Počasí stálo za prd. Jinak si myslím, že to bylo dobrý i když jsem tam byl jen jeden den. Příští sraz už musí být hezky bůh ví s čím přijedu příště. Odpoledne se vrhnu na čištění auta.
Rád jsem vás zase viděl lidi.
PS: Sobíku máš pořád můj hrneček. Nebudu mít v pátek na závodech z čeho pít. Střež ...
Search found 2 matches
- 07:50 01. Aug 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202946
- 16:27 30. May 2011
- Forum: Koš
- Topic: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
- Replies: 370
- Views: 202946
Re: Pátý velký letní sraz Thalie 2011
Já bych taky přijel. A klidně už v tu středu.