Search found 49 matches

by Xullfryn
00:33 20. Jan 2013
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332127

Re: Vtípky

by Xullfryn
23:44 01. Dec 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385702

Re: League of Legends

Dotu 2 sice taky mam, ale přece jen zůstanu spíš u LOLka :)
by Xullfryn
14:02 01. Dec 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385702

Re: League of Legends

ta se shání trochu hůř :)
by Xullfryn
18:31 28. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385702

Re: League of Legends

Tak jsem se dostal na elo 1413 a řikám si, že už to bude bez feederů, leaverů, Poláků a podobnejch. A vono prd, hned další 4 hry jsem hrál 5v4, a pak už to byl samej trollpick až jsem se dostal na elo 1192. No já se na to můžu vys..... :biggrin:
by Xullfryn
00:28 28. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385702

Re: League of Legends

Mě se poměrně líbí, ale přijde mi, že když se nenafarmí hned ze začátku, tak pozdějc už je poměrně nanic...
by Xullfryn
23:45 27. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385702

Re: League of Legends

Hrajete někdo Volibeara? Myslíte že za těch 6k ip to má smysl vůbec kupovat? :)
by Xullfryn
00:34 20. Nov 2012
Forum: Pokec
Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
Replies: 1428
Views: 552934

Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech

School of rock je fajn. S Blackem se mi taky dost líbil film Tenacious D The pick of destiny http://www.csfd.cz/film/224085-kralove-rocku/
by Xullfryn
00:08 18. Nov 2012
Forum: Galerie
Topic: Galerie - ze života postav
Replies: 260
Views: 177554

Re: Galerie - ze života postav

Ehmm, myslim že zůstanem pozadu :confused:
by Xullfryn
20:49 07. Nov 2012
Forum: Koš
Topic: Nelze se pripojit!
Replies: 222
Views: 96464

Re: Nelze se pripojit!

Hej shoď to, potřebuju aby mi v obchodě padnul ionskej kámen na sílu. Nebaví mě to tam už kempit.
by Xullfryn
02:51 25. Oct 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332127

Re: Vtípky

Nojo.. Zálesák, to je nejlepší film :D
by Xullfryn
17:06 18. Oct 2012
Forum: Srazy a setkání
Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Replies: 1739
Views: 571871

Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.

Takže bych se měl taky snad ukázat. :)
by Xullfryn
22:44 16. Oct 2012
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1332127

Re: Vtípky

Chudák kočka, dopadla jak posledně muj bratr.
by Xullfryn
21:23 19. Sep 2012
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403986

Re: Poděkování

Velké díky Desmondovi za skvělý quest! Mělo to grády :)
by Xullfryn
16:01 24. Feb 2012
Forum: Pokec
Topic: Váš portret
Replies: 489
Views: 240794

Re: Váš portret

Tohle ještě nebylo hotový ne? :)
by Xullfryn
23:34 21. Feb 2012
Forum: Pokec
Topic: World of Tanks
Replies: 1561
Views: 514945

Re: World of Tanks

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: