Search found 320 matches

by Práček
22:58 06. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: Smazání postav
Replies: 71
Views: 32205

Re: Smazání postav

Caehan wrote: Logni za ně, nemusí být ve světě... stačí se na ně lognout, odlognout, a půjdou smazat.
problem je, že jsou špatně založené, takže za ne nejde lognout....ostatní už jsem uspěšně smazal.
by Práček
21:33 06. Mar 2015
Forum: Koš
Topic: Smazání postav
Replies: 71
Views: 32205

Re: Smazání postav

Systém je super...jen je taky problém s postavami, které byly založené špatně, ty prostě smazat nejdou :( takže místo čístého učtu se dvěma postavama, mám postav 5 :.(

Tímto, kdybych mohl poprosit o dodatečné smazání obou Vierdrilu a Caldora, tak aby na učtě zustal Itsadumalnassar a Tagnar.

Pokud ...
by Práček
17:51 05. Mar 2015
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350289

Re: Portréty postav

Itsadumalnassar
Edit: nová verze
by Práček
20:52 03. Feb 2015
Forum: Koš
Topic: VYŘEŠENO: Zaseknuti na lodi
Replies: 19
Views: 10392

Re: Zaseknuti na lodi

A podtemno je přátelské :twisted: Tady nikdo nikoho nezabíjí 8)
by Práček
16:47 27. Jan 2015
Forum: Koš
Topic: Smazání postav
Replies: 71
Views: 32205

Re: Smazání postav

Prosím o čistku postav na učtu Prakk, ponechat pouze dvě postavy a to Tagnar a Itsadumalnassar

Děkuji mnohokrát
by Práček
00:06 17. Jan 2015
Forum: Hlášení chyb
Topic: Pády servru
Replies: 228
Views: 400048

Re: Pády servru

Radim wrote:Měl jsem stejný problém včera, přítelíček s 1 hp, neviditelný a neodvolatelný. Měl to být golem, pomohl až dlv od DM.
ted mám stejný problém....znamená to , že musím počkat na DM?
by Práček
22:49 15. Jan 2015
Forum: Koš
Topic: OPRAVENO: Náčelník skurutů v Pevnosti v Krvavém hvozdu
Replies: 4
Views: 4185

Re: OPRAVENO: Náčelník skurutů v Pevnosti v Krvavém hvozdu

Nechci sýčkovat, a nechci zakládat další tema k tomuhle Skurutov náčelníkovi....tak to hodím sem:
Mám jeho hlavu v invu a vetešník ji nechce vykoupit... V koši jsem našel topic kde se tohle řešilo...ostatní trofeje si vzal, jen jeho hlavu ne
by Práček
22:31 05. Dec 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1331943

Re: Vtípky

Přijede delegace od husquarny do ruska nabízet nejlepší zboží, prodejce vysvětluje parametry pil, že za hodinu se s nima da pořezat 10 kubíků dřeva, rusům se nabídka líbí a tak na zkoušku jednu pilu vezmou, po týdnu píšou rusové do husquarny s problémem že slíbili , že bude řezat 10 kubíků za hodiny ...
by Práček
17:51 20. Sep 2012
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552846

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Bahnak wrote:...
hej to už je nekde 4serie? (respektivě třetí(nebo jak se to počítá když tam ta jedna serie je prequel))
by Práček
09:51 02. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403531

Re: Poděkování

Taktéž se přidávák díkům, sice díky hordě NPCček to muj notas nezvládl (takže sjem ani svou smrt neviděl) ale bylo to užasný. Fakt velký díky Podtemnákum co se nezalekli a přišli. Bylo nás fakt málo, ale atmoška super. Fakt jedinné co mi chybělo byly opřené pušky o sebe a zákopy :)

A DM velký dík ...
by Práček
21:04 28. Aug 2012
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362299

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

A u nás v Olathu to vypadá spíš jak na sněmu drbaček.

Jen je škoda, že se často opakují
by Práček
22:30 31. May 2012
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164243

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

Theogil I wrote:Tak před týdnem jsem dorazil knihy 3 a 4 a pozdní večery na toaletě trávím s dvouknihou 5 a 6 ... máte se na co těšit :lol:
Jinak dvoukniha 3-4 má přes 900 stran a 5-6 má přes 1100 stran, takže do vánoc mám co číst.
možná bys měl zajít za doktorem...pokud to dokážeš přečíst najednou :mrgreen:
by Práček
12:15 30. May 2012
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164243

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Absinthorix wrote:
Tak navrhni něco nového... a jestli ti tak GoT vadí, tak stejně bude končit příští pondělí jestli se nepletu, ne? Pak to tu zase usne :lol:
Mě GoT nevadí...právě naopak jsem nenápadně chtěl naznačit aby se udělal topic, abych nemusel všechny spekulace okolo hledat v tomhle spamu :mrgreen:
by Práček
10:13 30. May 2012
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164243

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

Nechcete někdo založit topic spešl o Trůnech ? :mrgreen: z tohohle topicu se skoro stal " Pokec o oblíbených Hrách o trůny" tady najít zajímavé odkazy na jiné seriály nebo filmy je Sherlockovská práce :mrgreen: