Yop přihlašuju,na stolním kompu se mi to rozjede na noťasu neMuthor6 wrote:Přihlašuješ se do nwn se stejnym jmenem jako na web thalie? Tím by to možná mohlo být
Search found 3 matches
- 20:49 19. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chybné jméno nebo heslo
- Replies: 24
- Views: 12131
Re: Chybné jméno nebo heslo
- 20:41 19. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chybné jméno nebo heslo
- Replies: 24
- Views: 12131
Re: Chybné jméno nebo heslo
Kdyby to bylo klíčem tak se mi to nerozjede ani u mě.
Někdo povolanější prosím
Někdo povolanější prosím
- 20:24 19. Aug 2010
- Forum: Koš
- Topic: Chybné jméno nebo heslo
- Replies: 24
- Views: 12131
Chybné jméno nebo heslo
Zdravím,
nainstaloval jsem přítelkyni vše potřebné a vypisuje mi to hlášku při přihlašování Chybné jméno nebo heslo. acc. jacek
Na druhým kompu se mi to rozjede bez problému.Kontrolu IP adresy jsem vypnul,hrajem z jednoho připojení.
PLS poraďte
díky Radim (drowisko jak poleno
)
nainstaloval jsem přítelkyni vše potřebné a vypisuje mi to hlášku při přihlašování Chybné jméno nebo heslo. acc. jacek
Na druhým kompu se mi to rozjede bez problému.Kontrolu IP adresy jsem vypnul,hrajem z jednoho připojení.
PLS poraďte
díky Radim (drowisko jak poleno