Vycházej z toho, že všechny vlastnosti máš při zakládání postavy na hodnotě 8-1Bahnak wrote:Já to třeba nechápu doteď, ale dokud funguje testovací server, tak alespoň vidím výsledek a nemusím nic řešit. Prostě to založím a zkoumám...
Search found 215 matches
- 17:44 06. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: obsidian drow
- Replies: 7
- Views: 4667
Re: obsidian drow
- 17:19 06. Sep 2013
- Forum: Koš
- Topic: obsidian drow
- Replies: 7
- Views: 4667
Re: obsidian drow
Mělo to být vyvěšené u ras*rejpe* takhle je to někde v haldě spamu.
Re: Klerik
Epické bonusové odbornosti má za každý 3. lvl nad 20.
Re: Trpaslík
Základ vlastností 8/-1
Re: Trpaslík
Jenže ono to tak musí být. Protože kromě rasových bonusů se odstraňují i rasové featy.
Nemám nic proti nastavení. Jen by to chtělo do http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=192&t=6255 doplnit, že se bonusy do vlastností aplikují na základ člověka.
Pak přijde rejpal jako já, založí si ...
Re: Trpaslík
Například horský :
Po načtení trpa dostanu +2 sílu a jedno překvapení -2 do odolnosti o kterém u rasy není ani čárka ......kouknu na charismu která by měl podle stránek být 4/-3 ,ale ona je na známé hodnotě 6/-2 (známé pro hráče trpaslíků samosebou)
Jenže ty pořád aplikuješ tu subrasu na rasu né ...
Re: Trpaslík
Chápu z čeho to vychází.
Píšeš ,že to není to chyba v nastavení trpa-> chyba je tedy v popisu vlastností u rasy trpaslíka.
Nechápu co nechápete, takže repete.
Například horský :
Po načtení trpa dostanu +2 sílu a jedno překvapení -2 do odolnosti o kterém u rasy není ani čárka ......kouknu na ...
Píšeš ,že to není to chyba v nastavení trpa-> chyba je tedy v popisu vlastností u rasy trpaslíka.
Nechápu co nechápete, takže repete.
Například horský :
Po načtení trpa dostanu +2 sílu a jedno překvapení -2 do odolnosti o kterém u rasy není ani čárka ......kouknu na ...
Re: Trpaslík
Chápu jak to vypočítává vlastnosti u nové postavy,ale
popis vlastností na fóru mi přijde zmatenej.
Když založim trpa na charismu a nasekam mu do ní body s tím ,že se mi pak dva odečtou a ony zůstanou stejné :wall: Místo toho mi zmizí 2 odolnost/síla :roll:
Příklad, co zakládáš?
Zkusil jsem ...
popis vlastností na fóru mi přijde zmatenej.
Když založim trpa na charismu a nasekam mu do ní body s tím ,že se mi pak dva odečtou a ony zůstanou stejné :wall: Místo toho mi zmizí 2 odolnost/síla :roll:
Příklad, co zakládáš?
Zkusil jsem ...
Re: Trpaslík
Chápu jak to vypočítává vlastnosti u nové postavy,ale
popis vlastností na fóru mi přijde zmatenej.
Když založim trpa na charismu a nasekam mu do ní body s tím ,že se mi pak dva odečtou a ony zůstanou stejné
Místo toho mi zmizí 2 odolnost/síla 
popis vlastností na fóru mi přijde zmatenej.
Když založim trpa na charismu a nasekam mu do ní body s tím ,že se mi pak dva odečtou a ony zůstanou stejné
Re: Trpaslík
Nechápu.
Dle toho co se píše na webu tak by měl mít +1dex a -1con, po přihlášení mi to přidalo +1 jak do obratnosti tak do odolnosti.
Půlelf
- klíčové slovo: pulelf
- vlastnosti: +1 obratnost, -1 odolnost
Tak proč mi to sakra u trpa nepřidá +2sílu / +2 odolnost a neubere charismu o -2 body,ale ...
Dle toho co se píše na webu tak by měl mít +1dex a -1con, po přihlášení mi to přidalo +1 jak do obratnosti tak do odolnosti.
Půlelf
- klíčové slovo: pulelf
- vlastnosti: +1 obratnost, -1 odolnost
Tak proč mi to sakra u trpa nepřidá +2sílu / +2 odolnost a neubere charismu o -2 body,ale ...
Trpaslík
Trpaslík štítový
- klíčové slovo: shield, stitovy
- vlastnosti: +2 odolnost, -2 charisma
- vlastnosti: +2 odolnost -2 síla
Trpaslík horský
- klíčové slovo: horsky, mountain
- vlastnosti: +2 síla, -2 charisma
- vlastnosti: +2 síla -2 odolnost
- klíčové slovo: shield, stitovy
- vlastnosti: +2 odolnost, -2 charisma
- vlastnosti: +2 odolnost -2 síla
Trpaslík horský
- klíčové slovo: horsky, mountain
- vlastnosti: +2 síla, -2 charisma
- vlastnosti: +2 síla -2 odolnost
- 15:51 13. Aug 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Planes
- Replies: 417
- Views: 202684
Re: World of Planes
Se Spitem můžu,ale jak jsem psal na trpasličí: jen středa 14.8. :-/Diemo wrote:By jsme nejdrive mohli udelat nejakou letku...HB...4 hraci, VB spit MK I, dame?
- 09:08 22. Jul 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Planes
- Replies: 417
- Views: 202684
Re: World of Planes
Včera si popisek u vytváření hry ( hledáme vhodné hráče do skupiny:lvl, xp,letouny atp ) pěkně ****** do pusy
Byl jsem proti dvěma letounům,které řidili hráči s lvl 39. Zkusil jsem napsat na podporu, přišlo mi to jako pěkná volovina.
- 18:50 21. Jul 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Planes
- Replies: 417
- Views: 202684
Re: World of Planes
A nechci vám kazit náladu,ale podle mě je to výhry po sobě
3=50gp
5=100
10=300
Nesmí v tom být prohra.
3=50gp
5=100
10=300
Nesmí v tom být prohra.
- 15:24 21. Jul 2013
- Forum: Pokec
- Topic: World of Planes
- Replies: 417
- Views: 202684
Re: World of Planes
vzteklejbobr