Search found 1 match

by treblez
15:15 25. Jul 2010
Forum: Koš
Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
Replies: 165
Views: 58958

Re: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní

Nechápu, proč BANujete THENESENA za nějakou absurditu typu, že používá nějakej ilegální software.

Znám toho hráče už nějakej ten pátek, ale přestože snad nikdy nehrál kladnou postavu, tak hraje podle pravidel a dal bych za něj strčil ruku do ohně.

A navíc! Nechápu, jak tady můžete někoho odsoudit ...