Search found 8 matches

by LordCorleth
17:07 23. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58993

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Nemám osobně moc potřebu to řešit, protože je to jen pc hra. Ale aspoň bych rád za ten ban měl jiný popis než tam je, když už jsem žádný ext. progr. nepoužíval.

Klidně tam tedy nechte, že za málo aktivní hraní a afkování je ten ban a nemám s tím za sebe problém. Vy tu hru řídíte a určujete pravidla ...
by LordCorleth
17:17 20. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Replies: 11
Views: 4929

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Tak opravdu .. dneska po restartu tam najednou v trezoru byly zpátky. Více otevření před restartem nepomohlo, to jsem zkoušel (asi 3x) a nic. Záhada
by LordCorleth
22:32 19. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Replies: 11
Views: 4929

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Peníze tam od té doby nedávám.

A tětivy - nevím - jestli pro to je IC vysvětlení, že to z něj mohl někdo vzít nebo mi z inventáře při tom, tak ok. Jinak netuším.
by LordCorleth
22:11 19. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Replies: 11
Views: 4929

Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Ty peníze předtím 84 tis. .. s tím jsem se nějak už smířil. Ale tětivy, to je 320 tis.
by LordCorleth
22:02 19. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Replies: 11
Views: 4929

Ztráta tětiv z trezoru v dílnách

Dnes mi zmizely z trezoru dvě tětivy na prastaré luky, které jsem tam uložil s jinými věcmi (jiné tam zůstaly, tedy aspoň ty co si uvědomuji). Trezor se normálně otevřel i zavřel, nic zvláštního se nedělo. Ze hry jsem neodcházel a asi do 20 minut jsem se do dílen vrátil.

Před pár týdny mi z něj ...
by LordCorleth
13:08 21. Mar 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408604

Re: Poděkování

díky Pajky nejen za vzornou péči o koníka :)
by LordCorleth
00:26 02. Mar 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408604

Re: Poděkování

Děkuji Meg za dnešní a všechnu dřívější hru .. :(
Díky též všem zúčastněným DM
by LordCorleth
12:30 20. Feb 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1408604

Re: Poděkování

Díky Meg a Pajky za hru posledních dní ;)