Search found 12 matches

by BelamoAmo
00:06 16. May 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Díky organizátorům i účastníkům zájez... turnaje. :wink:
by BelamoAmo
13:05 05. Apr 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Taky tak. :P
by BelamoAmo
21:22 13. Mar 2011
Forum: Koš
Topic: Zmizení postavy
Replies: 31
Views: 17743

Re: Zmizení postavy

Stoupám si do fronty. Chybí mi Werdigio Hamo
by BelamoAmo
18:09 05. Feb 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Taky děkujeme, bylo tej fajné. 8)
by BelamoAmo
20:56 10. Jan 2011
Forum: Koš
Topic: Jména ve hře
Replies: 48
Views: 14345

Re: Jména ve hře

Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno. :twisted:

Nebo ještě mohl číhat v bance a poslouchat, jak úředníci postavu oslovují. Ti holt na tajemno, přezdívky ...
by BelamoAmo
02:56 30. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Díky Desmondovi za vír nočního velkoměsta. :twisted:
by BelamoAmo
01:35 16. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Replies: 18
Views: 7897

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Já takhle expy dostal. Několikrát, grrr. :wall:
by BelamoAmo
22:14 14. Dec 2010
Forum: Koš
Topic: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Replies: 18
Views: 7897

Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC

Ještě mohl zuřící potvoře "doběhnout" hněv. Jestli tím klesla se životama pod nulu, tak ji postava fakticky vzala s sebou a zkušenosti se přičítají. Je to ale slabá útěcha. :?
by BelamoAmo
12:56 13. Dec 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Taky děkuju, moc pěkné a napínavé. :D
by BelamoAmo
10:37 15. Oct 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1410896

Re: Poděkování

Za mě taky díky Oneiceone! 8)
by BelamoAmo
12:11 29. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Němá hraničářka Fiona
Replies: 2
Views: 2506

Němá hraničářka Fiona

Němá Fiona u hraničářských srubů v Dorenském hvozdu si nepřevezme pergameny, které chce. V rozhovoru se vypíše, že si je *celá šťastná cpe do brašny*, ale systémově mi zůstanou.
by BelamoAmo
12:16 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: přítelíček vs. přesvědčení
Replies: 10
Views: 5744

Re: přítelíček vs. přesvědčení

Využiju topicu a zeptám se, jestli se to vztahuje i na druidovy/rangerovy zvířecí společníky?