Search found 40 matches

by EXITUS999
18:07 08. Jul 2011
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Lolipop wrote:........ :oops: A hlavně!! Exitus Exitus *skanduje* to je prostě něco! Díky! :oops:
Taky děkuji za hru, jsem rád, že sem tam narazím na někoho, kdo ví, co to je RP a hra, aby pobavil ostatní, ne jen sebe ;) :mus_2:
by EXITUS999
16:26 19. May 2011
Forum: Pokec
Topic: League of Legends
Replies: 993
Views: 385932

Re: League of Legends

Dejte nicky, opráším Shacka ;)
by EXITUS999
17:04 12. Feb 2011
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351664

Re: Portréty postav

Samuel Silvera
samuel.rar
(256.28 KiB) Downloaded 289 times
by EXITUS999
11:33 12. Feb 2011
Forum: IC sekce pro hráče
Topic: Balady - Morusův stánek
Replies: 5
Views: 10975

Re: Balady - Morusův stánek

Pod baladami se objevil osamocený lístek:

Vilmawien Gener - Lesní víla Zariba - 3 body
Theureg - Balada o osamělé čepeli - 3 body
Eleně - Na scestí - 2 body
Akši 'Il - Vyprávění písku - 3 body
Samra Sabua - „název neudán“ - 5 bodů
Lara - Balada o ztracené - 5 bodů
by EXITUS999
12:53 13. Oct 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333960

Re: Vtípky

LDamian wrote:Pro kazdeho, kdo musel nebo bude muset nekdy neco podobneho vysvetlovat. :wink:


http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-o ... e-to-panna
Tak to mě pobavilo, ale jako totálka :-D :mus_5: :mus_5:
by EXITUS999
22:45 12. Oct 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333960

Re: Vtípky

Po sejmuti dvou povrchnanu mi nedalo na toho jednoho povrchnana reagovat, tak jsem chtel vyzkouset jak bude reagovat na muj tell.
No nakonec to skoncilo tak, ze jsem mu snad zdarne vysvetlil jak to zde chodi, co se tyce smrti.
Ale stejnak me to jeho chovani pobavilo. :lol:
Myslim že to ještě bylo ...
by EXITUS999
12:44 07. Oct 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Samozřejmě také gratuluji k tak krásnému přírustku do rodiny.
Ale také bych chtěl poděkovat DenGrassemu za jeho pomoc při tvorbě smysluplných realií Růží. Bez jeho pomoci by to byla jen slátanina bez hlavy a paty... Takže vážně děkuju za trpělivost a pomoc :)
by EXITUS999
14:23 04. Oct 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470192

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

-RoF- wrote:Jak napsala pajulka "lidská Alice" je fakt že na Alici Creisia je podobná, jen mít zelené očka a elfí uši :wink:
To je operace na pět minut ve photoshopu :-D
by EXITUS999
13:38 04. Oct 2010
Forum: Diskuze
Topic: Portréty postav
Replies: 522
Views: 351664

Re: Portréty postav

Můžu poprosit o ikonku na postavu Tirant le Blanc na hl. stránku? Pořád se tam nezobrazuje ;) Díky. Acc EXITUS999
by EXITUS999
13:16 02. Oct 2010
Forum: Vtípky
Topic: Vtípky
Replies: 4930
Views: 1333960

Re: Vtípky

Když jste u těch aut...

...aneb:

Střetnutí mnicha kultu Rudého draka na úrovňi 8 (soustředící se na boj beze zbraně, síla 22, charisma 6; přesvědčení neutrální zlo), s hraničářem úrovně 7 (se zaměřeními Stříbrná dlaň a zvláště pak Oblíbený nepřítel: Taxikář; zmatený neutrál)

Čili, z pohledu ...
by EXITUS999
21:09 29. Sep 2010
Forum: Pokec
Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
Replies: 1330
Views: 470192

Re: Postavy - jak podle vás vypadají

Muthor6 wrote:Takhle bude vypadat až se přidá k Černým Růžím :twisted: :D
Jen oko jí necháme ;) :-D
by EXITUS999
22:39 28. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Veřejně musím pochválit IceOneIce za jeho Questíky :)XD S DM paletou mu to už pěkně jde a vypada to važně dobře v celku :)
Díky Muthovi a predykovi za hru :)
by EXITUS999
16:15 27. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: nevim
Replies: 17
Views: 7236

Re: nevim

ernyt wrote:cep a ja to stahnul jako ten cep klikl jsem na to a psalo to do you want to install cep 21 full
Vydrž chvilku ;)
by EXITUS999
23:25 26. Sep 2010
Forum: Koš
Topic: Balíčky do Kel-A-Hazr
Replies: 7
Views: 3991

Re: Balíčky do Kel-A-Hazr

Daanri wrote:
hmm niekde z tymu mame asi unik informacii...ale inac si to trafil presne...takto to bude po najblizsich upravach viac menej vypadat :wink:
Tak to potěš kotě, jestli budu za balíčky ještě platit :-D
by EXITUS999
23:20 26. Sep 2010
Forum: Ostatní diskuze
Topic: Poděkování
Replies: 4952
Views: 1405803

Re: Poděkování

Děkuji OneIceOne za hezký Q :) A také všem za příjemnou hru :)