Nechápu, proč BANujete THENESENA za nějakou absurditu typu, že používá nějakej ilegální software.
Znám toho hráče už nějakej ten pátek, ale přestože snad nikdy nehrál kladnou postavu, tak hraje podle pravidel a dal bych za něj strčil ruku do ohně.
A navíc! Nechápu, jak tady můžete někoho odsoudit ...
Search found 1 match
- 15:15 25. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Muj pohled na Thalii po 3 týdnech hraní
- Replies: 165
- Views: 58958