Search found 2 matches
- 00:11 11. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: osudový výběr
- Replies: 111
- Views: 32359
Re: osudový výběr
Teda a ty úvahy, co je nejlepší na dělání dungů, lootování a expení. Fakt nevím jestli to mám popletený já, když se sem logguju jako do RP světa, nebo někteří ostatní přispivatelé. U všech bohů, není přece o to, jestli támhle je war, nebo praskavka a jak je nebezpečný chcípnout v dungu, protože to ...
- 23:48 10. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: osudový výběr
- Replies: 111
- Views: 32359
Re: osudový výběr
Co místo naříkání nad bouřící se Rakšou, co nechce jít mrcha jedna ovládnout z invisu a pak nejdou narubat tolik potřebná XPéčka, zamyslet se nad tím, že hraješ RP svět a zkusit to řešit podle toho? Třeba přijdeš na to, že nepotřebuješ prahvozd procházet a jestli potřebuješ, tak že se mágové nebo ...