Search found 9 matches

by etkar
11:20 26. Sep 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362600

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s ...
by etkar
22:37 25. Sep 2010
Forum: Nápady, připomínky
Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
Replies: 3209
Views: 1362600

Re: CO VAM NA THALII CHYBI?

Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.

Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s ...
by etkar
22:22 25. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Pady serveru
Replies: 750
Views: 235237

Re: Pady serveru

Chtěl bych poprosit DM, které dnes večer při questění schodilo server aby se také postaralo o náhradu škody.
Děkuju

PS: opravdu nechci opakovat procházku pro 10 topazů a vydělávání na leštidlo pro těchto 10 kusů:(
by etkar
11:39 17. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403986

Re: Poděkování

Děkuji hráči zodpovědnému za postavu Elinku Lelliovou za jeho krásnou RP hru v uplynulých dnech.
Objednávka "mlíčka" a to hned 2x u modrého racka mne dostala do kolen.
by etkar
11:54 09. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: SR, spell resist
Replies: 2
Views: 2070

SR, spell resist

Sčítá se spell resistance z jednotlivých věcí nebo se počítá nejvyšší z bonusů, které má postava na věcech?
by etkar
08:55 20. Aug 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1403986

Re: Poděkování

Díky za pěkný quest Bahníkovi - opravdu nápaditý.
Dále a za spolupráci Muthovi.

Oběma díky že jsem teď totálně nevyspalý v práci :)
by etkar
10:09 14. Jul 2010
Forum: Srazy a setkání
Topic: Thalie - srazy a setkání
Replies: 103
Views: 73893

Re: Thalie - srazy a setkání

ja bych klidne dorazil, ale obavam se ze mezi 6 a 8 budu muset nekam sjet autem, na cely dve hodky, takze bych jedine mohl prijit na chvili pak. Mozna snad, ale to uz tam asi nikdo nebude co? naopak..to tam zbyde to nejtužší a nejdrsnější jádro (hlavně to svobodné, mladé a neklidné). Staří srabi ...
by etkar
21:06 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: Nordova Kovadlina
Replies: 0
Views: 4167

Nordova Kovadlina

Obchodník zahlásí chybu při trénovaní postav - nenastaveno povolání nebo něco v tomto smyslu

Hospodský hlásí "chyba v nastavení pronájmu pokojů"
by etkar
20:58 16. Jun 2010
Forum: Koš
Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Replies: 76
Views: 83116

Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?

Dorenský hvozd - západní les - trosky zaniklé osady: přechod do budovy je vyznačen ale nelze do něj vejít.