Po pár minutách poslední reakce:
Nereagujte na cokoliv, škoda času a úsilí.
Žádná marná snaha, žádná zbytečná diskuse, žádná možnost oboustrané shody, žádná Thalie pro mě.
Díky za pár hodin nedokáži určit čeho. Prožívejte svoje ve svém a po svém.
Search found 10 matches
- 14:26 14. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
- 14:17 14. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Že si někde nepřečte pravidla je smutné. Ale to není omluva. Přišel si, provinil se a byl potrestán. Kdyby si tehdy řekl "ok, přiznávám chybu, omlouvám se a už se to nebude opakovat", tak si dostal obyčejný DM kill jako trest a dnes si mohl vesele hrát a třeba mít pár hezkých Q od DM. Jelikož si ...
- 14:07 14. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Místo dotazů, kterými rozpoutáváš Flames, by stačilo přečíst si fórum.
Znevážení DM autority
* Nadávky, neuctivé chování k DM, ať už ve hře, na fóru nebo jinde nebude tolerováno. Raději si udělejte screen!
Obvyklý trest:
- Dle závažnosti, zpravidla BAN.
Forum i web jsem cetl, chybu ...
Znevážení DM autority
* Nadávky, neuctivé chování k DM, ať už ve hře, na fóru nebo jinde nebude tolerováno. Raději si udělejte screen!
Obvyklý trest:
- Dle závažnosti, zpravidla BAN.
Forum i web jsem cetl, chybu ...
- 13:59 14. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Docela by mě zajímalo, jaké jednání očekáváš od svého okolí, pokud někam přijdeš a první, čím na sebe upozorníš jsou opakované pokusy o podvod.
Když jsi za ně potrestán, tak si nevybíravým způsobem otevíráš pusu a ,,nevěděl jsem, že mě slyšíš" pro mě není omluva.
Ani jednou jsi se nepokusil ...
Když jsi za ně potrestán, tak si nevybíravým způsobem otevíráš pusu a ,,nevěděl jsem, že mě slyšíš" pro mě není omluva.
Ani jednou jsi se nepokusil ...
- 11:56 14. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Az teprve tedka jsem si vsiml co se stalo a doufam, ze neni proti pravidlum pokud pozadam o vysvetleni teto situace. Chapu spravne, ze hrac se odlogoval pred smrti tudiz porusil pravidla a DM maku ho jako trest zabil a strhl mu level? A jelikoz jak vsichni vime po smrti clovek dost casto ztrati ...
- 11:41 14. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Díky za tvůj názor. Normálně bych se s odpovědí nenamáhal, protože odpovídat na podnět někoho, kdo právě dostal roční BAN považuju za plýtvání časem, kterého mám jaksi dost málo. Ale přál sis to a tak jsem ti odpověděl, protože jsem si říkal, že si to zasloužíš. Za svou snahu jsem byl oceněn ...
- 20:54 13. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
Děkuji za odpověď, také není moc blbá, ale asi je blbáDenGrasse wrote:kostra příběhu nebyla ani tak špatná, jako spíš nepříliš sladěná s reáliemi světa. Nebylo z ní navíc zjevné, čeho a jakým způsobem cche postava dosáhnout a kdo jsou postavy avěci v textu zmiňované. Takže asi byla špatná.Merianra wrote:...
- 20:22 12. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Re: Časový limit vypršel, byl jsi odpojen ze serveru
S´účtem Merianra mám tentýž problém. Okolo páte ráno jsem se přihlásil, později okolo 10 dopoledne až doposud se přihlásit nemohu.
Viz
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=38&t=786&start=30
Aha, tak to je jiná.
Děkuji Dm Maku za jeho užasnou reakci, bez zkoumání trestat je jistě ...
Viz
http://thalie.pilsfree.cz/forum/viewtopic.php?f=38&t=786&start=30
Aha, tak to je jiná.
Děkuji Dm Maku za jeho užasnou reakci, bez zkoumání trestat je jistě ...
- 20:02 12. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Merianra - prohřešky a tresty
- Replies: 48
- Views: 17019
Merianra - prohřešky a tresty
S´účtem Merianra mám tentýž problém. Okolo páte ráno jsem se přihlásil, později okolo 10 dopoledne až doposud se přihlásit nemohu.
- 18:40 10. Jul 2010
- Forum: Koš
- Topic: Vylepšení NWN
- Replies: 1
- Views: 1822
Vylepšení NWN
Docela hodně velké zlepšení vzhledu NWN po rozbalení těchto souborů do složky overide. Někomu to pak prý padá, mě ne. Ti co to říkají ve všech případech oznamuji že jim to padá trochu víc než jindy. Možná je problém jen když to ¨někomu padá i bez těchto vylepšení.
http://nwvault.ign.com/fms/Download ...
http://nwvault.ign.com/fms/Download ...