Taky děkuji za hru, jsem rád, že sem tam narazím na někoho, kdo ví, co to je RP a hra, aby pobavil ostatní, ne jen sebeLolipop wrote:........A hlavně!! Exitus Exitus *skanduje* to je prostě něco! Díky!
Search found 40 matches
- 18:07 08. Jul 2011
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
- 16:26 19. May 2011
- Forum: Pokec
- Topic: League of Legends
- Replies: 993
- Views: 385932
Re: League of Legends
Dejte nicky, opráším Shacka 
- 17:04 12. Feb 2011
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351664
Re: Portréty postav
Samuel Silvera
- 11:33 12. Feb 2011
- Forum: IC sekce pro hráče
- Topic: Balady - Morusův stánek
- Replies: 5
- Views: 10975
Re: Balady - Morusův stánek
Pod baladami se objevil osamocený lístek:
Vilmawien Gener - Lesní víla Zariba - 3 body
Theureg - Balada o osamělé čepeli - 3 body
Eleně - Na scestí - 2 body
Akši 'Il - Vyprávění písku - 3 body
Samra Sabua - „název neudán“ - 5 bodů
Lara - Balada o ztracené - 5 bodů
Vilmawien Gener - Lesní víla Zariba - 3 body
Theureg - Balada o osamělé čepeli - 3 body
Eleně - Na scestí - 2 body
Akši 'Il - Vyprávění písku - 3 body
Samra Sabua - „název neudán“ - 5 bodů
Lara - Balada o ztracené - 5 bodů
Re: Vtípky
Tak to mě pobavilo, ale jako totálkaLDamian wrote:Pro kazdeho, kdo musel nebo bude muset nekdy neco podobneho vysvetlovat.![]()
http://www.videacesky.cz/kratke-filmy-o ... e-to-panna
Re: Vtípky
Po sejmuti dvou povrchnanu mi nedalo na toho jednoho povrchnana reagovat, tak jsem chtel vyzkouset jak bude reagovat na muj tell.
No nakonec to skoncilo tak, ze jsem mu snad zdarne vysvetlil jak to zde chodi, co se tyce smrti.
Ale stejnak me to jeho chovani pobavilo. :lol:
Myslim že to ještě bylo ...
No nakonec to skoncilo tak, ze jsem mu snad zdarne vysvetlil jak to zde chodi, co se tyce smrti.
Ale stejnak me to jeho chovani pobavilo. :lol:
Myslim že to ještě bylo ...
- 12:44 07. Oct 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
Samozřejmě také gratuluji k tak krásnému přírustku do rodiny.
Ale také bych chtěl poděkovat DenGrassemu za jeho pomoc při tvorbě smysluplných realií Růží. Bez jeho pomoci by to byla jen slátanina bez hlavy a paty... Takže vážně děkuju za trpělivost a pomoc
Ale také bych chtěl poděkovat DenGrassemu za jeho pomoc při tvorbě smysluplných realií Růží. Bez jeho pomoci by to byla jen slátanina bez hlavy a paty... Takže vážně děkuju za trpělivost a pomoc
- 14:23 04. Oct 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470192
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
To je operace na pět minut ve photoshopu-RoF- wrote:Jak napsala pajulka "lidská Alice" je fakt že na Alici Creisia je podobná, jen mít zelené očka a elfí uši
- 13:38 04. Oct 2010
- Forum: Diskuze
- Topic: Portréty postav
- Replies: 522
- Views: 351664
Re: Portréty postav
Můžu poprosit o ikonku na postavu Tirant le Blanc na hl. stránku? Pořád se tam nezobrazuje
Díky. Acc EXITUS999
Re: Vtípky
Když jste u těch aut...
...aneb:
Střetnutí mnicha kultu Rudého draka na úrovňi 8 (soustředící se na boj beze zbraně, síla 22, charisma 6; přesvědčení neutrální zlo), s hraničářem úrovně 7 (se zaměřeními Stříbrná dlaň a zvláště pak Oblíbený nepřítel: Taxikář; zmatený neutrál)
Čili, z pohledu ...
...aneb:
Střetnutí mnicha kultu Rudého draka na úrovňi 8 (soustředící se na boj beze zbraně, síla 22, charisma 6; přesvědčení neutrální zlo), s hraničářem úrovně 7 (se zaměřeními Stříbrná dlaň a zvláště pak Oblíbený nepřítel: Taxikář; zmatený neutrál)
Čili, z pohledu ...
- 21:09 29. Sep 2010
- Forum: Pokec
- Topic: Postavy - jak podle vás vypadají
- Replies: 1330
- Views: 470192
Re: Postavy - jak podle vás vypadají
Jen oko jí nechámeMuthor6 wrote:Takhle bude vypadat až se přidá k Černým Růžím![]()
- 22:39 28. Sep 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
Veřejně musím pochválit IceOneIce za jeho Questíky :)XD S DM paletou mu to už pěkně jde a vypada to važně dobře v celku
Díky Muthovi a predykovi za hru
Díky Muthovi a predykovi za hru
Re: nevim
Vydrž chvilkuernyt wrote:cep a ja to stahnul jako ten cep klikl jsem na to a psalo to do you want to install cep 21 full
- 23:25 26. Sep 2010
- Forum: Koš
- Topic: Balíčky do Kel-A-Hazr
- Replies: 7
- Views: 3991
Re: Balíčky do Kel-A-Hazr
Tak to potěš kotě, jestli budu za balíčky ještě platitDaanri wrote:
hmm niekde z tymu mame asi unik informacii...ale inac si to trafil presne...takto to bude po najblizsich upravach viac menej vypadat
- 23:20 26. Sep 2010
- Forum: Ostatní diskuze
- Topic: Poděkování
- Replies: 4952
- Views: 1405803
Re: Poděkování
Děkuji OneIceOne za hezký Q
A také všem za příjemnou hru 