Search found 12 matches
- 00:06 16. May 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410896
Re: Poděkování
Díky organizátorům i účastníkům zájez... turnaje. 
- 13:05 05. Apr 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410896
Re: Poděkování
Taky tak. 
- 21:22 13. Mar 2011
- Forum: Koš
- Topic: Zmizení postavy
- Replies: 31
- Views: 17743
Re: Zmizení postavy
Stoupám si do fronty. Chybí mi Werdigio Hamo
- 18:09 05. Feb 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410896
Re: Poděkování
Taky děkujeme, bylo tej fajné. 
- 20:56 10. Jan 2011
- Forum: Koš
- Topic: Jména ve hře
- Replies: 48
- Views: 14345
Re: Jména ve hře
Tvé jméno bez toho, aniž by jsi ho někomu sám nebo někdo, kdo tě zná sdělil zná jen metagamer, nebo zmetek, co ti vyvraždil rodinu a před tím z nich třeba mučením dostal tvoje jméno. :twisted:
Nebo ještě mohl číhat v bance a poslouchat, jak úředníci postavu oslovují. Ti holt na tajemno, přezdívky ...
Nebo ještě mohl číhat v bance a poslouchat, jak úředníci postavu oslovují. Ti holt na tajemno, přezdívky ...
- 02:56 30. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410896
Re: Poděkování
Díky Desmondovi za vír nočního velkoměsta. 
- 01:35 16. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Smrt v lagu od mrtveho NPC
- Replies: 18
- Views: 7897
Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Já takhle expy dostal. Několikrát, grrr. 
- 22:14 14. Dec 2010
- Forum: Koš
- Topic: Smrt v lagu od mrtveho NPC
- Replies: 18
- Views: 7897
Re: Smrt v lagu od mrtveho NPC
Ještě mohl zuřící potvoře "doběhnout" hněv. Jestli tím klesla se životama pod nulu, tak ji postava fakticky vzala s sebou a zkušenosti se přičítají. Je to ale slabá útěcha. 
- 12:56 13. Dec 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410896
Re: Poděkování
Taky děkuju, moc pěkné a napínavé. 
- 10:37 15. Oct 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1410896
Re: Poděkování
Za mě taky díky Oneiceone! 
- 12:11 29. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Němá hraničářka Fiona
- Replies: 2
- Views: 2506
Němá hraničářka Fiona
Němá Fiona u hraničářských srubů v Dorenském hvozdu si nepřevezme pergameny, které chce. V rozhovoru se vypíše, že si je *celá šťastná cpe do brašny*, ale systémově mi zůstanou.
- 12:16 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: přítelíček vs. přesvědčení
- Replies: 10
- Views: 5744
Re: přítelíček vs. přesvědčení
Využiju topicu a zeptám se, jestli se to vztahuje i na druidovy/rangerovy zvířecí společníky?