Search found 63 matches
- 16:42 05. Oct 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469856
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy.
Zajímavý účes, to musím uznat.
Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu.
Ale hezké. 
- 14:13 05. Oct 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469856
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Chichi Zevránek 
- 11:21 18. Aug 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Amber wrote:Dík Lolipop za multi-umělecký zážitek ze hry.![]()
- 12:58 15. Aug 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Díky Aulusovi za spestření noční hry 
- 09:53 13. Jun 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
- Replies: 311
- Views: 164261
Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
To budou další díly zase až za rok?
Ze všech dílů, co jsem viděla, mám několik favoritů. I ty zařadím od nejméně po nejvíce oblíbené.
1. Bran Stark
2. Tywin Lannister
3. Jon Snow
4. Arya Stark
5. Khal Drogo †
6. Tyrion Lannister
7. Daenerys Targaryen
Ze všech dílů, co jsem viděla, mám několik favoritů. I ty zařadím od nejméně po nejvíce oblíbené.
1. Bran Stark
2. Tywin Lannister
3. Jon Snow
4. Arya Stark
5. Khal Drogo †
6. Tyrion Lannister
7. Daenerys Targaryen
- 18:28 19. Apr 2012
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Detailní popisy postav
- Replies: 37
- Views: 48967
Re: Detailní popisy postav
Iweyn "pavučinka"
Iweyn 1.jpg
Iweyn je už od prvního pohledu charismatická elfka dračí krve. Působí mladistvě a rošťácky. Přesto občas i vyzrále. Její pleť je o něco snědší, než tomu u elfů bývá. Když svítí přímé slunko, její kůže se sem tam zaleskne zlatavým nádechem. Především na stehnech a ...
Iweyn 1.jpg
Iweyn je už od prvního pohledu charismatická elfka dračí krve. Působí mladistvě a rošťácky. Přesto občas i vyzrále. Její pleť je o něco snědší, než tomu u elfů bývá. Když svítí přímé slunko, její kůže se sem tam zaleskne zlatavým nádechem. Především na stehnech a ...
- 02:08 08. Apr 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 469856
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Tak jsem si pouštěla Nelly Furtado a říkala jsem si, že v tomhle klipu vypadá úplně jako moje Nessa.
http://www.youtube.com/watch?v=roPQ_M3yJTA&ob=av3e
http://www.youtube.com/watch?v=roPQ_M3yJTA&ob=av3e
- 19:36 01. Apr 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
I já se se zpožděním přidávám k děkovačce za zpestření hry Gallimu a PajkyPajule wrote:velký Díky Gallimu a Lolipop za epickou bitvu) bavila mě
- 16:17 09. Mar 2012
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 350375
Re: Portréty postav
Iweyn
- 13:56 04. Oct 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
A já se přidávám k děkovačce.Molly23 wrote:Díky Kucikovi za nové příkazy, jistě u mě najdou využití.
- 11:42 30. Sep 2011
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702293
Re: Jakou hudbu posloucháte?
Ta se mi taky líbí nejvíc z těch co tam jsou.-RoF- wrote:S Arii jsem našel na zemi housle a vcelku se mi zalíbila ta poslední písnička co tam je a nejen mě![]()
John Williams - Schindler's List Theme (violin solo by Itzhak Perlman)
- 00:14 25. Sep 2011
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - Questy, výpravy
- Replies: 95
- Views: 95003
Re: Galerie - Questy, výpravy
To je mi úplně jedno, sázím na zdravý rozum hráčů a nešíření ooc informací do ic, což je i základním pravidlem téhle hry. To by tu pak byly zbytečné ic sekce příběhů a celých sekcí galerií.....
Ze screenů víš houby o tom zda k tomu byla donucená nebo ne...... no coment (Kdyby tam byla tvá postava s ...
Ze screenů víš houby o tom zda k tomu byla donucená nebo ne...... no coment (Kdyby tam byla tvá postava s ...
- 18:48 23. Sep 2011
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - Questy, výpravy
- Replies: 95
- Views: 95003
Re: Galerie - Questy, výpravy
Nekromanty nepřevezeš,neb jak se hrobníkovi na lopatu sedá.
- 01:12 23. Sep 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403685
Re: Poděkování
Pod to se podepíšu. Moc moc díky DM Lashek za naprosto parádní quest.
Až jsem se sama divila,že jsme na ten hlavolam přišli.
Jo! A to pohřbívání zaživa bylo hustý!
Díky! 
- 09:50 22. Sep 2011
- Forum: Koš
- Topic: Poznámka na mapě
- Replies: 2
- Views: 2202
Re: Poznámka na mapě
Do restartu.