Search found 41 matches

by turiel
01:45 07. Jul 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405060

Re: Poděkování

Chtela bych podekovat hraci RoF a jeho Abigail za osetreni moji Belenien a Luelle a jejimu milemu Bachari za prisne ale presto lidsky provedenemu trestu :wink:
by turiel
22:18 17. Jun 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470032

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Ambra a jeji promeny
by turiel
18:16 13. Jun 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405060

Re: Poděkování

I ja dekuji Inulthorovi za jeho Rallika a vsem lidickam ktery byli vcera semnou na vyprave v horach :wink: Moc jsem se bavila :mrgreen:
by turiel
19:55 09. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nova pravidla - Timestop
Replies: 34
Views: 13704

Re: Nova pravidla - Timestop

ja bych nechala: kouzelniky- kouzlit, bojovniky- bojovat, vrahy- vrazdit, druidy- druidit, hranicare -hranicit,barbary - barbarit, kleriky -klericit ,barda-bardit,paladina -paladinit ale hlavne hrace se vyblbnout ,vyhrat si ,bavit se :wink: protoze kdo chce hledat skulinky jak udelat ze sve postavy ...
by turiel
19:28 09. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363241

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

hádám že tahle :D

http://www.pemic.cz/helena-mandelova-ceske-zeme-za-vlady-lucemburku/d-84128/

v té příslušné kapitole je i hezký obrázek Václava IV s lazebnicí :D

presne tak :wink:


A jeste prosim nezamenujte si lazebnici a pobehlici :mrgreen:

lazebník:lázeňský holič
Holič, který v ...
by turiel
16:41 09. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363241

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

no netouzim se koupat spolecne s muzi v nahote :D ale to ze lazne navstevuji jen devy povetrne to me nadzvedlo a donutilo listovat :D
by turiel
15:52 09. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363241

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

lacarant neni celá inkvizice a inkvizice neni celá církev...

pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat... :wink: neboj poradíme si.

ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část ...
by turiel
23:54 08. Jun 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1363241

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

me se ty lazne libi :wink: take bych radeji byla pro rozdelene na damskou a panskou cast :wink:
by turiel
11:07 08. Jun 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405060

Re: Poděkování

Pajule wrote:dík Turiel za Mínku :) je to takovej správnej malej hobit :D a trochu i za Wuana , kterej přežívá Ambřinu nedůvěřivost
diky Pajky za vcerejci hru :wink: az me bylo Minky lito jak ji Ambra nandala :(
by turiel
15:19 07. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235350

Re: Pady serveru

Thenesen wrote:vydrzel hodne dlouho online :D

Nahodou ja sem si stihla sednou na zidli :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
by turiel
15:01 07. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: GS
Replies: 189
Views: 50330

Re: GS

efu_redo wrote: Nehrajeme NWN abychom vyhráli, ale abychom se bavili :!: Vyhrát prostě nejde.
stim na 100% souhlasim 8)
by turiel
14:51 07. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235350

Re: Pady serveru

PiAn0 wrote:taky to mam nejaky kousli a to jsem mel sakra zrovna rande :evil:
rande sem rande tam,ale ja mam schovanych 10 kuzi v cizim batohu :twisted:
by turiel
21:33 05. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
Replies: 9
Views: 5723

Re: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně

cepove zbrane nakouzlit nejdou :? ani plamen a ani ostrou cepel nemakouzlis :(
by turiel
21:43 03. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: krádež
Replies: 11
Views: 5279

Re: krádež

hned po prihlaseni jsi mel zacit rozhovor s barvirem a zbroj by se ti obenila v inventari teda aspon me se to tak povedlo :wink:

ze cerny vlk byl u barvire v karathe muzu potvrdit byla tam i moje Mína kdyz to padlo :?
by turiel
18:08 03. Jun 2010
Forum: Pokec
Topic: Jakou hudbu posloucháte?
Replies: 2134
Views: 702940

Re: Jakou hudbu posloucháte?