Search found 3 matches

by jacek
20:49 19. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Chybné jméno nebo heslo
Replies: 24
Views: 12131

Re: Chybné jméno nebo heslo

Muthor6 wrote:Přihlašuješ se do nwn se stejnym jmenem jako na web thalie? Tím by to možná mohlo být
Yop přihlašuju,na stolním kompu se mi to rozjede na noťasu ne
by jacek
20:41 19. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Chybné jméno nebo heslo
Replies: 24
Views: 12131

Re: Chybné jméno nebo heslo

Kdyby to bylo klíčem tak se mi to nerozjede ani u mě.

Někdo povolanější prosím
by jacek
20:24 19. Aug 2010
Forum: Koš
Topic: Chybné jméno nebo heslo
Replies: 24
Views: 12131

Chybné jméno nebo heslo

Zdravím,
nainstaloval jsem přítelkyni vše potřebné a vypisuje mi to hlášku při přihlašování Chybné jméno nebo heslo. acc. jacek
Na druhým kompu se mi to rozjede bez problému.Kontrolu IP adresy jsem vypnul,hrajem z jednoho připojení.

PLS poraďte

díky Radim (drowisko jak poleno :mrgreen: )