Search found 41 matches
- 01:45 07. Jul 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405060
Re: Poděkování
Chtela bych podekovat hraci RoF a jeho Abigail za osetreni moji Belenien a Luelle a jejimu milemu Bachari za prisne ale presto lidsky provedenemu trestu 
- 22:18 17. Jun 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470032
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Ambra a jeji promeny
- 18:16 13. Jun 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405060
Re: Poděkování
I ja dekuji Inulthorovi za jeho Rallika a vsem lidickam ktery byli vcera semnou na vyprave v horach
Moc jsem se bavila 
- 19:55 09. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nova pravidla - Timestop
- Replies: 34
- Views: 13704
Re: Nova pravidla - Timestop
ja bych nechala: kouzelniky- kouzlit, bojovniky- bojovat, vrahy- vrazdit, druidy- druidit, hranicare -hranicit,barbary - barbarit, kleriky -klericit ,barda-bardit,paladina -paladinit ale hlavne hrace se vyblbnout ,vyhrat si ,bavit se :wink: protoze kdo chce hledat skulinky jak udelat ze sve postavy ...
- 19:28 09. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363241
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
hádám že tahle :D
http://www.pemic.cz/helena-mandelova-ceske-zeme-za-vlady-lucemburku/d-84128/
v té příslušné kapitole je i hezký obrázek Václava IV s lazebnicí :D
presne tak :wink:
A jeste prosim nezamenujte si lazebnici a pobehlici :mrgreen:
lazebník:lázeňský holič
Holič, který v ...
http://www.pemic.cz/helena-mandelova-ceske-zeme-za-vlady-lucemburku/d-84128/
v té příslušné kapitole je i hezký obrázek Václava IV s lazebnicí :D
presne tak :wink:
A jeste prosim nezamenujte si lazebnici a pobehlici :mrgreen:
lazebník:lázeňský holič
Holič, který v ...
- 16:41 09. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363241
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
no netouzim se koupat spolecne s muzi v nahote
ale to ze lazne navstevuji jen devy povetrne to me nadzvedlo a donutilo listovat 
- 15:52 09. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363241
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
lacarant neni celá inkvizice a inkvizice neni celá církev...
pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat... :wink: neboj poradíme si.
ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část ...
pokud má někdo imku na oheň, lze mu ho třeba vyleptat kyselinou nebo vytetovat... :wink: neboj poradíme si.
ber to jako středověk do lázní běžně chodí muži všech tříd plus ženy lehších mravů, ženské lázně musí mít oddělenou část ...
- 23:54 08. Jun 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1363241
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
me se ty lazne libi
take bych radeji byla pro rozdelene na damskou a panskou cast 
- 11:07 08. Jun 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405060
Re: Poděkování
diky Pajky za vcerejci hruPajule wrote:dík Turiel za Mínkuje to takovej správnej malej hobit
a trochu i za Wuana , kterej přežívá Ambřinu nedůvěřivost
- 15:19 07. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235350
Re: Pady serveru
Thenesen wrote:vydrzel hodne dlouho online
Nahodou ja sem si stihla sednou na zidli
Re: GS
stim na 100% souhlasimefu_redo wrote: Nehrajeme NWN abychom vyhráli, ale abychom se baviliVyhrát prostě nejde.
- 14:51 07. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235350
Re: Pady serveru
rande sem rande tam,ale ja mam schovanych 10 kuzi v cizim batohuPiAn0 wrote:taky to mam nejaky kousli a to jsem mel sakra zrovna rande
- 21:33 05. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
- Replies: 9
- Views: 5723
Re: Kouzelná zbraň, temný plamen a ostrost vs. CEP zbraně
cepove zbrane nakouzlit nejdou
ani plamen a ani ostrou cepel nemakouzlis 
Re: krádež
hned po prihlaseni jsi mel zacit rozhovor s barvirem a zbroj by se ti obenila v inventari teda aspon me se to tak povedlo
ze cerny vlk byl u barvire v karathe muzu potvrdit byla tam i moje Mína kdyz to padlo
ze cerny vlk byl u barvire v karathe muzu potvrdit byla tam i moje Mína kdyz to padlo
- 18:08 03. Jun 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Jakou hudbu posloucháte?
- Replies: 2134
- Views: 702940