Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s ...
Search found 9 matches
- 11:20 26. Sep 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362600
- 22:37 25. Sep 2010
- Forum: Nápady, připomínky
- Topic: CO VAM NA THALII CHYBI?
- Replies: 3209
- Views: 1362600
Re: CO VAM NA THALII CHYBI?
Přiznávám nečetl jsem celý tento oddíl Fóra. Nicméně někde jsem tu od Rejtyho četl, že válečník se stává lepším válečníkem právě bojem a nikoliv kraftem.
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s ...
Navrhuji rozdávat nějaká XP za boje v aréně.
- Každý tam přeci trénuje své bojové schopnosti a tak se válečník po půl dni máchaní mečem s ...
- 22:22 25. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Pady serveru
- Replies: 750
- Views: 235237
Re: Pady serveru
Chtěl bych poprosit DM, které dnes večer při questění schodilo server aby se také postaralo o náhradu škody.
Děkuju
PS: opravdu nechci opakovat procházku pro 10 topazů a vydělávání na leštidlo pro těchto 10 kusů:(
Děkuju
PS: opravdu nechci opakovat procházku pro 10 topazů a vydělávání na leštidlo pro těchto 10 kusů:(
- 11:39 17. Sep 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403986
Re: Poděkování
Děkuji hráči zodpovědnému za postavu Elinku Lelliovou za jeho krásnou RP hru v uplynulých dnech.
Objednávka "mlíčka" a to hned 2x u modrého racka mne dostala do kolen.
Objednávka "mlíčka" a to hned 2x u modrého racka mne dostala do kolen.
- 11:54 09. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: SR, spell resist
- Replies: 2
- Views: 2070
SR, spell resist
Sčítá se spell resistance z jednotlivých věcí nebo se počítá nejvyšší z bonusů, které má postava na věcech?
- 08:55 20. Aug 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1403986
Re: Poděkování
Díky za pěkný quest Bahníkovi - opravdu nápaditý.
Dále a za spolupráci Muthovi.
Oběma díky že jsem teď totálně nevyspalý v práci
Dále a za spolupráci Muthovi.
Oběma díky že jsem teď totálně nevyspalý v práci
- 10:09 14. Jul 2010
- Forum: Srazy a setkání
- Topic: Thalie - srazy a setkání
- Replies: 103
- Views: 73893
Re: Thalie - srazy a setkání
ja bych klidne dorazil, ale obavam se ze mezi 6 a 8 budu muset nekam sjet autem, na cely dve hodky, takze bych jedine mohl prijit na chvili pak. Mozna snad, ale to uz tam asi nikdo nebude co? naopak..to tam zbyde to nejtužší a nejdrsnější jádro (hlavně to svobodné, mladé a neklidné). Staří srabi ...
- 21:06 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: Nordova Kovadlina
- Replies: 0
- Views: 4167
Nordova Kovadlina
Obchodník zahlásí chybu při trénovaní postav - nenastaveno povolání nebo něco v tomto smyslu
Hospodský hlásí "chyba v nastavení pronájmu pokojů"
Hospodský hlásí "chyba v nastavení pronájmu pokojů"
- 20:58 16. Jun 2010
- Forum: Koš
- Topic: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
- Replies: 76
- Views: 83116
Re: KDE CHYBI DVERE NEBO PRECHOD?
Dorenský hvozd - západní les - trosky zaniklé osady: přechod do budovy je vyznačen ale nelze do něj vejít.