Tak pozakoupení "primitivních nástrojů" u kostíka, před vstupem do světa. a nasledným použitím se nic nestane. Možná buglé nástroje co prodává ?
Mám stáhlouu hudbu i config.
Když hraji v bardském domě, vše jde tedy (harfa a piano co jsou tam umístěné)
Nástroje, zakoupené před příchodem na svět ...
Search found 3 matches
- 11:56 20. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hudební nástroje a hraní na ně
- Replies: 70
- Views: 37728
- 11:50 20. Dec 2011
- Forum: Koš
- Topic: Hudební nástroje a hraní na ně
- Replies: 70
- Views: 37728
Re: Hudební nástroje a hraní na ně
Tak pozakoupení "primitivních nástrojů" u kostíka, před vstupem do světa. a nasledným použitím se nic nestane. Možná buglé nástroje co prodává ?
Mám stáhlouu hudbu i config.
Když hraji v bardském domě, vše jde tedy (harfa a piano co jsou tam umístěné)
Mám stáhlouu hudbu i config.
Když hraji v bardském domě, vše jde tedy (harfa a piano co jsou tam umístěné)
- 22:04 09. Apr 2011
- Forum: Koš
- Topic: Zmizení postavy
- Replies: 31
- Views: 17708
Re: Zmizení postavy
Také hlásím ztrátu postav a objevení postav které jsem si nechal smazat
Chybí postava: Aya ....
A jestli to bude možné rovnou smažte ten zbytek (jestli tedy můžete)
Omlouvám se za pozdější reakci, hraji příležitostně..
Děkuji moc =o)
Chybí postava: Aya ....
A jestli to bude možné rovnou smažte ten zbytek (jestli tedy můžete)
Omlouvám se za pozdější reakci, hraji příležitostně..
Děkuji moc =o)