vydařený výlet :) Povedlo se a bylo to super :wink: Moje naivní představa, že děti padnou a usnou .... nespí, a čekají, kdy že už začnou SW :twisted:
by maliarda
10:32 07. Jul 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

KaTo wrote:
maliarda wrote:Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata :D
...mě napadlo - to během týdne navíc stihneš porodit ještě jedno?! :shock: :lol: :lol: :lol:
já jsem rychlá :lol: :lol: 8) :oops:
by maliarda
15:04 03. Jul 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata :D
by maliarda
17:46 01. Jul 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Miell wrote:14.7. plánuju vyrazit do ZOO v Praze. Kdo chce, může se připojit, sraz bych viděla na 10 h.
Dobrý nápad.. 1+1 mrně :)
by maliarda
20:42 20. Mar 2012
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 553724

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Takže...podrobnější info o maratonu zde.. myslím, že o místa bude dračka. Takže rezervujte - bude spuštěno od 26. března :)

http://maraton.hbo.cz/
by maliarda
19:35 18. Mar 2012
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 553724

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Braenn wrote:Doufám že jak minule - originál + titulky.
Přesně tak. Jak bude víc info, tak to sem hodím. Zatím se jen ví, že by to mělo být ve Světozoru.
EDIT: Takže ne Florenc, jako minule.
by maliarda
10:24 10. Mar 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Srazík se povedl 8) :)
by maliarda
21:38 02. Mar 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Derken- wrote:Já bych měl dorazit :) Mám to kousek od baráku :) Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde :wall:
to se tedy snaž!!! 8)
by maliarda
15:47 16. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Charisma a Inteligence
Replies: 36
Views: 17072

Re: Charisma a Inteligence

Nalkanar wrote:Kněžím a čarodějům se to neděje, zaklínačům to padá. Ostatně jsme to psali výše :roll:
Derkene :wall: :D
Promiň, nedalo mi to 8)
by maliarda
14:49 16. Feb 2012
Forum: Koš
Topic: Charisma a Inteligence
Replies: 36
Views: 17072

Re: Charisma a Inteligence

Aby v tom kluci nebyli sami, přidávám se :D I mě při pádu nebo relogu padají počty seslání kouzel..... takže to bdue asi všeobecně u všech zaklínačů
by maliarda
16:53 18. Jan 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

dorazím, bez plácačů báboviček :D
by maliarda
22:01 15. Jan 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

I já se přidávám k poděkování za příjemné posezení :)
by maliarda
21:33 12. Jan 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 572299

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

-darkvision- wrote:S SEBOU !! (pokad přesouvám něco někam)
:lol: :lol: :lol: :wall: