Search found 84 matches
- 20:12 21. Jul 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
I já všem děkuji za velmi vydařený výlet
Povedlo se a bylo to super
Moje naivní představa, že děti padnou a usnou .... nespí, a čekají, kdy že už začnou SW 
- 10:32 07. Jul 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
já jsem rychláKaTo wrote:...mě napadlo - to během týdne navíc stihneš porodit ještě jedno?!maliarda wrote:Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata![]()
![]()
![]()
- 15:04 03. Jul 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Dobrá tedy.. u mě tudíž také změna 1+2 mrňata 
- 17:46 01. Jul 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Dobrý nápad.. 1+1 mrněMiell wrote:14.7. plánuju vyrazit do ZOO v Praze. Kdo chce, může se připojit, sraz bych viděla na 10 h.
- 20:50 25. Mar 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
- 19:02 25. Mar 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553724
- 20:42 20. Mar 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553724
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Takže...podrobnější info o maratonu zde.. myslím, že o místa bude dračka. Takže rezervujte - bude spuštěno od 26. března
http://maraton.hbo.cz/
http://maraton.hbo.cz/
- 19:35 18. Mar 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 553724
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Přesně tak. Jak bude víc info, tak to sem hodím. Zatím se jen ví, že by to mělo být ve Světozoru.Braenn wrote:Doufám že jak minule - originál + titulky.
EDIT: Takže ne Florenc, jako minule.
- 10:24 10. Mar 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Srazík se povedl

- 21:38 02. Mar 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
to se tedy snaž!!!Derken- wrote:Já bych měl dorazitMám to kousek od baráku
Tak doufám, že mi do toho zase něco nepřijde
- 15:47 16. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Charisma a Inteligence
- Replies: 36
- Views: 17072
Re: Charisma a Inteligence
DerkeneNalkanar wrote:Kněžím a čarodějům se to neděje, zaklínačům to padá. Ostatně jsme to psali výše
Promiň, nedalo mi to
- 14:49 16. Feb 2012
- Forum: Koš
- Topic: Charisma a Inteligence
- Replies: 36
- Views: 17072
Re: Charisma a Inteligence
Aby v tom kluci nebyli sami, přidávám se
I mě při pádu nebo relogu padají počty seslání kouzel..... takže to bdue asi všeobecně u všech zaklínačů
- 16:53 18. Jan 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
dorazím, bez plácačů báboviček 
- 22:01 15. Jan 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
I já se přidávám k poděkování za příjemné posezení 
- 21:33 12. Jan 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 572299
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
-darkvision- wrote:S SEBOU !! (pokad přesouvám něco někam)