Search found 10 matches
- 11:42 10. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Carodejuv pritelicek
- Replies: 10
- Views: 4735
Re: Carodejuv pritelicek
Vcera jsem do hry nekoukal,ale to ze by se panter zacal regenerovat jsem nezaznamenal vubec(carodej 9lvl) Jinak potvrzuji prikaz na odvolani v dialogu s pritelickem chybi.
- 16:02 09. Dec 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Carodejuv pritelicek
- Replies: 10
- Views: 4735
OPRAVENO: Carodejuv pritelicek
Panter neregeruje,kdyz je zranen.Ve vypise je akorat opakovane zobrazovano "uzdraveno 0"
- 22:59 27. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: Čaroděj - Drow
- Replies: 7
- Views: 3853
VYSVĚTLENO: Čaroděj - Drow
Dostává o jeden dovedností bod/lvl méně.
- 19:59 24. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Kniha vyvolávání
- Replies: 4
- Views: 3619
Re: Kniha vyvolávání
Kahzet - drowí čtvrť Magický obchod
- 17:30 24. Nov 2013
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Kniha vyvolávání
- Replies: 4
- Views: 3619
OPRAVENO: Kniha vyvolávání
Učňova kniha vyvolávání nenabízí žádnou možnost změny vyvolané potvůrky. Jediná nabídka je tam na "ukončení rozhovoru".
- 21:32 02. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: Výsledky testování - nastavení proměn
- Replies: 14
- Views: 8163
Re: Výsledky testování - nastavení proměn
Proměna v trola a železného golema. Žádný dispel.
- 21:30 02. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: Výsledky testování - nastavení skillpointů
- Replies: 13
- Views: 7825
Re: Výsledky testování - nastavení skillpointů
Drow 18+4
24 skill - čaroděj
Každý další lvl měl o jeden skillpoint méně, než odpovídá skutečnosti.
24 skill - čaroděj
Každý další lvl měl o jeden skillpoint méně, než odpovídá skutečnosti.
- 14:06 24. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Vánoce....
- Replies: 155
- Views: 105896
Re: Vánoce....
Přeju pohodové svátky.
- 23:30 01. Sep 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Díky DM za to, že jsme se mohli účastnit Questu a bránit podtemno.
Byl to pro nás příjemný večer.
Byl to pro nás příjemný večer.
- 11:45 24. Jul 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202510
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Zdravim.
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?
Vim, že se nehlásim zrovna brzy, ale občas se mi těžko plánuje něco dopředu.
Je stále možné se tedy přihlásit a přijet na sraz?