Search found 10 matches

by M4rSX
20:55 02. Sep 2012
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

to moc komplikujete :-)

stahne instaler -> stahne hru -> prekopiruje na flash -> odnese domu

to normálně funguje
by M4rSX
11:33 29. May 2012
Forum: Pokec
Topic: Diablo III
Replies: 53
Views: 46989

Re: Diablo III

KaTo wrote:...
lepší než Leap je Ground stopm s druhou runou. Přitáhneš si potvory k sobě zastunuješ je a to se pak seká jedna radost :-)

jinak ostatní chary jsem nezkoušel takže to nemůžu porovnat
by M4rSX
17:00 14. Dec 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

[quote="kokosak"][/quote]

Podle vyjádření Bioware by se všichni měli dostat do hry už 15. tak jsem zvědavý, jsem si ten preorder kupoval pozdě :-)
by M4rSX
12:08 27. Nov 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

:wall: To mam z toho že moc vyspávám. teprv 15 lvl a loď nikde
by M4rSX
20:04 26. Nov 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

Ja jsem taky na serveru jak kokosak

zatim se mi to hodne libi :-)
by M4rSX
14:41 24. Nov 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

Já mám taky v pátek, ale mají to pouštět postupně ve 3 vlnách do hry
by M4rSX
12:33 24. Nov 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

Tak už vám napsali, kdy vás pustí do hry? :viking:
by M4rSX
13:23 21. Nov 2011
Forum: Mimo Thalii a NWN
Topic: SWTOR
Replies: 249
Views: 121089

Re: SWTOR

Už se dá stáhnout klient
by M4rSX
19:18 15. May 2011
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385699

Re: League of Legends

HoN? taky nekdo
by M4rSX
18:22 20. May 2010
Forum: Koš
Topic: Par technickych chyb co se u mne objevily
Replies: 2
Views: 2447

Par technickych chyb co se u mne objevily

Zdravim kdyby měl někdo nějakou radu jak se těchto chybiček zbavit byl bych za ní rád.

1) Nezobrazují se mi některé věci - některé postavy vidím jako hlavy bez těla nebo u obchodníků místo modelů věcí vidím bíle obdélníky

2) Pády hry - hra mi padá když koukám k obchodníkovi co nabízí za zboží ...