Search found 25 matches
- 15:46 24. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Platova zbroj X saty
- Replies: 40
- Views: 14614
Re: Platova zbroj X saty
Rejty: kapuce s moudrostí se ušít dají, Kucik to teď nedávno už opravil (díky Kuciku
)
- 02:56 18. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
kucik: při šití se vždy používají dva kamínky. Buď jsou stejné nebo různé, záleží co chci za vlastnosti, aby ten výrobek měl. Pokud používám dva stejné a vložím je na stolek ve stacku, tak se použije na výrobu jen jeden. Při prodeji se pak výrobek tváří, že byly použity oba kamínky.
- 00:46 12. Nov 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
Sice se následující věc už řešila v jiném topicu, ale aby se neztratila a nezapadla v množství příspěvků, tak ještě to napíšu sem:
Podle toho, co se psalo zde je chybou, že moudrost na kapuci nelze dát.
Podle toho, co se psalo zde je chybou, že moudrost na kapuci nelze dát.
- 01:44 07. Nov 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405017
Re: Poděkování
postavy Mara a Kalio by rády poděkovaly Radimovi za jeho zpestřování hry. Jen tak dál 
- 18:11 03. Nov 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363185
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Od posledního updatu kapucí inzerovaného v novinkách (z 26. září) jsem ušila kapuce se všemi druhy drahokamů a ani jeden nedává moudrost.Rejty wrote: Moudrost by už měla být na kapucích dávno.
(tedy pokud jsem správně pochopila, že se jedná o craftové kapuce...)
- 17:33 01. Oct 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nefunkční přechod
- Replies: 84
- Views: 44191
Re: Nefunkční přechod
slencak: ten přechod tam je, jen není vidět, takže na něj nejde kliknout myší. Ale když se chodí přes šipky, tak ten přechod normálně funguje.
- 16:47 26. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
Tak kapuce už fungují, sice zůstávají ve stavu, ale to už není problém si ji odtamtaď vyndat.
- 12:25 25. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
V tom bych problém neviděla, neboť jsem ten stav kontrolovala a byl taky prázdnýMozna ja probelm v otm, ze se neobjevi u PC hrace, ale objevi se v tkalcovskem stavu.
- 13:01 24. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
Takže jak to tedy probíhá:
1) vezmu obyčejnou usušenou a vylouhovanou kožku a ušiji kapuci-polotovar, která se mi objeví v inventáři jako item s názvem "kapuce obyčejná" bez vlastností.
2) přidám obyčejné lepidlo a dva nefrity, nastavím hlavní, vedlejší materiál a jejich poměr a šiji dál. Když ...
1) vezmu obyčejnou usušenou a vylouhovanou kožku a ušiji kapuci-polotovar, která se mi objeví v inventáři jako item s názvem "kapuce obyčejná" bez vlastností.
2) přidám obyčejné lepidlo a dva nefrity, nastavím hlavní, vedlejší materiál a jejich poměr a šiji dál. Když ...
- 17:42 23. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
Díky nomisi 
- 16:11 23. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
Nyní se šití kapucí trošku vylepšilo, ale stále to není ono. Po prvotním šití se skutečně přidá do inventáře kapuce-polotovar, ale když se pak šije s lepidlem a kamínky, tak to na konci výroby napíše hotovo, ale finální kapuce se už žádná v inventáři neobjeví
- 06:41 20. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Krejci - update
- Replies: 65
- Views: 22808
Re: Krejci - update
Při výrobě kapuce se kapuce neobjeví v inventáři. Napíše to "HOTOVO", ale v inventáři nic není. Stane se tak ještě před přidáním kamenů a lepidla.
- 19:12 14. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: pad serveru
- Replies: 188
- Views: 75098
Re: pad serveru
Při dnešním pádu serveru jsem v craftu přišla o ne bezvýznamné suroviny a protože tou dobou ve hře nebylo žádné DM, tak bych tady chtěla poprosit o jejich navrácení. Jedná se o velmistrovskou kožku, velmistrovské lepidlo, jeden leštěný diamant a jeden leštěný nefrit
acc. gimlicek, postava Mara ...
acc. gimlicek, postava Mara ...
- 21:22 13. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Rudné nánosy
- Replies: 51
- Views: 17602
Re: Rudné nánosy
Ahááá, to jsme nevěděli. edit nomis: SMAZANO
- 15:34 13. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Rudné nánosy
- Replies: 51
- Views: 17602
Re: Rudné nánosy
Tak jsme to byli vyzkoušet a vše je tak jak bylo, tedy napíše to, že se podařilo vykutat kus nerostu, ale rudu to do inventáře nedá.