http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... GeKSiCQkPw
Search found 49 matches
- 23:44 01. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385702
Re: League of Legends
Dotu 2 sice taky mam, ale přece jen zůstanu spíš u LOLka 
- 14:02 01. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385702
Re: League of Legends
ta se shání trochu hůř 
- 18:31 28. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385702
Re: League of Legends
Tak jsem se dostal na elo 1413 a řikám si, že už to bude bez feederů, leaverů, Poláků a podobnejch. A vono prd, hned další 4 hry jsem hrál 5v4, a pak už to byl samej trollpick až jsem se dostal na elo 1192. No já se na to můžu vys..... 
- 00:28 28. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385702
Re: League of Legends
Mě se poměrně líbí, ale přijde mi, že když se nenafarmí hned ze začátku, tak pozdějc už je poměrně nanic...
- 23:45 27. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385702
Re: League of Legends
Hrajete někdo Volibeara? Myslíte že za těch 6k ip to má smysl vůbec kupovat? 
- 00:34 20. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
- Replies: 1428
- Views: 552934
Re: Pokec o oblíbených filmech a seriálech
School of rock je fajn. S Blackem se mi taky dost líbil film Tenacious D The pick of destiny http://www.csfd.cz/film/224085-kralove-rocku/
- 00:08 18. Nov 2012
- Forum: Galerie
- Topic: Galerie - ze života postav
- Replies: 260
- Views: 177554
Re: Galerie - ze života postav
Ehmm, myslim že zůstanem pozadu 
- 20:49 07. Nov 2012
- Forum: Koš
- Topic: Nelze se pripojit!
- Replies: 222
- Views: 96464
Re: Nelze se pripojit!
Hej shoď to, potřebuju aby mi v obchodě padnul ionskej kámen na sílu. Nebaví mě to tam už kempit.
Re: Vtípky
Nojo.. Zálesák, to je nejlepší film
- 17:06 18. Oct 2012
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
- Replies: 1739
- Views: 571871
Re: PRAŽSKÉ PIVOHRANÍ, aneb jdeme expít.
Takže bych se měl taky snad ukázat. 
Re: Vtípky
Chudák kočka, dopadla jak posledně muj bratr.
- 21:23 19. Sep 2012
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403986
Re: Poděkování
Velké díky Desmondovi za skvělý quest! Mělo to grády 
- 16:01 24. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: Váš portret
- Replies: 489
- Views: 240794
Re: Váš portret
Tohle ještě nebylo hotový ne? 
- 23:34 21. Feb 2012
- Forum: Pokec
- Topic: World of Tanks
- Replies: 1561
- Views: 514945