Search found 4 matches

by Noob
17:29 05. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Tarten - doly
Replies: 1
Views: 2445

Re: Tarten - doly

Zdravím, když se chci v Tartenu dostat do "starého dolu" pro uhlí, přechod tam chybí. Vím, že se tam určitě dalo ještě tak před měsícem chodit. Je tato lokace zrušena schválně nebo je to chybka?
Jestli ano může se na to prosím někdo kouknout?
by Noob
12:39 11. Apr 2010
Forum: Koš
Topic: Obchodní v dílně(povrch)
Replies: 25
Views: 8533

Re: Obchodní v dílně(povrch)

Tak balíček jsem tam viděl cpát postavu Orakul (to ho velice rád prásknu :twisted: ) a vubec si myslim, že by bylo fajn, pokud by to šlo logovat a nejvtipnější prodejce po zásluze odměnit nějakym banánkem, strženim levelu nebo tak.


Čau

jop k obchodníkovi jsem cpal nějaký blbosti: nějakej ten ...
by Noob
22:34 14. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: luk s cínovým zdobením
Replies: 5
Views: 3340

Re: luk s cínovým zdobením

a kdy má být další up date????
by Noob
21:09 08. Mar 2010
Forum: Koš
Topic: luk s cínovým zdobením
Replies: 5
Views: 3340

luk s cínovým zdobením

zdravím


nevím jestli to patří zrovna do kolonky craft ale když chci prodat dubový luk s cínovým zdobením tak mi pán na hoře v dílnách (lukař) říká že mi za to dá 300... a tětiva na luk stojí 3600...

děkuji za opravu nebo za vysvětlení....