Search found 63 matches

by Lolipop
16:42 05. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469856

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Amber to si někdo vyhrál, takhle hezky přidělat křídla tedy. :oops: Zajímavý účes, to musím uznat. :) Akorát mám ten pocit, že Iweyn obdivuje obrazy jiného druhu. :twisted: Ale hezké. :wink:
by Lolipop
14:13 05. Oct 2012
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469856

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Zevran.JPG
Chichi Zevránek :oops:
by Lolipop
11:21 18. Aug 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Amber wrote:Dík Lolipop za multi-umělecký zážitek ze hry. :oops: :wink:
:oops: Taky díky, bylo to fajn. :) Zároveň chci poděkovat i DM Aulus za včerejší vtipné spestření hry s rybářem, fakt jsem se zasmála a do toho Rodalovi perly. Díky vám! :)
by Lolipop
12:58 15. Aug 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Díky Aulusovi za spestření noční hry :oops:
by Lolipop
09:53 13. Jun 2012
Forum: Pokec
Topic: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones
Replies: 311
Views: 164261

Re: Píseň ledu a ohně/Game of Thrones

To budou další díly zase až za rok? :(
Ze všech dílů, co jsem viděla, mám několik favoritů. I ty zařadím od nejméně po nejvíce oblíbené.

1. Bran Stark
2. Tywin Lannister
3. Jon Snow
4. Arya Stark
5. Khal Drogo †
6. Tyrion Lannister
7. Daenerys Targaryen
Khaleesi.gif
Khaleesi.gif (843.83 KiB) Viewed 7481 times
by Lolipop
18:28 19. Apr 2012
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Detailní popisy postav
Replies: 37
Views: 48967

Re: Detailní popisy postav

Iweyn "pavučinka"
Iweyn 1.jpg
Iweyn je už od prvního pohledu charismatická elfka dračí krve. Působí mladistvě a rošťácky. Přesto občas i vyzrále. Její pleť je o něco snědší, než tomu u elfů bývá. Když svítí přímé slunko, její kůže se sem tam zaleskne zlatavým nádechem. Především na stehnech a ...
by Lolipop
02:08 08. Apr 2012
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 469856

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Tak jsem si pouštěla Nelly Furtado a říkala jsem si, že v tomhle klipu vypadá úplně jako moje Nessa. :oops: :)
http://www.youtube.com/watch?v=roPQ_M3yJTA&ob=av3e
by Lolipop
19:36 01. Apr 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Pajule wrote:velký Díky Gallimu a Lolipop za epickou bitvu :)) bavila mě
I já se se zpožděním přidávám k děkovačce za zpestření hry Gallimu a Pajky :oops:
by Lolipop
16:17 09. Mar 2012
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 350375

Re: Portréty postav

Iweyn
portraits.zip
(312.56 KiB) Downloaded 363 times
by Lolipop
13:56 04. Oct 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Molly23 wrote:Díky Kucikovi za nové příkazy, jistě u mě najdou využití :).
A já se přidávám k děkovačce. :oops:
by Lolipop
11:42 30. Sep 2011
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702293

Re: Jakou hudbu posloucháte?

-RoF- wrote:S Arii jsem našel na zemi housle a vcelku se mi zalíbila ta poslední písnička co tam je a nejen mě :wink:

John Williams - Schindler's List Theme (violin solo by Itzhak Perlman)
Ta se mi taky líbí nejvíc z těch co tam jsou. :)
by Lolipop
00:14 25. Sep 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - Questy, výpravy
Replies: 95
Views: 95003

Re: Galerie - Questy, výpravy

To je mi úplně jedno, sázím na zdravý rozum hráčů a nešíření ooc informací do ic, což je i základním pravidlem téhle hry. To by tu pak byly zbytečné ic sekce příběhů a celých sekcí galerií.....
Ze screenů víš houby o tom zda k tomu byla donucená nebo ne...... no coment (Kdyby tam byla tvá postava s ...
by Lolipop
18:48 23. Sep 2011
Forum: Galerie
Topic: Galerie - Questy, výpravy
Replies: 95
Views: 95003

Re: Galerie - Questy, výpravy

Nekromanty nepřevezeš,neb jak se hrobníkovi na lopatu sedá. :mrgreen: :oops:
quest 2.jpg
quest 3.jpg
quest 4.jpg
by Lolipop
01:12 23. Sep 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403685

Re: Poděkování

Pod to se podepíšu. Moc moc díky DM Lashek za naprosto parádní quest. :oops: Až jsem se sama divila,že jsme na ten hlavolam přišli. :mrgreen: Jo! A to pohřbívání zaživa bylo hustý! :twisted: Díky! 8)
by Lolipop
09:50 22. Sep 2011
Forum: Koš
Topic: Poznámka na mapě
Replies: 2
Views: 2202

Re: Poznámka na mapě

Do restartu.