Thalie
Persistentní svět hry Neverwinter Nights
Skip to content
Search
Advanced search
Quick links
Unanswered topics
Active topics
Search
FAQ
Login
Register
Board index
Search
Search
Search found 10 matches
Go to advanced search
Search
Advanced search
Search found 10 matches • Page
1
of
1
by
M4rSX
20:55 02. Sep 2012
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
to moc komplikujete
stahne instaler -> stahne hru -> prekopiruje na flash -> odnese domu
to normálně funguje
Jump to post
by
M4rSX
11:33 29. May 2012
Forum:
Pokec
Topic:
Diablo III
Replies:
53
Views:
46989
Re: Diablo III
KaTo wrote:
...
lepší než Leap je Ground stopm s druhou runou. Přitáhneš si potvory k sobě zastunuješ je a to se pak seká jedna radost
jinak ostatní chary jsem nezkoušel takže to nemůžu porovnat
Jump to post
by
M4rSX
17:00 14. Dec 2011
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
[quote="kokosak"][/quote]
Podle vyjádření Bioware by se všichni měli dostat do hry už 15. tak jsem zvědavý, jsem si ten preorder kupoval pozdě
Jump to post
by
M4rSX
12:08 27. Nov 2011
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
To mam z toho že moc vyspávám. teprv 15 lvl a loď nikde
Jump to post
by
M4rSX
20:04 26. Nov 2011
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
Ja jsem taky na serveru jak kokosak
zatim se mi to hodne libi
Jump to post
by
M4rSX
14:41 24. Nov 2011
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
Já mám taky v pátek, ale mají to pouštět postupně ve 3 vlnách do hry
Jump to post
by
M4rSX
12:33 24. Nov 2011
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
Tak už vám napsali, kdy vás pustí do hry?
Jump to post
by
M4rSX
13:23 21. Nov 2011
Forum:
Mimo Thalii a NWN
Topic:
SWTOR
Replies:
249
Views:
121089
Re: SWTOR
Už se dá stáhnout klient
Jump to post
by
M4rSX
19:18 15. May 2011
Forum:
Pokec
Topic:
League of Legends
Replies:
993
Views:
385699
Re: League of Legends
HoN? taky nekdo
Jump to post
by
M4rSX
18:22 20. May 2010
Forum:
Koš
Topic:
Par technickych chyb co se u mne objevily
Replies:
2
Views:
2447
Par technickych chyb co se u mne objevily
Zdravim kdyby měl někdo nějakou radu jak se těchto chybiček zbavit byl bych za ní rád.
1) Nezobrazují se mi některé věci - některé postavy vidím jako hlavy bez těla nebo u obchodníků místo modelů věcí vidím bíle obdélníky
2) Pády hry - hra mi padá když koukám k obchodníkovi co nabízí za zboží ...
Jump to post
Display:
All results
1 day
7 days
2 weeks
1 month
3 months
6 months
1 year
Sort by:
Author
Post time
Forum
Topic title
Post subject
Direction:
Ascending
Descending
Search found 10 matches • Page
1
of
1
Go to advanced search
Jump to
OOC
↳ Informace
↳ Než začnete hrát
↳ Nový obsah
↳ Mechanika
↳ Diskuze
↳ Ankety
↳ Buildy
↳ Dotazy na mechaniku hry
↳ Flames
↳ Nápady, připomínky
↳ Přání a stížnosti
↳ Tipy, triky, návody
↳ Ostatní diskuze
↳ Pokec
↳ Vtípky
↳ Srazy a setkání
↳ Co se jinam nevešlo...
↳ Mimo Thalii a NWN
↳ Hlášení chyb
↳ DM zásahy
↳ Chyby - craft
↳ Chyby - fórum a web
↳ Chyby - hráčské postavy
↳ Chyby - kouzla, odbornosti, dovednosti,...
↳ Chyby - lokace
↳ Chyby - NPC, bestie
↳ Chyby - povolání a subrasy
↳ Chyby - systémy, skripty,...
↳ Ostatní chyby
IC
↳ IC novinky
↳ IC sekce pro hráče
↳ Tržnice
↳ Příběhy ze hry
↳ Hřbitov
↳ Galerie
↳ Guildy, spolky
↳ Dobrovolnický pluk
Staré příspěvky
↳ Koš