Search found 2 matches

by Foxik
07:50 01. Aug 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202946

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Počasí stálo za prd. Jinak si myslím, že to bylo dobrý i když jsem tam byl jen jeden den. Příští sraz už musí být hezky bůh ví s čím přijedu příště. Odpoledne se vrhnu na čištění auta.
Rád jsem vás zase viděl lidi.

PS: Sobíku máš pořád můj hrneček. Nebudu mít v pátek na závodech z čeho pít. Střež ...
by Foxik
16:27 30. May 2011
Forum: Koš
Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Replies: 370
Views: 202946

Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011

Já bych taky přijel. A klidně už v tu středu.