Search found 215 matches

by slencak
17:44 06. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: obsidian drow
Replies: 7
Views: 4667

Re: obsidian drow

Bahnak wrote:Já to třeba nechápu doteď, ale dokud funguje testovací server, tak alespoň vidím výsledek a nemusím nic řešit. Prostě to založím a zkoumám...
Vycházej z toho, že všechny vlastnosti máš při zakládání postavy na hodnotě 8-1
by slencak
17:19 06. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: obsidian drow
Replies: 7
Views: 4667

Re: obsidian drow

Mělo to být vyvěšené u ras*rejpe* takhle je to někde v haldě spamu.
by slencak
22:05 05. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Klerik
Replies: 5
Views: 3868

Re: Klerik

Epické bonusové odbornosti má za každý 3. lvl nad 20.
by slencak
14:51 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík

Základ vlastností 8/-1
by slencak
14:44 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík


Jenže ono to tak musí být. Protože kromě rasových bonusů se odstraňují i rasové featy.

Nemám nic proti nastavení. Jen by to chtělo do http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=192&t=6255 doplnit, že se bonusy do vlastností aplikují na základ člověka.
Pak přijde rejpal jako já, založí si ...
by slencak
14:32 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík


Například horský :
Po načtení trpa dostanu +2 sílu a jedno překvapení -2 do odolnosti o kterém u rasy není ani čárka ......kouknu na charismu která by měl podle stránek být 4/-3 ,ale ona je na známé hodnotě 6/-2 (známé pro hráče trpaslíků samosebou)
Jenže ty pořád aplikuješ tu subrasu na rasu né ...
by slencak
14:23 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík

Chápu z čeho to vychází.
Píšeš ,že to není to chyba v nastavení trpa-> chyba je tedy v popisu vlastností u rasy trpaslíka.


Nechápu co nechápete, takže repete.

Například horský :
Po načtení trpa dostanu +2 sílu a jedno překvapení -2 do odolnosti o kterém u rasy není ani čárka ......kouknu na ...
by slencak
14:01 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík

Chápu jak to vypočítává vlastnosti u nové postavy,ale
popis vlastností na fóru mi přijde zmatenej.

Když založim trpa na charismu a nasekam mu do ní body s tím ,že se mi pak dva odečtou a ony zůstanou stejné :wall: Místo toho mi zmizí 2 odolnost/síla :roll:
Příklad, co zakládáš?

Zkusil jsem ...
by slencak
13:28 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík

Chápu jak to vypočítává vlastnosti u nové postavy,ale
popis vlastností na fóru mi přijde zmatenej.

Když založim trpa na charismu a nasekam mu do ní body s tím ,že se mi pak dva odečtou a ony zůstanou stejné :wall: Místo toho mi zmizí 2 odolnost/síla :roll:
by slencak
13:16 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Re: Trpaslík

Nechápu.

Dle toho co se píše na webu tak by měl mít +1dex a -1con, po přihlášení mi to přidalo +1 jak do obratnosti tak do odolnosti.

Půlelf
- klíčové slovo: pulelf
- vlastnosti: +1 obratnost, -1 odolnost


Tak proč mi to sakra u trpa nepřidá +2sílu / +2 odolnost a neubere charismu o -2 body,ale ...
by slencak
12:49 01. Sep 2013
Forum: Koš
Topic: Trpaslík
Replies: 19
Views: 8060

Trpaslík

Trpaslík štítový
- klíčové slovo: shield, stitovy
- vlastnosti: +2 odolnost, -2 charisma
- vlastnosti: +2 odolnost -2 síla


Trpaslík horský
- klíčové slovo: horsky, mountain
- vlastnosti: +2 síla, -2 charisma
- vlastnosti: +2 síla -2 odolnost
by slencak
15:51 13. Aug 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Planes
Replies: 417
Views: 202684

Re: World of Planes

Diemo wrote:By jsme nejdrive mohli udelat nejakou letku...HB...4 hraci, VB spit MK I, dame?
Se Spitem můžu,ale jak jsem psal na trpasličí: jen středa 14.8. :-/
by slencak
09:08 22. Jul 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Planes
Replies: 417
Views: 202684

Re: World of Planes

Včera si popisek u vytváření hry ( hledáme vhodné hráče do skupiny:lvl, xp,letouny atp ) pěkně ****** do pusy :D Byl jsem proti dvěma letounům,které řidili hráči s lvl 39. Zkusil jsem napsat na podporu, přišlo mi to jako pěkná volovina.
by slencak
18:50 21. Jul 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Planes
Replies: 417
Views: 202684

Re: World of Planes

A nechci vám kazit náladu,ale podle mě je to výhry po sobě
3=50gp
5=100
10=300 :wall:
Nesmí v tom být prohra.
by slencak
15:24 21. Jul 2013
Forum: Pokec
Topic: World of Planes
Replies: 417
Views: 202684

Re: World of Planes

vzteklejbobr