problem je, že jsou špatně založené, takže za ne nejde lognout....ostatní už jsem uspěšně smazal.Caehan wrote: Logni za ně, nemusí být ve světě... stačí se na ně lognout, odlognout, a půjdou smazat.
Search found 320 matches
- 22:58 06. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postav
- Replies: 71
- Views: 32205
Re: Smazání postav
- 21:33 06. Mar 2015
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postav
- Replies: 71
- Views: 32205
Re: Smazání postav
Systém je super...jen je taky problém s postavami, které byly založené špatně, ty prostě smazat nejdou :( takže místo čístého učtu se dvěma postavama, mám postav 5 :.(
Tímto, kdybych mohl poprosit o dodatečné smazání obou Vierdrilu a Caldora, tak aby na učtě zustal Itsadumalnassar a Tagnar.
Pokud ...
Tímto, kdybych mohl poprosit o dodatečné smazání obou Vierdrilu a Caldora, tak aby na učtě zustal Itsadumalnassar a Tagnar.
Pokud ...
- 17:51 05. Mar 2015
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350289
Re: Portréty postav
Itsadumalnassar
Edit: nová verze
Edit: nová verze
- 20:52 03. Feb 2015
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: Zaseknuti na lodi
- Replies: 19
- Views: 10392
Re: Zaseknuti na lodi
A podtemno je přátelské
Tady nikdo nikoho nezabíjí 
- 16:47 27. Jan 2015
- Forum: Koš
- Topic: Smazání postav
- Replies: 71
- Views: 32205
Re: Smazání postav
Prosím o čistku postav na učtu Prakk, ponechat pouze dvě postavy a to Tagnar a Itsadumalnassar
Děkuji mnohokrát
Děkuji mnohokrát
- 00:06 17. Jan 2015
- Forum: Hlášení chyb
- Topic: Pády servru
- Replies: 228
- Views: 400048
Re: Pády servru
ted mám stejný problém....znamená to , že musím počkat na DM?Radim wrote:Měl jsem stejný problém včera, přítelíček s 1 hp, neviditelný a neodvolatelný. Měl to být golem, pomohl až dlv od DM.
- 22:49 15. Jan 2015
- Forum: Koš
- Topic: OPRAVENO: Náčelník skurutů v Pevnosti v Krvavém hvozdu
- Replies: 4
- Views: 4185
Re: OPRAVENO: Náčelník skurutů v Pevnosti v Krvavém hvozdu
Nechci sýčkovat, a nechci zakládat další tema k tomuhle Skurutov náčelníkovi....tak to hodím sem:
Mám jeho hlavu v invu a vetešník ji nechce vykoupit... V koši jsem našel topic kde se tohle řešilo...ostatní trofeje si vzal, jen jeho hlavu ne
Mám jeho hlavu v invu a vetešník ji nechce vykoupit... V koši jsem našel topic kde se tohle řešilo...ostatní trofeje si vzal, jen jeho hlavu ne
Re: Vtípky
Přijede delegace od husquarny do ruska nabízet nejlepší zboží, prodejce vysvětluje parametry pil, že za hodinu se s nima da pořezat 10 kubíků dřeva, rusům se nabídka líbí a tak na zkoušku jednu pilu vezmou, po týdnu píšou rusové do husquarny s problémem že slíbili , že bude řezat 10 kubíků za hodiny ...
- 17:51 20. Sep 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552846
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
hej to už je nekde 4serie? (respektivě třetí(nebo jak se to počítá když tam ta jedna serie je prequel))Bahnak wrote:...
- 09:51 02. Sep 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403531
Re: Poděkování
Taktéž se přidávák díkům, sice díky hordě NPCček to muj notas nezvládl (takže sjem ani svou smrt neviděl) ale bylo to užasný. Fakt velký díky Podtemnákum co se nezalekli a přišli. Bylo nás fakt málo, ale atmoška super. Fakt jedinné co mi chybělo byly opřené pušky o sebe a zákopy :)
A DM velký dík ...
A DM velký dík ...
- 21:04 28. Aug 2012
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362299
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
A u nás v Olathu to vypadá spíš jak na sněmu drbaček.
Jen je škoda, že se často opakují
Jen je škoda, že se často opakují
- 11:50 25. Jul 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164243
- 22:30 31. May 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164243
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
možná bys měl zajít za doktorem...pokud to dokážeš přečíst najednouTheogil I wrote:Tak před týdnem jsem dorazil knihy 3 a 4 a pozdní večery na toaletě trávím s dvouknihou 5 a 6 ... máte se na co těšit![]()
Jinak dvoukniha 3-4 má přes 900 stran a 5-6 má přes 1100 stran, takže do vánoc mám co číst.
- 12:15 30. May 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164243
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Mě GoT nevadí...právě naopak jsem nenápadně chtěl naznačit aby se udělal topic, abych nemusel všechny spekulace okolo hledat v tomhle spamuAbsinthorix wrote:
Tak navrhni něco nového... a jestli ti tak GoT vadí, tak stejně bude končit příští pondělí jestli se nepletu, ne? Pak to tu zase usne
- 10:13 30. May 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164243
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ?
z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce 
