Vše se proměnilo v jezevce. Ale vlastnosti a základ všem zůstal. Nedá se rozeznat jezevec mág, jezevec lučistník či jezevec bojovník dokad nezačnou útočit. Umřít je ted mnohem snažší. Zda se mi ze modely jezevců daleko více lagují, než těch původních npc.
Zbrane šli nandat před restartem, po ...
Search found 29 matches
- 09:56 01. Apr 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYŘEŠENO: nasazení zbraně
- Replies: 37
- Views: 16789
- 11:27 29. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: VYSVĚTLENO: Lopata
- Replies: 3
- Views: 3249
VYSVĚTLENO: Lopata
Nikde v podtemnu u žádného obchodníka se nedá sehnat lopata. Pak mohou vypadávat itemy na zem, když je postava nemá jak zakopat.
Mohla by se lopata přidat ke koboldovi jako základní sortiment?
dík
Mohla by se lopata přidat ke koboldovi jako základní sortiment?
dík
- 15:17 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
To pak znamená, že ani v tom aktuálnějším haku, kteří mají jen někteří, to nefunguje správně.
Dík za osvětu.
Dík za osvětu.
- 14:59 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Já bych řekl že to popisujete stejně, ono bude taky v nynějším stavu dost závislé jakou zbran máte v ruce.....
Nepopisujem. U každého je jiná chyba.
Jeden může kouzlo seslat na osobu, druhý ne.
Jeden může seslat kouzlo na item, druhý ne.
Oba máme aktuální hak, tj hak z 16.03.2014.
Zkoušeli jsme ...
Nepopisujem. U každého je jiná chyba.
Jeden může kouzlo seslat na osobu, druhý ne.
Jeden může seslat kouzlo na item, druhý ne.
Oba máme aktuální hak, tj hak z 16.03.2014.
Zkoušeli jsme ...
- 14:47 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Jeden má zbran na blízko. Druhý na dálku.
- 14:39 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
A i když máš jinou verzi haku tak tě to vpustí do hry?
Tzn, že mě to do hry nepustí jen v případě, že nemám daný hak vůbec?
Tzn, že mě to do hry nepustí jen v případě, že nemám daný hak vůbec?
- 14:34 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Jak je možno hrát se starou verzí haku?
- 14:29 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Řekl bych že mám vše tak jako ostatní Zaundaři. Vždy vše aktuálně stáhnuté. Problém nastal, když byla hlášena chyba před týdnem nebo dvěma. Od té doby to nefunguje.
edit: při seslání se tam ted udělá vizualní efekt. Dvou ruk, mezi nimiž je červená koule (nevím zda to tak bylo i předtím). Ale ten ...
edit: při seslání se tam ted udělá vizualní efekt. Dvou ruk, mezi nimiž je červená koule (nevím zda to tak bylo i předtím). Ale ten ...
- 14:19 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Zbraň na blízko
Přes kruhové menu sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani portrét)
- lze zacílit na zbran (v invu) - kouzlo se sesílá a sešle ; vizuální efekt žádný ; bonus nepřidá žádný ; hláška se mi nevypíše žádná
Z lišty sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani ...
Přes kruhové menu sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani portrét)
- lze zacílit na zbran (v invu) - kouzlo se sesílá a sešle ; vizuální efekt žádný ; bonus nepřidá žádný ; hláška se mi nevypíše žádná
Z lišty sesíláno
- nelze zacílit na postavu (ani postava, ani ...
- 14:06 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Já to kouzlím přes kruhové menu.
Přes sloty nekouzlím - pokad se kouzlo vloží do slotu, možná to jde na postavu. Nevím. Ale nemění to nic na tom, že kouzlo nefunguje.
Přes sloty nekouzlím - pokad se kouzlo vloží do slotu, možná to jde na postavu. Nevím. Ale nemění to nic na tom, že kouzlo nefunguje.
- 12:01 27. Mar 2014
- Forum: Koš
- Topic: Vyřešeno:Silnější kouzelná zbraň
- Replies: 55
- Views: 17597
Re: Silnější kouzelná zbraň
Při seslání na postavu to seslat ani nelze. Kouzlo je jakoby "zašedlé".
Při seslání na zbraň to vytvoří efekt, ale tím to končí. Kouzlo se neprojeví.
Při seslání na zbraň to vytvoří efekt, ale tím to končí. Kouzlo se neprojeví.
- 20:49 21. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385711
Re: League of Legends
Co je to ten Jungler? Pad mi ještě do oka Rangar
A jinak Rengar byl od vydání tolikrát oslabenej/nerfnutej že nemá cenu ho kupovat... Jestli ti jde jenom o roli junglera tak začni s Nunuem... Ale jestli vybíráš pouze podle obrázků tak si počkej na některého hrdinu, který bude jak hezký na obrázku ...
A jinak Rengar byl od vydání tolikrát oslabenej/nerfnutej že nemá cenu ho kupovat... Jestli ti jde jenom o roli junglera tak začni s Nunuem... Ale jestli vybíráš pouze podle obrázků tak si počkej na některého hrdinu, který bude jak hezký na obrázku ...
- 20:11 20. Dec 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385711
Re: League of Legends
Zdar. Jak to tak pročítám, skoro to vypadá, že máte Thalijský team. Napadlo mě, co takhle dát ranked 5v 5 nebo unranked 5v5?
Myslím že bych team do hromady dal. Jak říkáš pro zábavu... Když nám po naší prohře nebudeš nadávat do análníku a honibrků, v čemž tedy s Nalkem opravdu vynikáte.. Tak se ...
Myslím že bych team do hromady dal. Jak říkáš pro zábavu... Když nám po naší prohře nebudeš nadávat do análníku a honibrků, v čemž tedy s Nalkem opravdu vynikáte.. Tak se ...
- 17:32 14. Nov 2012
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385711
Re: League of Legends
Na tribunálu jsou někdy dobrý perly.. Mě choděj jen průměrný ale tohle jsem našel na fóru..
Case #5659082
Intentionally Feeding
Reported by: Enemy
I believe this man to be of African-American descent. Please keep him oppressed by banning his league of legends account. Thank you, brothers. White ...
Case #5659082
Intentionally Feeding
Reported by: Enemy
I believe this man to be of African-American descent. Please keep him oppressed by banning his league of legends account. Thank you, brothers. White ...
Re: Vtípky
Na internetu je místo pro všechno! A každý chce být degustátor 
http://krabicovavina.wz.cz/index.php?id=1
http://krabicovavina.wz.cz/index.php?id=1