Nemám osobně moc potřebu to řešit, protože je to jen pc hra. Ale aspoň bych rád za ten ban měl jiný popis než tam je, když už jsem žádný ext. progr. nepoužíval.
Klidně tam tedy nechte, že za málo aktivní hraní a afkování je ten ban a nemám s tím za sebe problém. Vy tu hru řídíte a určujete pravidla ...
Search found 8 matches
- 17:07 23. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
- Replies: 165
- Views: 58993
- 17:17 20. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
- Replies: 11
- Views: 4929
Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Tak opravdu .. dneska po restartu tam najednou v trezoru byly zpátky. Více otevření před restartem nepomohlo, to jsem zkoušel (asi 3x) a nic. Záhada
- 22:32 19. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
- Replies: 11
- Views: 4929
Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Peníze tam od té doby nedávám.
A tětivy - nevím - jestli pro to je IC vysvětlení, že to z něj mohl někdo vzít nebo mi z inventáře při tom, tak ok. Jinak netuším.
A tětivy - nevím - jestli pro to je IC vysvětlení, že to z něj mohl někdo vzít nebo mi z inventáře při tom, tak ok. Jinak netuším.
- 22:11 19. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
- Replies: 11
- Views: 4929
Re: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Ty peníze předtím 84 tis. .. s tím jsem se nějak už smířil. Ale tětivy, to je 320 tis.
- 22:02 19. Apr 2010
- Forum: Koš
- Topic: Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
- Replies: 11
- Views: 4929
Ztráta tětiv z trezoru v dílnách
Dnes mi zmizely z trezoru dvě tětivy na prastaré luky, které jsem tam uložil s jinými věcmi (jiné tam zůstaly, tedy aspoň ty co si uvědomuji). Trezor se normálně otevřel i zavřel, nic zvláštního se nedělo. Ze hry jsem neodcházel a asi do 20 minut jsem se do dílen vrátil.
Před pár týdny mi z něj ...
Před pár týdny mi z něj ...
- 13:08 21. Mar 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408604
Re: Poděkování
díky Pajky nejen za vzornou péči o koníka 
- 00:26 02. Mar 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408604
Re: Poděkování
Děkuji Meg za dnešní a všechnu dřívější hru ..
Díky též všem zúčastněným DM
Díky též všem zúčastněným DM
- 12:30 20. Feb 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1408604
Re: Poděkování
Díky Meg a Pajky za hru posledních dní 