Search found 10 matches

by Sideric
11:42 10. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Carodejuv pritelicek
Replies: 10
Views: 4735

Re: Carodejuv pritelicek

Vcera jsem do hry nekoukal,ale to ze by se panter zacal regenerovat jsem nezaznamenal vubec(carodej 9lvl) Jinak potvrzuji prikaz na odvolani v dialogu s pritelickem chybi.
by Sideric
16:02 09. Dec 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Carodejuv pritelicek
Replies: 10
Views: 4735

OPRAVENO: Carodejuv pritelicek

Panter neregeruje,kdyz je zranen.Ve vypise je akorat opakovane zobrazovano "uzdraveno 0"
by Sideric
22:59 27. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: VYSVĚTLENO: Čaroděj - Drow
Replies: 7
Views: 3853

VYSVĚTLENO: Čaroděj - Drow

Dostává o jeden dovedností bod/lvl méně.
by Sideric
19:59 24. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Kniha vyvolávání
Replies: 4
Views: 3619

Re: Kniha vyvolávání

Kahzet - drowí čtvrť Magický obchod
by Sideric
17:30 24. Nov 2013
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Kniha vyvolávání
Replies: 4
Views: 3619

OPRAVENO: Kniha vyvolávání

Učňova kniha vyvolávání nenabízí žádnou možnost změny vyvolané potvůrky. Jediná nabídka je tam na "ukončení rozhovoru".
by Sideric
21:32 02. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Výsledky testování - nastavení proměn
Replies: 14
Views: 8163

Re: Výsledky testování - nastavení proměn

Proměna v trola a železného golema. Žádný dispel.
by Sideric
21:30 02. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Výsledky testování - nastavení skillpointů
Replies: 13
Views: 7825

Re: Výsledky testování - nastavení skillpointů

Drow 18+4
24 skill - čaroděj

Každý další lvl měl o jeden skillpoint méně, než odpovídá skutečnosti.
by Sideric
14:06 24. Dec 2012
Forum: Pokec
Topic: Vánoce....
Replies: 155
Views: 105896

Re: Vánoce....

Přeju pohodové svátky.
by Sideric
23:30 01. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Díky DM za to, že jsme se mohli účastnit Questu a bránit podtemno.
Byl to pro nás příjemný večer.
by Sideric
11:45 24. Jul 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202510

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?