Search found 100 matches

by Ikstremist
00:00 11. Jan 2018
Forum: Koš
Topic: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.
Replies: 6
Views: 6614

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

server běží na Linuxu?
by Ikstremist
13:38 10. Jan 2018
Forum: Koš
Topic: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.
Replies: 6
Views: 6614

Re: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

Myslím, že by možná stačil hard restart serveru. Kdoví kdy naposledy to bylo.
by Ikstremist
00:55 09. Jan 2018
Forum: Koš
Topic: Lagy serveru, kazdy den po 22:00.
Replies: 6
Views: 6614

Lagy serveru, kazdy den po 22:00.

1 - 2x za hodinu lagne server, bud me odpoji, nebo je tam lag na 30s. Mozna to ma co delat se spawnem vice potvor, protoze mimo dungy to vetsinou nelaguje tolik / tak markantne.
Po nekolika letech jsem se logl a tyhle lagy me uz podruhe zabily. Je mozne to nejak resit? Problem neni na me strane, mam ...
by Ikstremist
00:39 16. May 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410076

Re: Poděkování

Díky Damianovi. Jen škoda, že jsme to nedohráli.
p.s.: rezavý klíč mám u sebe.
by Ikstremist
08:49 03. May 2016
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 704429

Re: Jakou hudbu posloucháte?

by Ikstremist
23:31 14. Apr 2016
Forum: Koš
Topic: Hraničář - Favored enemy
Replies: 16
Views: 14505

Re: Hraničář - Favored enemy

Potvrzuji.
by Ikstremist
17:07 13. Apr 2016
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 358540

Re: Portréty postav

Laelelaan Caana
by Ikstremist
09:55 05. Apr 2016
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410076

Re: Poděkování

Díky DM Silencerovi za včerejší zpestření :D
by Ikstremist
01:54 08. Dec 2015
Forum: Pokec
Topic: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!
Replies: 7
Views: 9150

Re: Rybařina to je dřina, u vody je vždycky prima!

Hm hm, jako bývalé DM a hráč... tady máš jed moji fotku z Brnahttp://www.mrk.cz/Data/Pics/2014/280/1098104_fef36.jpg
by Ikstremist
16:20 30. Jan 2015
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 386528

Re: League of Legends

Image
by Ikstremist
14:30 05. May 2013
Forum: Srazy a setkání
Topic: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013
Replies: 169
Views: 95478

Re: Sedmý velký letní sraz Thalie 2013

Ixtremist neví :surprised:
by Ikstremist
15:14 16. Apr 2013
Forum: Pokec
Topic: Vaše plocha
Replies: 274
Views: 153085

Re: Vaše plocha

Hm hmm...
by Ikstremist
11:28 16. Apr 2013
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 386528

Re: League of Legends

http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... A#t=11171s

Most epic game of this year ever.

Doporučuju shlidnout.
by Ikstremist
23:30 09. Apr 2013
Forum: Koš
Topic: Zamyšlení nad NWN a Thalií
Replies: 384
Views: 129099

Re: Zamyšlení nad NWN a Thalií

Braenn wrote:Nalk si každým příspěvkem umí dělat kamarády, všimli jste si taky? :D
Psssst